PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)

TV kreslá

Máte radi svoj osobný priestor a chvíľočku súkromia? Nedeľte sa s níkým o svoje miesto a užite si svoje večerné chvíľky pri televízii na maximum vo svojom novom kresle. To presne vám doprajú naše televízne kreslá - vyberte si to svoje.

TV kreslá sú špeciálne navrhnuté pre optimálne pohodlie a zábavu pri sledovaní televízie, hraní videohier alebo len pri krátkom oddychu. Predstavujú výborný doplnok obývačky a sedačky, pričom sa však hodia aj do iných častí domácnosti. Umiestniť ich môžete do detskej alebo hosťovskej izby, či do spálne.

Televízne kreslo prináša nový rozmer pohody a relaxu. Má ergonomický dizajn, ktorý drží telo v správnej polohe aj po dlhšom čase strávenom pred televízorom. To v praxi znamená, že vás nebudú bolieť kríže, chrbát ani krk.

TV kreslá relaxačné. Televízne kreslá polohovateľné. Kreslá k televízoru. Pohodlné kreslá k TV. Televízne kreslo ušiak.

Ergonómiu televíznych kresiel podporujú viaceré praktické doplnky. K nim sa radia hlavne nastaviteľné opierky hlavy, nôh a rúk. Následne nechýbajú ani ďalšie funkcie, ako napríklad možnosť polohovania, ktorá vám umožní nájsť tú najlepšiu polohu na celý večer.

Mnohé TV kreslá z našej ponuky disponujú mäkkým čalúnením alebo pohodlnými vankúšmi. Tie zvyšujú komfort rovno o niekoľko úrovní. Nehovoriac o tom, že skrášľujú celkový dizajn kresla. Zariadenie je tak nielen praktickým pomocníkom, ale aj štýlovým doplnkom zvýrazňujúcim váš príbytok.

Nie sú to však len funkcie a tvar. V rámci televíznych kresiel je dôležité sledovať aj materiál, z ktorého sú vyrobené. Od toho sa odvíja, ako dlho vám výrobok vydrží pri pravidelnom používaní. V súčasnosti prevažuje hneď niekoľko materiálov, a to:

• Koža – jeden z najkvalitnejších materiálov na trhu. Upravuje sa tak, aby vyzeral dobre a nezapáchal. Má svoju charakteristickú arómu a dlhú životnosť. Kreslá potiahnuté kožou sú nadčasové, luxusné a interiér krásne dopĺňajú. Ich výhodou je taktiež skutočnosť, že sa ľahko kombinujú s celkom.
• Eko koža – na prvý pohľad vyzerá ako skutočná koža. Vyrába sa z dvoch vrstiev – bavlneného úpletu a polyuretánu. K jej vlastnostiam sa radí vysoká pevnosť, odolnosť voči oderu a krásny vzhľad.
• Látka – mäkký a pohodlný materiál, ktorý so sebou prináša pokoj, harmóniu a pravú rodinnú atmosféru. Ľahko sa farbí, takže ho nájdete v mnohých odtieňoch. Dokonca, niektoré látkové kreslá k TV disponujú aj výraznými potlačami.

V rámci veľkosti môže byť kreslo TV menšie a kompaktnejšie, aj väčšie a rozmernejšie. Výber je čisto na vás, vašich preferenciách a priestorových možnostiach.

Televízne kreslá polohovateľné

Chcete si užiť ten najlepší relax? Stavte na televízne kreslo polohovateľné, ktoré sa v priebehu sekundy dokáže zmeniť na pohodlné lôžko. Z toho si viete pozrieť obľúbený film, prípadne si v ňom môžete nakrátko pospať.

TV kreslo polohovateľné môže byť:

Elektrické – o zmenu polohy sa stará samotné kreslo. Vy si len pomocou tlačidla na operadle alebo ovládači vyberiete, či chcete sedieť, ležať alebo byť v polosede. Elektrické polohovateľné TV kreslá sú výborné pre úplne každého vrátane starších ľudí, ktorým by mohlo manuálne polohovanie robiť problémy.
Manuálne – ak chcete zmeniť polohu kresla, musíte tak urobiť sami. Celý proces je však jednoduchý. Do polohovateľného televízneho kresla sa spravidla stačí len mierne zaprieť a posunúť sa dopredu alebo dozadu.

Pohodlné relaxačné kreslá

Ak si chcete vychutnať dobrý film, no netúžite po polohovacom kresle, žiaden problém. V našej ponuke nájdete aj modely bez tejto funkcie. K mnohým z nich dostanete taburetku na vyloženie nôh, čo výrazne podporuje úroveň vášho relaxu.

Do kategórie tohto typu sedenia sa radí aj televízne kreslo ušiak charakteristické masívnejšou chrbtovou opierkou a jednoduchými nožičkami. Vybrať si môžete minimalistické jednofarebné kúsky alebo zaujímavé a výrazné prevedenia s potlačou. Tie budú krásnym doplnkom obývačkyspálne aj detskej izby.