PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)

Regály, police

Regály a police vám umožnia využiť prázdny priestor a dajú vám prehľad nad tým, čo doma máte. Či už do nových regálov alebo políc uskladníte knihy či porcelán po babičke, nebudete nákup ľutovať.

Regály a police sú nenahraditeľnými kúskami, ktoré si nájdu svoje využitie snáď v každej jednej miestnosti v domácnosti. Okrem pracovne, kde ich oceníte hlavne na odkladanie dokumentov a rôznych drobností, sa budú hodiť aj do obývačky, spálne, šatníka, chodby, predsiene či detskej izby.

Jednou z najväčších výhod regálov a políc je to, že podporujú vzdušnosť priestoru a opticky ho otvárajú. Na rozdiel od skríň alebo komôd nepôsobia masívne a dovoľujú vyniknúť dekoráciám či akýmkoľvek iným predmetom, ktoré na ne položíte. Treba si však dávať pozor. Tým, že sa mnohé nedajú zatvoriť, v nich musíte neustále udržiavať poriadok. Ak by ste tak neurobili, v priestore by mohol nastať chaos a ťaživá atmosféra.

Na druhej strane, v súčasnosti nájdete na trhu veľké množstvo regálov, pričom niektoré majú aj praktické nepriehľadné dvierka. Umožňujú vám tak na policiach skladovať čokoľvek potrebujete.

Rohové police a regály

Bojujete s nedostatkom miesta v malom byte alebo dome? Ideálnym riešením je rohová polica, ktorá vyplní inak prázdne miesto a poskytne vám veľa úložiska. To isté platí aj o rohových regáloch, ktoré vyzerajú moderne a štýlovo. Bez akýchkoľvek problémov sa napoja na iný nábytok, napríklad na ďalší regál, skrinku alebo komodu, čím vytvoria nadčasový a čistý výsledok.

Police na stenu

Klasické police na stenu vyzerajú dobre, nezasahujú do priestoru a dovoľujú využiť ich presne podľa vašich potrieb. Umiestniť na ne môžete knihy, štýlové nádoby, fotorámčeky a ďalšie dekorácie. Vďaka tomu predstavujú univerzálny kúsok, ktorý sa hodí do akejkoľvek miestnosti – od kancelárie až po detskú izbu.

Veľkým plusom nástenných políc je, že sa dajú navzájom pomerne ľahko kombinovať. Na stenu ich môžete umiestniť v rôznom počte, pričom výsledok bude vyzerať vždy dobre.

Okrem minimalistických a jednoduchých políc na stenu sú k dispozícii aj dizajnové prevedenia. Tie stenu skrášľujú a lákajú na ňu všetky pohľady. Mnohé kúsky sú pritom tak výrazné, že nahrádzajú iné nástenné dekorácie, ako napríklad obrazy.

Drevené regály a police

Ak do interiéru chcete priniesť pravú domácu atmosféru a príjemné teplo, stavte na drevené regály a police. Tieto masívne kúsky vyzerajú originálne. Ani po rokoch nevyjdú z módy. Nehovoriac o tom, že ich jednoducho skombinujete s akýmkoľvek interiérovým štýlom či zvolenou farbou.

Police a regály. Rohové police a regály. Drevené regále a police. Regále a police na knihy. Biele regály

Pred výberom drevených políc a regálov však nezabúdajte na jednu vec. Ide o masívne výrobky, ktoré zaberajú veľkú časť steny. Vhodné sú preto skôr do väčších domov a bytov, kde nebudú zbytočne zavadzať.

Police a regály na knihy

Police a regály na knihy by nemali chýbať v žiadnej domácnosti, kde žijú milovníci čítania. Zariadenie si viete nakombinovať tak, aby ste si pomocou neho vytvorili krásnu domácu knižnicu.

Niektoré regály na knihy disponujú len otvorenými policami. Iné zas majú aj dvierka, vďaka ktorým môžete určité predmety skryť pred pohľadmi ostatných. Získate tak vyššiu úroveň súkromia.

Farby regálov a políc

Z farieb prevládajú hlavne biele regály a police, ktoré vo svetlých interiéroch vedia s celkom splynúť a v tmavých s ním zas kontrastovať. Následne sú v kurze aj čierne police a regály, pri ktorých platí to isté – s interiérom buď splynú, alebo kontrastujú v závislosti od toho, ako je zariadené okolie.

Zaujímavou voľbou je prirodzené drevené prevedenie políc. Krásne vynikajú napríklad police na stenu dub sonoma, ktoré do priestoru prinášajú kúsok z prírody.

Lacné police a regály

Hľadáte lacné regály a police, vďaka ktorým by ste mohli pri nákupe zariadenia ušetriť? V tom prípade si prezrite našu ponuku. V tej nájdete kúsky za výhodné ceny, ktoré vás potešia aj vysokou kvalitou a nadčasovým dizajnom.