PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)

Hojdacie kreslá

Možno práve aj váš dedko rád sedával v hojdacom kresle a fajčil tabak zo svojej obľúbenej drevenej fajky. Hojdacie kreslá však nie sú žiadna rarita ani v dnešnej modernej dobe. Naša ponuka vás presvedčí o tom, že aj hojdacie kreslo môže byť štýlovým doplnkom. Vyberte si to svoje a užite si maximálne možné pohodlie vo svojom novom hojdacom kresle.

Hojdacie kreslá sú symbolom skvelej relaxácie a pohody. Do domácnosti prinášajú dobrú náladu a nové spôsoby, ako si oddýchnuť. Mnohé sú odeté do zaujímavých farieb či vzorov, vďaka čomu lákajú pohľady aj z diaľky a celú miestnosť perfektne dopĺňajú. Nie sú to však len farby, z ktorých si môžete vyberať. Okrem nich je k dispozícii aj viacero tvarov, rozmerov či ďalších menších detailov. Tie vám dajú istotu, že si vyberiete kúsok ako stvorený do svojej obývačkyspálne či akejkoľvek inej časti domu.

Moderné húpacie kreslo už dávno nie je zastaralým kusom nábytku, ktorý patrí do domu starých rodičov. Práve naopak. Najnovšie prevedenia lákajú svojím originálnym a nadčasovým vzhľadom. Ten je ako stvorený do rôznych interiérových štýlov od minimalizmu až po glamour, rustikálny či industriálny trend.

Hojdacie, húpacie kreslá. Retro aj moderné hojdacie kreslá. Hojdacie kreslá do obývačky. Najlacnejšie hojdacie kreslá

A síce je dizajn v rámci húpacích kresiel dôležitý, nezabúdame ani na pohodlie. V našej ponuke preto nájdete výrobky, v ktorých v priebehu niekoľkých minút naberiete všetku stratenú energiu. Využiť ich môžete napríklad na krátke zdriemnutie, posedenie s dobrou knihou či na pozeranie televízie.

Hojdacie kreslá do obývacej izby

Hojdacie kreslá sú univerzálnym kúskom, ktorý sa hodí do každej časti vašej domácnosti. Umiestniť ho môžete do spálne, pracovne alebo detskej či hosťovskej izby. Najkrajšie sa však bude vynímať v obývačke, kde výborne doplní sedačku a poskytne ďalšie miesto na sedenie. Plus, priestor skrášli a dodá mu pravú domácu atmosféru.

Hojdacie kreslo do obývačky môže mať akékoľvek prevedenie. Všetko sa odvíja od vašich predstáv a priestorových možností. Do veľkých interiérov vyberajte masívnejšie a výraznejšie kúsky, ktoré sa v nich nestratia. Na druhej strane, do menších obývačiek sa snažte zvoliť skôr kompaktnejšie modely. Zaručíte si, že vám nebudú zavadzať pri prechádzaní z miesta na miesto.

Dizajn relaxačného hojdacieho kresla by mal aspoň sčasti korešpondovať s tým, ktorý prevláda v obývačke. V našej širokej ponuke určite nájdete kúsok v potrebnej farbe alebo vzore.

Moderné aj retro hojdacie kreslá

Patríte k milovníkom minulých dekád a pri zariaďovaní svojho príbytku sa nimi nechávate inšpirovať? Alebo ste presným opakom a tešíte sa z každej novinky, ktorá príde na trh? Nehľadiac na to, či inklinujete skôr k prvej, alebo druhej možnosti, v našom e-shope si určite prídete na svoje.

K dispozícii máte ako moderné hojdacie kreslo v jednoduchom a nadčasovom prevedení, tak aj retro hojdacie kreslo s kvetinovou alebo inou výraznou potlačou. Spolu s dizajnom nechýbajú ani ďalšie prvky odrážajúce zvolený štýl. Retro kúsky potešia drevenými detailmi a zaoblenými a ozdobnými tvarmi. Naopak tie moderné sa pýšia ostrejšími hranami a strohejším zdobením.

Drevené hojdacie kreslá

Túžite po nábytku, ktorý do interiéru prinesie teplo a dobrú náladu? Siahnite po majestátnom drevenom hojdacom kresle. To si poradí s akýmkoľvek interiérovým štýlom a bez problémov sa zladí s takmer každým materiálom. Jeho plusom je tiež to, že nikdy nevyjde z módy a vydrží vám dlhé roky pravidelného používania.

Farebné hojdacie kreslá

Prineste do svojej domácnosti trochu farby. Nebojte sa mierne zaexperimentovať a vyberte si napríklad zelené, modré či červené kreslo. V priestore krásne vynikne aj hojdacie kreslo ružové, žlté či oranžové. Zdajú sa vám tieto odtiene príliš výrazné? V tom prípade zvoľte klasiku vo forme sivého, čierneho, hnedého, béžového alebo bieleho hojdacieho kresla.

Samostatnou kategóriou sú hojdacie kreslá s farebnou potlačou. Tie predstavujú výrazný prvok, ktorý bude nielen praktickým miestom na oddych, ale aj unikátnym doplnkom.

Najlacnejšie hojdacie kreslá

Chcete pri nákupe kresiel ušetriť? Ste na správnom mieste. V našej ponuke nájdete tie najlacnejšie hojdacie kreslá na trhu. Zariaďte si svoj príbytok krásnymi, kvalitnými a modernými kúskami aj vy, a to bez toho, aby ste ohrozili svoj rozpočet. Je to jednoduchšie, ako sa zdá.