PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)
DOPRAVA ZADARMO

DOPRAVA ZADARMO

Na všetky produkty pri nákupe nad 195,00 €

PREDSIEŇ

Chýbajú vám úložné priestory v predsieni? Vyberte si u nás nejaký praktický kúsok z bohatej ponuky predsieňového nábytku. Botníky, predsieňové zostavy či vešiaky sa dokonale postarajú o vaše oblečenie aj obutie a ešte vám aj skrášlia vstup do bytu. Potom už len doladíte svoj outfit pred zrkadlom, ktoré u nás dostanete tiež. Ušetríte vďaka zľavám.

Býva to väčšinou prvé miesto, ktoré uvidí návšteva, keď ju pozvete ďalej. O čom je reč? Samozrejme o predsieni. Ak patríte medzi tých, ktorí radi robia dobrý prvý dojem, mali by ste svoju predsieň dostatočne vystajlovať. Ako to urobiť? Vybrali sme pre vás to najlepšie, čo môžete na slovenskom trhu nájsť, aby sme vám pomohli pri výbere nábytku do predsiene.

Zakopávate pri vstupe do domu o páry zatúľaných topánok a nie a nie ich upratať? Riešením môže byť nový botník, do ktorého sa vám všetky topánky budú schovávať jedna báseň. Neveríte? Pozrite sa do našej ponuky a nechajte sa ľahko presvedčiť. Vybrali sme pre vás najrôznejšie tvary, materiály aj štýly, nebude preto ťažké nájsť si ten vysnívaný, či už hľadáte zlatú klasiku alebo moderný botník

Okrem botníku by však medzi vašim predsieňovým nábytkom za žiadnu cenu nemal chýbať ani poriadny vešiak. Ak si ho neobstarávate prvý krát, iste viete, že ponuka druhov a štýlov je nepreberná. Záleží, aký veľký priestor pre nový vešiak máte a či uprednostníte skôr nemého sluhu, ktorý bude bezpečne strážiť všetky kobúky, šály a bundy, alebo radšej zvolíte obyčajný vešiak či stojan na šaty, na ktorý môžete prehľadne umiestniť všetky letné svetríky, športové bundy a zimné kabáty. Sezónne veci ale vždy radšej schovajte do šatníkovej skrine, nech sa vám na ne zbytočne nepráši.

Napadá vás, čo by ešte v žiadnej správnej predsieni nemalo chýbať? Samozrejme zrkadlo. Ak bývate v panelovom dome, možno dokončujete posledné úpravy zovňajšku cestou výťahom. Pokiaľ ale neradi ponechávate veci náhode, predsa len sa radšej finálne upravte už doma a poriadne si prezrite našu ponuku zrkadiel.

Ak nechcete strácať čas kombinovaním predsieňového nábytku, alebo máte v predsieni obmedzený priestor, nezabudnite sa pozrieť na predsieňové zostavy. Väčšinou kobinujú rôzne kusy nábytku, a tak si jednoducho zaobstarajte skriňu, vešiaky, zrkadlo a botník v jednom.

Prajeme pri výbere štastnú ruku, a ak vám s vyberaním budeme môcť poradiť, neváhajte sa na nás obrátiť.