PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)

Postele

Ako si kto ustelie, tak si aj ľahne. Nepodceňujte toto rokmi preverené príslovie a kúpte si u nás poriadnu posteľ. Vyspíte sa na nej lepšie a zdravšie. Máme pre vás postele detské i manželské, s úložným priestorom aj poschodové, z masívu, lamina aj kovové, skrátka na aké si spomeniete. Nájdite si medzi nimi tú svoju a majte príjemnejšie noci.

Kvalitná a pevná posteľ dokáže poskytnúť pohodlné miesto vhodné na každodenný odpočinok. Okrem toho vie skvelo doplniť celú spálňu, detskú aj hosťovskú izbu a v niektorých prípadoch zaistiť dodatočné úložisko. Hľadáte nadčasové postele, ktoré by zapadli do vášho interiérového štýlu? Nahliadnite do našej ponuky, kde nájdete desiatky zaujímavých modelov.

Manželské postele

Manželská posteľ je základným kusom nábytku v spálni. Ide o dominantu, ktorá láka pozornosť a do miestnosti prináša príjemnú atmosféru. Manželské postele môžu byť vyššie aj nižšie. Spravidla im nechýbajú výrazné čelá a dodatočné funkcie, ako napríklad úložný priestor.

Posledné roky sú obľúbené tzv. boxspring postele známe svojou masívnosťou. V interiéri zaberajú viac miesta, majú čalúnený rám a sú veľmi pohodlné. Vyberať si môžete z mnohých farebných prevedení, čo vám dáva istotu, že ich určite skombinujete s ostatným zariadením.

Rozkladacie postele

Rozkladacia posteľ je výbornou voľbou do hosťovskej izby alebo menších bytov, kde nie je priestor na klasickú manželskú. V prípade potrieb ju môžete kedykoľvek rozložiť a získať tak dodatočné miesto na spanie.

Rozťahovacie postele majú zvyčajne minimalistický dizajn, ktorý viete pomerne jednoducho doplniť vankúšmi, prehozmi a peknými obliečkami.

Postele s úložným priestorom

Máte malý byt a potrebujete z neho vyťažiť maximum? Alebo len chcete praktický kúsok nábytku? Ideálnou voľbou je posteľ s úložným priestorom. Tá využíva inak nevyužitý priestor, do ktorého môžete uložiť vankúše, prikrývky, deky a veľa ďalších vecí.

Postele s úložným priestorom môžu byť riešené viacerými spôsobmi. Jedným z najpopulárnejších sú zásuvky. Tie môžete kedykoľvek vysunúť a znova zasunúť. Uistite sa však, že okolo postele máte dostatok miesta, aby ste sa do úložiska dostali.

Druhou alternatívou je vyklápacie úložisko. Na jeho otvorenie síce nepotrebujete priestor v okolí, no keď sa doň chcete dostať, na posteli nesmie nikto ležať.

Postele. Manželské postele. Postele s úložným priestorom. Drevené, kovové postele. Moderné, luxusné postele. Postele z masívu

Poschodové postele

Poschodovú posteľ oceníte v detských izbách, na chatách alebo chalupách. Efektívne šetrí miesto, pričom poskytuje plnohodnotné lôžko. Poschodové postele majú vo väčšine prípadov minimalistický dizajn, ktorý môžete doplniť vankúšmi alebo inými dekoráciami.

Materiály postelí

Podľa materiálov sa postele delia do niekoľkých základných kategórií:

Kovové postele – minimalistický kúsok, ktorý šetrí miesto. Najčastejšie ho nájdete v čiernom a bielom prevedení.
Drevené postele – označujú sa aj ako postele z masívu. Na rozdiel od kovových zaberajú oveľa viac miesta. V interiéri pôsobia dominantne a prinášajú doň pravú domácu atmosféru.
Čalúnené postele – potešia desiatkami farebných prevedení a masívnym vzhľadom. Mnohé majú aj výrazné čelo a doplnkové funkcie, ako napríklad elektrické polohovanie.

Moderné a luxusné postele

Moderné postele sú nielen praktickým pomocníkom, ktorý poskytne miesto na ležanie, ale aj štýlovým doplnkom. V našej ponuke nájdete kúsky ako v univerzálnych, tak aj v netradičných a sýtych farbách.

Myslite však na to, že luxusná posteľ bude vyzerať najlepšie len vtedy, keď bude doplnená o originálne doplnky. Nezabúdajte preto na mäkké vankúše, prikrývky a deky.

Rozmery postelí

Postele objavíte v mnohých rozmeroch. U nás si vyberáte napríklad:

• postele 180 x 200,
• postele 160 x 200,
• postele 140 x 200,
• Postele 120 x 200,
• postele 90 x 200.

Lacné postele

Hľadáte kvalitné, no pritom štýlové a lacné postele? Ste na správnom mieste. Prezrite si naše jednotlivé kolekcie a doplňte spálňu o kúsok, ktorý vám poskytne príjemné miesto na spánok. Možností je viac ako dosť.