PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)

Konferenčné stolíky

Konferenčný stolík môže predstavovať nenápadnú súčasť vašej domácnosti, ale ak sa nebojíte experimentovať, môžete si vybrať netradičný kúsok či už z dreva, skla, či iného materiálu. Konferenčný stolík predstavuje neodmysliteľnú súčasť každej obývacej izby. Kam inam by ste s návštevou odkladali rozpitú kávu, poháriky vína alebo televízny program? 

Konferenčný stolík je kľúčový prvok každej obývačky. Spravidla stojí medzi sedačkou a obývacou stenou a poskytuje miesto na odloženie šálky, knihy, novín či mobilu. K dispozícii je v zaujímavých aj jednoduchších prevedeniach, ktoré perfektne zapadnú do vašej domácnosti.
Nehľadiac na to, či si zariaďujete novú obývačku, alebo len rekonštruujete tú starú, konferenčný stôl vám v nej nesmie chýbať. Zvyšuje jej praktickosť, skrášľuje ju a spolu s pohovkou vytvára ohnisko.
V našej ponuke sa nachádzajú konferenčné stolíky mnohých veľkostí, farieb a tvarov. Siahnuť môžete po jedno aj viacfarebných modeloch z dreva, kovu, skla alebo ich kombinácie. Samozrejmosťou sú aj sety viacerých stolíkov, ktoré môžete po obývačke rozložiť podľa ľubovôle.

Okrúhle konferenčné stolíky

Okrúhly konferenčný stolík je unikátnym kúskom, ktorý láka pozornosť. Na rozdiel od štvorcových alebo obdĺžnikových prevedení sa totižto v domácnostiach objavuje pomenej. Je to však veľká škoda, pretože so sebou prináša pokoj, harmóniu a často aj veľa odkladacieho priestoru.
Konferenčný stolík okrúhly môže disponovať klasickými nohami alebo masívnejším stojanom. Ten ho krásne dopĺňa a robí z neho skôr dekoráciu ako praktické zariadenie. V rámci veľkostí máte taktiež niekoľko možností. Kompaktné kúsky splynú s okolím a svoje miesto si nájdu aj v menšom dome. Naopak masívnejšie modely sa nestratia ani vo veľkých obývačkách.

Konferenčne stolíky do obývačky

Konferenčný stolík do obývačky je jedným z najdôležitejších kúskov nábytkuSedacia súprava by bez neho vyzerala veľmi smutne a osamotene. Nehovoriac o tom, že by ste si nemali kam položiť pohár s vodou, diaľkový ovládač alebo knihu.
Dobrou správou je, že nepekné a zastarané kúsky spred niekoľkých rokov sa z trhu už dávno vytratili. Dnes si vyberáte dizajnové stolíky do obývačky, ktoré ju vedia rozjasniť a dodať osobnosť.

Konferenčné stolíky. Konferenčný stolík do obývačky. Masívne konferenčné stolíky, dub. Dizajnové, luxusné konferenčné stolíky

Masívne konferenčné stolíky

Chcete, aby sa zo stolíka stala dominanta, ktorú si všimne každý hneď po tom, ako vojde do miestnosti? V tom prípade siahnite po masívnom konferenčnom stolíku vo svetlom alebo tmavom dizajne. Takéto zariadenie môže byť vyrobené len z dreva alebo z kombinácie viacerých materiálov.
Niektoré konferenčné stolíky z masívu majú aj dodatočné funkcie. K nim sa radí menšia zásuvka alebo dve podlažia na odkladanie maličkostí.

Povrchová úprava masívnych stolíkov je rôzna. V našej ponuke si vyberáte napríklad:

• dub (truflový, lancelot, sonoma, wotan),
• orech,
• epoxidová živica.

Dizajnové, luxusné a moderné konferenčné stolíky

Nábytok už dávno nie je len praktickým zariadením. V interiéri plní aj funkciu štýlového doplnku. Ak chcete, aby stolík ladil s celkom, pri výbere dbajte na to, ako vyzerá. Dizajnové konferenčné stolíky môžu byť minimalistické a nadčasové, alebo výrazné a bohato zdobené. Výber je len na vás.
Samostatnou kategóriou sú retro konferenčné stolíky. Tie vás vedia v okamihu preniesť o desiatky rokov dozadu. Väčšina je vyrobená z masívneho dreva, ktorý so sebou prináša pokoj a pravé teplo domova.

Rôzne farby konferenčných stolíkov

V rámci farieb je najpopulárnejším na trhu biely konferenčný stolík. Hneď po ňom nasledujú čierne, hnedé a prírodné dizajny. Mnohí zákazníci však inklinujú aj k netradičným alternatívam, ako sú napríklad metalické odtiene. Strieborný či zlatý konferenčný stolík rozbije nudu a v domácnosti rozprúdi zábavu. Prezrite si našu ponuku a doplňte obývačku kúskom nábytku, ktorý ju skrášli a zároveň zvýši jej praktickosť.