PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)

Modulové sedacie súpravy

Ten chce mať to a ten zas toto, a my chceme jediné - aby ste si svoju obývačku vybavili presne podľa vašich predstáv. Preto sme pre vás pripravili ponuku modulových sedacích súprav, ktoré si maximálne prispôsobíte podľa svojich tajných prianí, požiadaviek a hlavne možností.

Modulárne sedacie súpravy sú revolúciou vo svete nábytku. Dôvodom je skutočnosť, že vám umožňujú prispôsobiť si interiér presne podľa svojich predstáv a potrieb. Sú tak ideálnou voľbou ako do bežných a symetrických, tak aj do nepravidelných a asymetrických bytov, do ktorých by ste si inak museli zaobstarať riešenie na mieru.

Flexibilita modulových sedacích súprav je takmer nekonečná. Sami si vyberáte:

Počet miest na sedenie – odvíja sa hlavne od počtu členov rodiny a veľkosti domácnosti. Pri výbere miest nezabúdajte brať do úvahy aj skutočnosť, že k vám raz za čas príde návšteva, ktorú budete musieť niekam usadiť. Ak sa vám do obývačky nezmestí veľká modulová sedačka, dokúpte si k nej pohodlné kreslo alebo menšiu taburetku.

Tvar – modulové sedačky môžu mať tvar do písmena I, L alebo U. Je len na vás, ako ich vyskladáte. Do menších bytov a domov je najlepšou voľbou sedačka v tvare I. Väčšie obývačky si poradia aj s masívnejšími a dominantnejšími sedačkami do L alebo U.

Materiál – v našom portfóliu nájdete modulové sedačky vyrobené rovno z niekoľkých materiálov. Pre tých, ktorí hľadajú skôr luxus a eleganciu, je k dispozícii odolná a nadčasová koža. Tú jednoducho skombinujete s takmer každým interiérovým štýlom. Druhou možnosťou je látka, ktorá do priestoru prináša pravé teplo domova a príjemnú atmosféru. Mnohé z týchto sedačiek sú doplnené aj o mäkké vankúše podporujúce komfort.

Farbu – sfarbenie modulárnej sedačky je dôležitým prvkom, ktorý výrazne ovplyvňuje výsledný dizajn celej miestnosti. Pri jeho výbere dbajte na svoje preferencie a ostatné zariadenie v interiéri. Ak chcete niečo, čo nevyjde z módy a bude vyzerať dobre aj o niekoľko rokov, siahnite po bielej, čiernej, sivej alebo hnedej. Na druhej strane, ak chcete experimentovať, nebojte sa žltej, oranžovej, zelenej alebo modrej.

Kombináciu s taburetom – modulárne sedačky si viete vyskladať aj v kombinácii s pekným taburetom. Na ten si môžete kedykoľvek vyložiť nohy alebo ho použiť ako doplnkové sedenie. Taburet je okrem toho aj štýlový doplnok. Postará sa o to, aby okolie sedačky nebolo príliš prázdne a strohé.

Cenu – konečná suma, ktorú za sedačku zaplatíte, sa odvíja od počtu zvolených modulov. Platí, že čím viac ich bude, tým viac zaplatíte. Ak teda chcete ušetriť, vyskladajte si menšiu sedačku, ktorá bude stačiť len členom vašej rodiny a pre návštevu dokúpte menšie taburetky.

Modulové sedačky. Modulové sedacie súpravy. Modulová sedacia súprava Pixel

Veľkou výhodou modulovej sedacej súpravy je skutočnosť, že ju viete kedykoľvek doplniť. Ak by ste teda po kúpe zistili, že nie je dostatočne veľká, nemusíte ju celú vracať a hľadať novú. Jednoducho si zaobstaráte ďalší modul.

Široká ponuka modulových sedacích súprav

Hľadáte nadčasovú modulovú sedačku, ktorá vám bude slúžiť dlhé roky? Ste na správnom mieste. V našom e-shope vám ponúkame desiatky zaujímavých a prepracovaných kúskov rôznych farieb, štýlov, veľkostí a cien. Využite ich a vyskladajte si napríklad sedačku do tvaru L. Tou efektívne vyplníte prázdny roh v obývačke a ušetríte miesto.

Prípadne stavte na tvar do písmena U, ktorý zaručí, že nikto z vašich hostí nebude musieť stáť alebo sedieť na stoličke. A pre tých, ktorí majú malý príbytok a boja sa, že by sa im doň veľká sedačka nezmestila, je k dispozícii minimalistický tvar I. Ten do celku pekne zapadne a nebude zbytočne zavadzať.

Všetky modulové sedačky v našej ponuke potešia nielen kvalitou a pekným dizajnom, ale aj skvelou cenou. Obývačku snov tak môže mať úplne každý.

Potrebujete poradiť s výberom alebo čímkoľvek iným? Neváhajte sa na nás obrátiť, alebo nás navštívte na jednej z našich pobočiek.