PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)
DOPRAVA ZADARMO

DOPRAVA ZADARMO

Na všetky produkty pri nákupe nad 195,00 €

SPÁLŇA

Spálňa je jednou z našich najobľúbenejších miestností. Vždy sa do nej tešíme po dlhom a náročnom dni aby sme v nej načerpali novú energiu. Aby sme si však v spálni naozaj dobre oddýchli, mali by sme si ju správne zariadiť. Základom spálne je posteľ a jej matrac. Pre plnohodnotný spánok potrebujeme kvalitnú posteľ s matracom. Pre uloženie vášho oblečenia v našej ponuke nájdete rôzne typy šatníkových skríň či komôd. Ak chcete obohatiť vašu spálňu o nejakú dekoráciu, fotografie alebo lampičku, nájdete u nás tiež pekné a praktické nočné stolíky.

Spálňa je intímna izba slúžiaca na oddych a naberanie nových síl. Práve preto by mala byť zariadená tak, aby ste sa v nej cítili príjemne a mohli ste sa v nej dobre vyspať. Základným kúskom nábytku je posteľ, ktorú by mal dopĺňať kvalitný rošt, matrac, paplón a minimálne jeden vankúš.

V spálni ďalej nesmie chýbať dostatočne veľký úložný priestor, kde môžete skladovať oblečenie, bielizeň, kozmetiku a ďalšie maličkosti. Samostatnú kategóriu tvoria ešte praktické doplnky a štýlové dekorácie. Tie zabránia tomu, aby priestor pôsobil stroho či neosobne, a vytvoria v ňom pravú domácu atmosféru.

Spálňové zostavy – komplety

Spálňová zostava je ideálnym riešením pre každého, kto chce mať istotu, že všetky kúsky nábytku budú spolu ladiť. V našej ponuke nájdete rovno niekoľko alternatív v odlišných farbách a materiáloch. Miestnosť si tak viete zariadiť presne podľa svojich predstáv.

Medzi obľúbené spálňové komplety sa radí zostava Smart. Tá poteší minimalistickým vzhľadom a tým, že si ju môžete zaobstarať v bledom aj tmavom prevedení. Jej súčasťou sú komody, šatníkové skrine, nadstavce, rohové skrinky, nočné stolíky aj postele.

Milovníci romantických a luxusných štýlov si na svoje prídu pri spálňových zostavách Provence a Royal. V rámci nich sú k dispozícii univerzálne aj sýte odtiene, ako napríklad smaragdovo zelená. A nechýbajú ani prepracované detaily a praktické doplnky.

Nie je ani jedna z vymenovaných zostáv to, čo hľadáte? V tom prípade nahliadnite do luxusnej a mierne futuristickej kolekcie Figaro Bis alebo dajte šancu spálňovému kompletu Montana. Ten vás zas očarí krásnym a nadčasovým prírodným prevedením.

Spálňa – inšpirácie

Spálňa inšpirácie vám podporia kreativitu a pomôžu pri zariaďovaní príbytku. Stačí len nahliadnuť do našej ponuky a prezrieť si jednotlivé produkty. Mnohé z nich sú umiestnené priamo v interiéri, vďaka čomu si viete predstaviť, ako približne budú vyzerať u vás doma.

Pamätajte však na to, že útulná spálňa potrebuje viac ako len základné typy nábytku. Práve preto si spolu so skriňami, lavicami alebo komodami vyberte aj pekné dekorácie.

Spálňa. Spálňové zostavy. Šatníky do spálne. Luxusná moderná spálňa.  Spálňová skriňa. Spálňa inšpirácia. Útulná spálňa

Nábytok do spálne

Každá štýlovo zariadená spálňa disponuje niekoľkými základnými typmi nábytku:

Posteľ – dominanta miestnosti. Po otvorení dverí si ju každý všimne ako prvú. Mala by byť pevná a dostatočne veľká, aby sa na nej dobre spalo.
• Nočný stolík – ideálne, keď je z oboch strán postele. Nemusí byť veľký. Stačí aj menší kúsok, ktorý poskytne priestor na odloženie mobilu, pohára s vodou či knihy.
• Spálňová skriňa – mala by poskytovať dostatok úložiska pre minimálne dve osoby. Jej vnútro musí byť prakticky rozdelené, napríklad na police a tyč na zavesenie.
• Ďalší typ úložiska – spolu so šatníkovou skriňou si nezabudnite zaobstarať aj komodu alebo klasickú skriňu, do ktorej uložíte kozmetiku, doplnky a ďalšie maličkosti.
 Doplnkové sedenie – aby ste počas dňa nemuseli sedieť len na posteli, do spálne by ste si mali zaobstarať doplnkové sedenie vo forme lavicekresla alebo taburetky.

Luxusná, moderná či vidiecka spálňa

Z našej ponuky si môžete vybrať zariadenie aj podľa preferovaného štýlu:

Moderná spálňa – najlepšou voľbou je minimalistická a nadčasová kolekcia Smart.
Luxusná spálňa – perfektne do nej zapadne mierne futuristická zostava Figaro Bis a Royal.
Vidiecka spálňa – najkrajšie v nej vynikne séria Provence.
Dizajnová spálňa – ideálna je do nej buď zostava Figaro Bis, alebo Smart.
Vintage spálňa – skvelou alternatívou je zostava Montana.

Farebné zladenie spálne

V spálni by mala prevládať jemná paleta farieb, ktorá bez problémov navodí spánok. Výbornou voľbou je biela spálňa, ktorá bude vyzerať dobre aj o desiatky rokov. To isté platí aj o hnedej, sivohnedej, pastelovej modrej a čiernej spálni.

Spolu so všetkými vymenovanými farbami nájdete v našej ponuke aj menej tradičné odtiene, ako napríklad zelenú. Interiér si tak viete upraviť presne podľa svojich predstáv.