PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)

Zrkadlá

Zrkadlo, zrkadlo, pýtam sa ťa, kde majú najlepšie zrkadlá na svete? V Žltej Hale predsa! Vedia totiž, že každé uponáhľané ráno chcete mať istotu, že váš zovňajšok vyzerá omnoho usporiadanejšie než denná rutina. Vďaka našim zrkadlám budete mať ráno i pred večernou schôdzkou kontrolu nad tým, ako spolu ladí váš nový outfit alebo padne nové sako.

Štýlový a praktický kúsok, ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. Presne to sú zrkadlá, ktoré dopĺňajú nadčasový vzhľad interiéru a zároveň vám dovoľujú skontrolovať si outfit, účes alebo make-up. Ich použitie je široké. Umiestniť ich môžete do kúpeľne, spálne, šatníka, chodby aj predsiene. Niektoré stačí len postaviť na zem, iné treba zavesiť na stenu, kde na seba budú lákať všetku pozornosť. Potrebujete nové zrkadlo, ktoré skrášli vašu domácnosť? Nahliadnite do našej ponuky.

Zrkadlá do predsiene, obývačky, kúpeľne a iných izieb

Zrkadlám nájdete využitie hneď v niekoľkých miestnostiach:

• Zrkadlá do chodby – úzku chodbu vedia opticky zväčšiť a zabrániť tak tomu, aby vyzerala nepríjemne a preplnene. Okrem toho ju doplnia a podčiarknu jej originálny dizajn.
• Zrkadlá do predsiene – majú hlavne praktickú úlohu. V ich odraze si pred odchodom z domu skontrolujete svoj outfit či účes. Väčšie a masívnejšie modely dokážu predsieň taktiež opticky zväčšiť a presvetliť.
• Kúpeľňové zrkadlá – v domácnosti nesmú chýbať. Kúpeľňu štýlovo dopĺňajú a vám poskytujú odraz na to, aby ste sa upravili a skontrolovali.
• Luxusné zrkadlá do obývačky – sú skôr dekoráciou ako funkčným kúskom. Interiér skrášľujú a podporujú jeho nadčasový a elegantný vzhľad. Pri umiestňovaní zrkadiel si dávajte pozor len na to, aby neboli priamo oproti sedeniu, napríklad za televízorom. Pri sledovaní filmu by lákali vašu pozornosť a narúšali celkovú pohodu.
• Zrkadlá do šatníka – ideálne je vyberať vysoké prevedenia, v ktorých sa uvidíte celí. To, či budú samostatne stojace, alebo závesné, sa odvíja od vašich preferencií a veľkosti interiéru.
• Zrkadlá do izby – zrkadlá môžete umiestniť aj do akejkoľvek inej časti domácnosti, napríklad do hosťovskej alebo detskej izby, kde poslúžia nielen ako štýlový prvok, ale aj ako funkčný pomocník.

Veľké i okrúhle zrkadlá

Zrkadlá delíme podľa viacerých parametrov vrátane veľkosti:

• Veľké zrkadlá – vhodné sú do šatníkov, kúpeľní a predsiení. Vidíte sa v nich úplne celí, takže ľahko skontrolujete to, ako vyzeráte.
• Malé zrkadlá – sú skôr štýlovým doplnkom. Hodia sa do chodby, obývačky či dokonca do jedálne.

Zrkadlá sa následne rozdeľujú aj podľa tvaru, a to na:

• okrúhle zrkadlá,
• hranaté zrkadlá,
• asymetrické zrkadlá.

Stojace a nástenné zrkadlá

Samostatne stojace zrkadlá sú masívne a dominantné. Zaberajú určitú časť miestnosti, preto sú ideálne skôr do väčších interiérov. Naopak, zrkadlá na stenu alebo menšie kozmetické zrkadlá nezasahujú do priestoru, takže nebudú robiť problémy ani v malých bytoch. Všetky tri typy nájdete v našej ponuke v rôznych farebných prevedeniach, rozmeroch a tvaroch. Môžete si tak byť istí, že si zaobstaráte kúsok, ktorý bude ladiť s ostatným zariadením.

Zrkadlá: Moderne zrkadla do predsiene, chodby, obývačky, kúpeľne a iných izieb. Veľké zrkadlá. Dizajnové, luxusné zrkadlá

Dizajnové zrkadlá

Zrkadlá už dávno nie sú len praktickým pomocníkom. Stali sa z nich plnohodnotné originálne dekorácie, ktoré lákajú pohľady aj z diaľky a podporujú príjemnú atmosféru prevládajúcu v interiéri.

Dizajnové zrkadlá bývajú spravidla výraznejšie. Známe sú zaujímavým rámom alebo gravírovaním. Dokonca, niektoré z nich disponujú aj netradičným tvarom. Luxusné zrkadlá sú samostatne stojace alebo závesné. Bez akýchkoľvek problémov ich tak viete prispôsobiť zvolenému interiéru alebo vašim požiadavkám.

Lacné zrkadlá

Chcete pri nákupe zariadenia do svojej domácnosti ušetriť? Prezrite si našu ponuku a vyberte si z nej lacné zrkadlá, ktoré vás potešia minimalistickým alebo prepracovaným dizajnom a rôznymi farbami. Samozrejmosťou sú aj viaceré materiálové prevedenia a veľkosti, aby kúsok perfektne zapadol do vášho domova.

Vyberte si nové zrkadlo do predsiene, spálne a všade tam, kde sa chcete vidieť. Zrkadlo skvele doplní každý interiér.