STOLIČKY - VIAC AKO PRÍLEŽITOSŤ si sadnúť!

Niet divu, že stolička bola kedysi považovaná za majestátny nábytok. Stolička vyjadrovala aj spoločenské postavenie. V priebehu doby, sa zo symbolu vyhraneného iba kráľom a mocným stala nábytkom pre všetkých. Dnes sú pre nás stoličky úplnou samozrejmosťou. Sedíme na nich, otáčame sa, hojdáme sa, relaxujeme, niekto ju dokonca využije ako niečo s čím sa dá spôsobiť rozruch.

Stoličky môžu byť použité flexibilne. Jednoducho sa kombinujú so zvyškom interiéru, ktorý nimi optimálne doladíme. Sú k dispozícii v mnohých rôznych štýloch a tiež vo všetkých cenových kategóriách. Vždy je z čoho vyberať!
"Na jednej nohe" - otočné stoličky vnesú ležérnosť do sedenia v obývacej izbe. Konzolová stolička je nadčasová a plní svoju funkciu nábytku i dizajnového doplnku. Zvláštnu atmosféru vytvorí ratan, stoličky z neho sú mimoriadne pohodlné a vždy upútajú pozornosť. Aj ľudia, ktorí majú radi kuriozity, si prídu pri výbere stoličky na svoje. Stoličiek s neobvyklým tvarom, v živých farbách, zo špeciálnych materiálov je na trhu nespočetné množstvo.
Rámy stoličiek môžu byť vyrobené z chrómovanej ocele, z dreva - z masívu a v neposlednom rade aj z praktického transparentného polykarbonátu. Ergonomické operadlá a polstrovanie zaistí zdravé a pohodlné sedenie. Kvalitu preukáže čalúnenie zo semišu a kože, najčastejšie v kombinácii s rámami z masívneho dreva.
Materiál stoličky je spojený s otázkou ceny. Modely z masívneho dreva sú opodstatnene drahšie. Masívne stoličky sú oproti iným oveľa robustnejšie a trvácnejšie, pretože sú takmer nezničiteľné.
Či už máte slabosť pre moderný dizajn, alebo vášmu interiéru chcete len dať osobitný štýl a trochu elegancie, u nás nájdete všetko! Vyberať si môžete v nespočetných možných kombináciách so širokou škálou farieb, materiálov a veľkostí, ktoré ponúkame.

Predajny
OlomoucHněvotínská 58, Olomouc 779 00
UničovDukelská 1157, Uničov 783 91