Sedacie súpravy, pohovky, kreslá

Sedacie súpravy

Vypnite po všetkých denných starostiach telo i mozog a uvelebte sa do pohodlia komfortnej sedacej súpravy. Máme ich pre vás v desiatkach variant farieb, tvarov a prevedenia, vrátane luxusných kožených kúskov. Chcete mať sedačku rozkladaciu alebo s úložným priestorom? Vyberte si u nás takú, jaká sa vám hodí, a užívajte si príjemnejší odpočinok.

0 EUR 3600 EUR
TOP
Od najlacnejšieho
Od najdrahšieho
Naposledy pridané

Myslíte posledné hodiny ťažkého pracovného dňa len na to, ako sa uvelebíte doma do vašej sedačky a pomaly necháte regenerovať telo aj myseľ? Cíťte sa ako v bavlne a doprajte si skvelý odpočinok.

Jedným z hlavných faktorov, ako si vybrať správne sedacie súpravy, je veľkosť samotnej miestnosti. Pri menších rozmeroch sa hodia skôr pohovky pre 2 až 3 osoby. Tí šťastnejší bývajúci vo väčších domácnostiach a disponujúci priestrannými obývacími miestnosťami môžu zvoliť napríklad sedacie súpravy 3+1+1. Univerzálnou voľbou sú sedacie súpravy v tvare U.

Nedisponujete miestnosťou pre hostí, no z času na čas by ste chceli ponúknuť vašim známym aj miesto na spánok? Na to sú ako stvorené sedacie súpravy rozkladacie. Ideálne je zvoliť sedačky s úložným priestorom, ktoré vyriešia problémy s posteľnou bielizňou, ktorá sa pri ich nerozložení nepoužíva. Pri výbere materiálu zvážte to, ako často tieto kusy nábytku budete využívať.

Pre očakávanú dlhšiu životnosť sa núkajú skôr železné konštrukcie. Čo sa týka farebného prevedenia, v tomto smere je to čisto na fantázií zákazníka. Sedačky sa teraz predávajú v najrozličnejších dizajnových prevedeniach, ktoré sa hodia do každého typu bývania. Nie vždy sa oplatí rozmýšľať len nad správnym pomerom ceny a kvality.

Sedacie súpravy by mali spĺňať viacero kritérií. Jednou z nich, je ich výška. Nižšie prevedenia mávajú sedák pod úrovňou kolien. Hodia sa skôr pre pohodlné posedenia pri televízii a jednoducho ich doplníte o rôzne podnožky či vankúše. Vyššie kúsky slúžia na formálnejšie účely. Vhodné sú pre ľahšie vstávanie aj pre staršie osoby.

Výborným doplnkom sú multifunkčné taburetky, ktoré dokážete premeniť na provizórnu podnožku alebo odkladací stolček.

Predajny
OlomoucHněvotínská 58, Olomouc 779 00
UničovDukelská 1157, Uničov 783 91