Príbeh Žltej haly - sme tu pre vás od roku 1994

Prečo Žltá hala?

Protože žltá dodáva optimizmus, pozitívnu energiu a radosť zo života. Našim cieľom je, aby ste vďaka nákupu v Žltej hale žili lepšie, nech už si u nás kúpite nové vybavenie do svojho domova, kancelárie alebo napríklad záhrady.

Ako išel čas

Už v roku 1994 sme otvorili prvú Žltú halu v meste Uničov. Kto tu vtedy chcel mať slušne zariadený byt, musel merať cestu do niektorej z olomouckých predajní alebo (s neistým výsledkom) za neďaleké poľské hranice.

To sa zmenilo s príchodom Žltej haly, ktorá sa vďaka širokej ponuke kvalitného nábytku rýchlo stala obľúbenou v meste i jeho širokom okolí. Nielen ľudia z Uničovska u nás radi nakupujú dodnes, ale i iní a my im zostávame verní. Okrem predajni o veľkosti 750 m2 tu sídlia aj naše rozsiahle sklady.

foto Uničov
foto Uničov
foto Uničov

Lepšie bývanie za rozumné ceny sme však chceli ponúknuť viacerým zákazníkom, preto zanedlho privítali prví nakupující ďalšiu a oveľa väčšiu Žltú halu v Olomouci. Najdete ju na Tabulovém vrchu, kde na vás čaká 3 000 m2 predajnej plochy s pestrým výberom sedacích súprav, skriní, postelí a všetkého ostatného nábytku i bytových doplnkov.

foto Ol
foto Ol
foto Ol

Ďalší krok: nákup z pohodlia domova

Do on-line predaja nábytku sme sa pustili v roku 2013, hoci vtedy si ešte dokázal jeho obstaranie na internete predstaviť málokto. Dnes v tom nie je žiadny háčik. Vďaka stále lepšej logistike a možnostiam dopravy vám spoľahlivo dodáme aj tie najzložitejšie kusy, tam kde potrebujete. A to ako v celej Českej republike, tak aj na Slovensku, kde prevádzkujeme e-shop Žltej haly v slovenskej verzii od roku 2016.
Bez toho, aby ste museli opustiť svoj domov, vyberiete si u nás z tisícov modelov nábytku v desiatkach tisíc variant. K tomu dostanete pestrú škálu moderných služeb, počnúc odborným poradenstvom a zákazníckym servisom, cez platby kartami, nákupy na splátky, výhodnú dopravu, až po výnosy nábytku priamo do vášho bytu.

foto
foto
foto

Unikáty, aké sused mať nebude

Hoci dnes dovážame tovar od celého radu výrobcov z niekoľkých európskych krajín, držíme sa stále pôvodnej myšlienky Žltej haly. Ponúkať vám nábytok, ktorý je kvalitný, pekný aj užitočný a zároveň netuctový a originálny. Raz mesačne preto posielame do Nemecka kamión, ktorý nám privezie úplne jedinečné kúsky, aké nikde na tuzemskom trhu nezoženiete.

foto unikáty
foto unikáty
foto unikáty

Kde nás nájdete

Predajňa Žltá hala Olomouc

  ~ Hněvotínksá 58, 779 00 OLOMOUC
  ~ GPS: 49.5841828N, 17.2235833E
  ~ MAPA PRÍJAZDU
  ~ MHD: Električkou č. 1 na konečnú zastávku Nová ulica, potom kúsok peši; autobusom č. 16 alebo č. 19 na konečnú zastávku Tabulový vrch priamo k predajni


Predajňa Žltá hala Uničov

  ~ Dukelská 1157, 783 91 UNIČOV
  ~ GPS: 49.7714003N, 17.1148483E
  ~ MAPA PRÍJAZDU


WWW.ZLUTAHALA.CZ
WWW.ZLTAHALA.SK

Informácie o výhodnom rozvoze a výnosoch nábytku našou vlastnou dopravou na tel.: +420 737 383 913

Pomáhame potrebným

 

Žltá hala sa stala generálnym partnerom charitatívneho vystúpenia známych zabávačov Karla Šípa a Josefa Aloisa Náhlovského. Tí so svojou reláciou "Všechnopartička", voľne nadväzujúcou na televíznu talkshow "Všechnopárty", vystúpia v piatok 1. decembra 2017 v kine Metropol v Olomouci. Z finančných prostriedkov získaných z tejto akcie podporia Nadačný fond DEŤOM onkologicky alebo inak závažne chorých detských pacientov. Príďte si spríjemniť zimný čas 90 minútami humorného rozprávania a veselých historiek a pomôžte aj vy dobrej veci.

charitativní činnost
charitativní činnost
charitativní činnost

V decembri roku 2016 sme prispeli na charitatívny adventný kocert českej speváčky Kamily Nývltovej a slovenského operného speváka Mariana Vojteka, ktorých doprevádzal olomoucký detský zbor Campanella. Koncert usporiadal Nadačný fond DEŤOM, výťažok putoval na pomoc ťažko chorým malým pacientom.

Predajny
OlomoucHněvotínská 58, Olomouc 779 00
UničovDukelská 1157, Uničov 783 91