DOPRAVA ZADARMO

DOPRAVA ZADARMO

Na všetky produkty pri nákupe nad 195,00 € Akcie predĺžená do 09. 10. 2022

Aktuálny newsletter

 

? Staráte sa o svoju sedačku správne?

Nezobrazuje se Vám e-mail správne?

Otestujte sa: Koľko starostlivosti
venujete svojej koženej sedačke?

Tí z vás, ktorí majú doma koženú sedačku, si iste uvedomujú jej hodnotu. Na jej výrobu bola použitá hovädzia koža tej najvyššej kvality a na jej zošitie a zostavenie ručne pracovali talianski majstri čalúnnici. Každý steh a každá drobná nerovnosť na koži má svoj príbeh.

Starajte sa o svoju koženú sedačku a ona vám potom bude slúžiť mnoho rokov. Odpovedzte si sami: ktoré odporúčania dodržiavate a čo môžete pre svoj nábytok urobiť?

3 kroky pre krásny nábytok

1. Pravidelné čistenie vlhkou handričkou

Ako čo najviac predĺžiť životnosť kože? Pravidelne raz týždenne pretrieme vhlkou handričkou. Dvakrát ročne impegnujeme.

2. Správne umiestnená kožená sedačka

Máte koženú sedačku alebo kreslo umiestnené v dostatočnej vzdialenosti od priameho slunečného či tepelného žiarenia? Pôsobením slnka alebo silného svetla môže veľmi rýchlo strácať svoju farbu a dokonca začať praskať. Kožu poškodí aj prílišné teplo. Preto ju majte minimálne 50 cm od radiátora.

3. Pozor na jeansy a noviny

Predtým ako na svoju sedačku položíte nové vankúšiky sa uistite, že nepúšťajú farbu, inak by mohli sedačku pofarbiť. To isté zistite aj v prípade ak máte nové jeansy alebo čítate noviny. Ak si nie ste istí, radšej prehoďte cez sedačku nejaký pekný prehoz a jeansy a vankúšiky radšej vopred vyperte.

Chcete se o starostlivosť kožené sedačky dozvedieť viac?

Zobraziť ďalšie 3 kroky

 

Ako spoznať kvalitnú kožu

Prírodným charakterom kože sú farebné rozdiely na povrchu a jej prirodzené narušenie, ktoré sú spôsobené životným prostredím a ostatnými okolitými vplyvmi. Vďaka týmto znakom máte garanciu, že koža je pravá, a nemusíte mať obavy, že by sa nimi znižovala hodnota sedacej súpravy.

Perfektná dvojka

Čistič na kožu a nano impregnácia na kožený nábytok vám s údržbou pomôžu. Čistič odstráni prach a nečistoty a prenikne do hĺbky kože. Zanechá ju čistú a pružnú, oživý farby a vytvorí antistatickú vrstvu. Impregnácia ochráni kožu pred tekutinami a dodáva jej lesklý vzhľad.

Čistiace prostriedky
 

NOVINKY V KOŽENÝCH SEDAČKÁCH

Ešte nemáte svoju koženú sedačku? Pozrite sa na 3 novinky, ktoré na Vás práve čakajú v Žltej hale. Ktorá sa trafí do Vášho vkusu?

Rohová sedacia súprava LUCIA

Rohová sedacia súprava LUCIA je stelesnením talianskej elegancie a radu rokov skúseností s nábytkovým dizajnom. Toto malé umelecké dielo môže byť súčasťou aj vašej obývačky.

Kožená sedacia súprava VERONA II

Luxusná kožená sedacia súprava VERONA bude skvele vyzerať nielen v obývacej izbe, ale napríklad v kancelárii či v salóniku pre hostí. Rafinovane elegantný tvar sedačky podčiarkuje nielen poťah z pravej kože, ale aj decentné kovové nožičky s chrómovým povrchom.

Kožená sedacia súprava BELUCI s barom

Sedačka BELUCI ponúka tri miesta na sedenie na jednej strane a 2 plnohodnotné miesta na druhej strane rohu. Medzi týmito dvoma časťami sa u vybraného prevedenia nachádza malý bar, kam môžete uložiť chladiť fľaše pre ešte príjemnejšie posedenie s rodinou či s priateľmi.

Napíšte nám: info@zltahala.sk
Volajte na tel.: 0907 615 760
alebo na 0918 901 895

Na vaše otázky odpovedáme denne od 9:00 do 16:00 hod.

Nájdete nás na svojich obľúbených sieťach!

facebook
youtube
instagram
pinterest

Nechcete už odoberať naše e-maily? Odhláste se tu.