PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)

Modulové kuchyne (skrinky)

Čo tak kuchyňa podľa vašich predstáv? Samozrejme, nie je problém! U nás si zostavíte kuchynskú linku tak, aby vyhovovala všetkým vašim požiadavkám a potrebám.

Kuchyňa je srdcom domova a miestom, kde sa stretáva celá rodina. Zariadená preto musí byť tak, aby dokázala splniť požiadavky každého člena a zároveň bola štýlová a nadčasová. Jednou z možností, ako na to, sú modulové kuchyne.

Modulové kuchynské linky

Modulové kuchynské linky sú v dnešnej dobe, kedy sú funkcionalita a flexibilita kľúčovým faktorom všetkých miestností, populárnou alternatívou pre mnohých. Do interiéru so sebou totižto prinášajú nielen estetickú hodnotu, ale aj praktické výhody, ktoré zvyšujú komfort a efektivitu pri práci.

Modulové kuchynské linky sú známe tým, že pozostávajú z jednotlivých modulov, resp. kúskov zariadenia, ktoré si môžete kombinovať podľa potrieb. Bez akýchkoľvek problémov ich tak umiestnite do priestoru a navzájom skombinujete.

Modulové kuchyne. Modulová kuchyňská linka. Kuchyňská linka cena. Moderné modulové kuchune akcia, výpredaj

Modularita taktiež dovoľuje vytvoriť si vlastný a jedinečný dizajn kuchyne. To znamená, že aj keď bude mať niekto iný rovnaké kúsky nábytku ako vy, jeho priestor bude vyzerať odlišne.

Na výber modulovej linky je ideálny tzv. kuchyňa konfigurátor. Ide o nástroj, prostredníctvom ktorého si naplánujete, ako bude celok vyzerať. Pomôže vám zistiť, aký nábytok sa vám do interiéru hodí a naopak, ktorý sa doň nehodí alebo sa doň nezmestí. Vyhnete sa tak kúpe nesprávnych výrobkov, ktoré by ste následne nemohli využiť alebo by ste ich museli vracať.

Výhody modulových kuchynských liniek

Modulové kuchynské linky majú desiatky výhod. K tým hlavným sa radia:

• Jednoduché prispôsobenie – modulové kuchyne sa skladajú z viacerých výrobkov, z ktorých si môžete vybrať len tie, ktoré skutočne potrebujete. Kuchyňu si tak zariadite presne podľa svojich predstáv.
• Vhodné do malých aj veľkých kuchýň – tým, že celý proces zariaďovania máte pevne v rukách, sú modulové kuchynské linky výborné do malých aj veľkých domov či bytov. Nezasahujú zbytočne do priestoru, splynú s celkom a zaručujú ten najkrajší a vysoko praktický výsledok.
• Funkčnosť – tým, že sa modulárne kuchynské linky vedia prispôsobiť, v sebe spolu s nadčasovosťou kombinujú aj funkčnosť. Podľa toho, čo v kuchyni robíte najčastejšie, si viete vybrať aj potrebné zariadenie. Napríklad, keď radi pečiete, zaobstaráte si dostatočne veľké skrinky, do ktorých budete môcť uložiť plechy, formy na pečenie a ďalšie príslušenstvo. Prípadne, ak v kuchyni nielenže varíte, ale taktiež konzumujete všetky pokrmy, budete si musieť kúpiť úložisko na riad, príbor a prestieranie, ktoré by ste inak skladovali v jedálni.
• Stovky možností – modulové kuchynské linky majú mnohé farebné a materiálové prevedenia. Určite si tak nájdete to, ktoré sa vám bude páčiť alebo sa bude hodiť k ostatným kúskom v interiéri.
• Ľahké kombinovanie – výrobky, ktoré patria do jednej série, na seba perfektne nadväzujú. Po tom, ako ich navzájom skombinujete, vytvoria plynulú a čistú líniu starajúcu sa o príjemnú atmosféru a harmóniu.

Modulové kuchynské linky vs kuchyne na mieru

Modulové kuchynské linky sú oproti kuchyniam na mieru oveľa výhodnejšie. Potvrdzuje to hlavne ich cena. Kým modulové riešenia nájdete na trhu za lákavé sumy, tie na mieru sú presným opakom. Čiastka, ktorú za ne zaplatíte, sa dokáže vyšplhať na tisíce eur.

Ďalej treba myslieť aj na dostupnosť. Modulové linky sú k dispozícii ihneď alebo do pár dní. Len málokedy sa stane, že na ne musíte čakať dlhšie. Kuchyne na mieru však po vašom návrhu prechádzajú do fázy výroby, ktorá sa vie natiahnuť na týždne až mesiace.

A v neposlednom rade nezabúdajte na to, že s modulovými kuchyňami sa veľmi jednoducho pracuje. Po tom, ako ich kúpite, ich v priebehu niekoľkých hodín zložíte a umiestnite do miestnosti. Kuchyne na mieru majú odlišný postup. Montáž si zvyčajne nemôžete robiť sami. Musí ju vykonať odborník z firmy, ktorá vám ju robila.