PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)

Police

Premýšľate kam s obľúbenou knihou alebo dekoráciou? A čo tak na policu!

Police patria medzi základné vybavenie domácnosti. Majú široké použitie, od vystavenia dekorácií až po skladovanie rôznych maličkostí. Tým, že sú otvorené, prinášajú do interiéru vzdušnosť a zabraňujú tomu, aby pôsobil ťaživo a preplnene. Zároveň majú tiež výhodu, že sú kompaktné a nezaberajú miesto. Vhodné sú tak aj do malých bytov a domov.

Police na steny majú minimalistický dizajn, takže ich veľmi jednoducho skombinujete s iným zariadením v interiéri. Spravidla sú rovné a odeté do jednej farby, no niekedy sa stretnete aj s prepracovanými a asymetrickými výrobkami, z ktorých sa v sekunde stane štýlová ozdoba interiéru.

Police. Police na steny. Police do kúpeľne, obývačky, kuchyne. Závesné police na stenu. Moderné, dizajnové police

Police do rôznych častí domu

Tým, že sú police univerzálne, ich využijete v akejkoľvek miestnosti v domácnosti:

• Police do kúpeľne – ideálne sú na odloženie kozmetiky, uterákov či rastlín. Okrem klasických nájdete v ponuke aj prevedenia určené do sprchového kúta.
• Police do obývačky – efektívne doplnia skrinekomody a regály. Skladovať na nich môžete knihy, vázy, sviečky a ďalšie drobnosti.
• Police do spálne – majú podobnú funkciu ako modely do obývačky. Poslúžia vám na odloženie kníh, črepníkov s rastlinami alebo fotorámčekov. Dokonca, na tie, ktoré zavesíte nad posteľ, môžete umiestniť aj lampu na čítanie.
• Kuchynské police – výborné sú na vystavenie pekných tanierov, šálok, koreničiek a ďalšieho riadu. Ideálne je položiť na ne niečo, čo pravidelne používate a potrebujete to mať neustále po ruke.
• Police do predsiene a chodby – poslúžia ako odkladací priestor na kľúče, šály a čiapky alebo na vystavenie dekorácií.
• Police do špajze – police majú v tomto prípade čisto praktickú funkciu. Ich hlavnou úlohou je poskytnúť miesto na všetko, čo zvyčajne skladujete v špajzi, čiže zaváraniny, kuchynské potreby a podobne.
• Police do garáže – budú vám slúžiť ako odkladací priestor na súčiastky a náradie.

Rohové police

Rohové police sú výborné, keď máte v miestnosti prázdny kút, ktorý pôsobí stroho a potrebujete ho niečím vyplniť. Poskytnú vám úložisko navyše a pritom zabránia tomu, aby interiér vyzeral chladne a prázdno.

Rohové police na stenu sú spravidla masívnejšie. Tým, že sa v priestore objavujú menej ako klasické, lákajú pozornosť. Mali by ste na ne preto položiť niečo, čo chcete, aby si vaši hostia všimli, napríklad rodinnú fotografiu, zaujímavý predmet z dovolenky alebo špeciálny zberateľský kúsok.

Kovové a drevené police

Police bývajú vyrobené z viacerých materiálov. Na trhu sú však v najväčšom zastúpení tieto dva:

• Drevo – drevené police sú masívne a unikátne. Zvyčajne imitujú prirodzený vzhľad dreva, vďaka čomu podporujú harmonickú atmosféru. Ich veľkým plusom je najmä to, že sa ľahko kombinujú s inými materiálmi.
• Kov – kovové police sú presným opakom drevených. Sú minimalistické a kompaktné. Najčastejšie bývajú odeté do bielej a čiernej, no stretnúť sa môžete aj s inými odtieňmi.

Okrem toho existujú aj police z kombinácie kovu a dreva, ktoré sú v súčasnosti čoraz populárnejšie. Teplý a chladný materiál perfektne kontrastuje a vytvára tak zaujímavý výsledok.

Závesné police

Závesné police, ktoré sa nachádzajú v našej ponuke, majú rôzne farebné a materiálové prevedenia. Následne nechýbajú ani viaceré tvary či dokonca veľkosti. Spolu s kompaktnými modelmi si môžete zaobstarať aj tie masívne, ktoré disponujú skrinkou či zásuvkou. Do tej skryjete všetko, čo nechcete, aby bolo na očiach.

Moderné a dizajnové police

Túžite po tom, aby police nielenže poskytli miesto na odloženie predmetov, ale taktiež skrášlili váš interiér? V tom prípade sa poobzerajte po dizajnových policiach na stenu, ktoré nájdete aj v našom e-shope. Spolu s nadčasovým dizajnom, vás potešia aj originálnym tvarom či netradičným farebným prevedením.

Police na rôzne predmety

Police môžete využiť na vystavenie rôznych predmetov. Skvelo na nich vyniknú napríklad knihy, víno alebo alkohol. Interiér následne skrášlia aj police na kvety, hračky, fotorámčeky či na zberateľské predmety.

Vyberte si z našej ponuky praktických políc, ktoré výborne doplnia ostatný nábytok a oživia holé steny vašej obývačky či pracovne.