PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)

Televízne stolíky

Ako sa najlepšie sleduje televízia? Keď je umiestnená na televíznom stolíku! Žiadný nemáte? S nami to nie je problém - stačí si vybrať!

Bežnou súčasťou obývačky býva televízor, ktorý je zdrojom skvelej zábavy a oddychu. Aby sa vám naň však dobre pozeralo, musíte ho umiestniť na správne miesto a do vhodnej výšky. Premýšľate, aký typ nábytku by spĺňal všetky potrebné štandardy? Jednou z možností je TV stolík, ktorý nájdete v mnohých prevedeniach.

TV stolíky sú obľúbenými kúskami nábytku, ktoré dokážu krásne zapadnúť do celku. Charakteristické sú tým, že sú nižšie, užšie a dlhšie. Okrem miesta na televízor často poskytujú aj dodatočný úložný priestor na rôzne prehrávače, domáce kino a ďalšie príslušenstvo.

Stolíky pod TV

Stolík pod TV môže disponovať jedným z troch hlavných typov úložného priestoru. Najrozšírenejšími sú:

Otvorené police – pôsobia vzdušne a moderne. Uložiť do nich môžete prehrávače a ďalšie zariadenia, ktoré pravidelne používate.
Dvierka – ideálne úložisko na veci, ktoré nechcete, aby boli na očiach. Môže ísť o časopisy, knihy, diaľkové ovládače alebo CD.
Zásuvky – do hlbších sa zmestia aj väčšie predmety, plytšie využijete skôr na maličkosti, ako napríklad na CD alebo ovládače.

Okrem úložiska sa stolíky pod TV odlišujú aj dizajnom, rozmermi a povrchovou úpravou. K dispozícii je veľké množstvo zaujímavých modelov, vďaka čomu si určite prídete na svoje.

TV stolíky na nožičkách

TV stolík na nožičkách podporuje vzdušnosť a dobrú náladu. Ideálny je tak nielen do veľkých, ale aj do menších interiérov. Jeho najvýraznejším detailom sú nožičky, ktoré môžu prilákať veľa pozornosti. Všetko však závisí od toho, ako sú spracované.

Najviac pohľadov zachytia masívnejšie a vyššie nohy v odlišnej farbe. Tie s celkom perfektne kontrastujú a dodávajú mu šmrnc. Na druhej strane, minimalistické a jednoduchšie prevedenia sú presným opakom. S nábytkom skôr splývajú a ľudia, ktorí vojdú do miestnosti, si ich nemusia ani len všimnúť.

TV stolíky z masívu

Každému milovníkovi dreva sa zapáči TV stolík z masívu, ktorý do interiéru prinesie pokoj, harmóniu a pravú rodinnú atmosféru. Celok okrem toho skrášli a bez problémov sa skombinuje s akýmkoľvek iným materiálom.

K veľmi obľúbeným sa aktuálne radí svetlý stolík pod TV dub sonoma. Ak by ste však hľadali niečo tmavšie, môžete sa poobzerať aj po úprave v štýle orecha, tropického dreva wenge alebo dubu lancelot.

Televízne Tv stolíky. Stolík pod televízor. Tv stolík masív. Luxusné a dizajnové stolíky. Lacné stolíky pod Tv

Farebné TV stolíky

Prirodzený vzhľad dreva je krásny, no nemusí sa páčiť úplne každému. Pre tých, ktorí by chceli niečo iné, máme v našej ponuke aj TV stolíky biele a čierne. Tieto alternatívy predstavujú štýlovú klasiku. Ich výhodou je ľahká kombinácia s inými odtieňmi a nadčasovosť.

Ak by vám TV stolík biely lesklý alebo matný nestačil, k dispozícii sú aj ďalšie farebné varianty. V interiéri skvelo vynikne napríklad sivá, zelená či dokonca zlatá.

Moderné, luxusné a dizajnové TV stolíky

Luxusné TV stolíky sú nielen praktickým kúskom, ale aj štýlovým doplnkom. Do miestnosti prinášajú kúsok z vašej osobnosti a zabraňujú tomu, aby pôsobila chladne alebo stroho. U nás nájdete rovno niekoľko dizajnových TV stolíkov s originálnymi detailmi vo forme presklených častí, asymetrických nôh či farebných pásikov. Máte tak istotu, že si vyberiete kúsok, ktorý perfektne zapadne do vami zvoleného interiérového štýlu.

Lacné TV stolíky

Ušetrite pri nakupovaní zariadenia do obývačky. Stavte na trendy kúsky z našej ponuky, v ktorej nájdete kvalitné, no pritom lacné TV stolíky vo viacerých farbách a rozmeroch. Spolu s klasickými nižšími modelmi nechýbajú ani vyššie televízne regály poskytujúce veľké množstvo úložiska.