Rozkladacie pohovky

200 EUR 1100 EUR
TOP
Od najlacnejšieho
Od najdrahšieho
Naposledy pridané

Ak bývate v domácnostiach, ktoré nedisponujú priestorom nazvyš a potrebujete nájsť priestorovo úsporné či praktické riešenia, mali by ste porozmýšľať nad týmto typom sedačiek.

Práve samostatná posteľ a sedačky vám určite ukrajujú z voľného miesta, čo sa dá však jednoducho vyriešiť. Rozkladacie pohovky totiž dokážu skĺbiť obe funkcie – spánok aj oddych napríklad pri pozeraní televízie. Moderné rozkladacie pohovky sú v dnešnej dobe dostatočne pevné a stabilné. Aby tomu bolo naozaj tak, upriamte svoju pozornosť na ich výplň či konštrukciu.

Výplne by nemali byť príliš mäkké, inak hrozí časom vznik nepríjemných preliačin. Pri prehnanej tvrdosti riskujete menej kvalitný spánok. Každodenná záťaž či pravidelnejšie rozkladanie zvládnete s kvalitnejšími švami alebo čalúnením. Rozdiely badáme aj pri systéme rozkladania, ktoré nemusia vždy všetky osoby zvládnuť s ľahkosťou.

Veľkú výhodu získate s úložnými priestormi, kde prakticky skryjete deky, vankúše, periny či iné veci. Zásadným parametrom je aj plocha na spanie. Pri prespávaní dvoch osôb počítajte aspoň s hĺbkou 165 centimetrov, jednej osobe by malo postačovať 140 centimetrov.

Predajny
OlomoucHněvotínská 58, Olomouc 779 00
UničovDukelská 1157, Uničov 783 91