PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)
DOPRAVA ZADARMO

DOPRAVA ZADARMO

Na všetky produkty pri nákupe nad 195,00 €

Skrine s posuvnými dvierkami

Neoceniteľný pomocník (nielen) každého malého bytu, presne tak by sa dala označit skriňa s posuvnými dverami. Pokiaľ ste sa rozhodli pre ňu, neváhajte si vybrať z našej ponuky - určite si tu nájdete tú pravú, ktorá perfektne zapadne do vášho interiéru.

Skrine s posuvnými dverami sú väčšinou nenápadné a univerzálne, takže sa hodia do každého typu interiéru a funkčne snáď do každej miestnosti. Sú moderné a v každej domácnosti budú nenahraditeľným úložiskom, ktorý spoľahlivo uschová denne používané aj sezónne zabudnuté veci.

Ako prvé určite premýšľajte nad materiálom a vzhľadom. Iste čoskoro zistíte, že skrine s posuvnými dverami môžu byť veľmi rozmanité. Zvážte preto, či sa k vám domov lepšie hodí drevo, či laminát a aký odtieň vašej novej skrini najviac pristane. Ak sa vám zapáči niektorý nami ponúkaný dizajn, ale budete ho chcieť v inom farebnom prevedení, nebojte sa nás kontaktovať. Radi vám vyjdeme v ústrety, prípadne pomôžeme vybrať iný model skrine, ktorý bude vyhovovať vašim požiadavkam.

Ak navyše chcete, aby vaša skriňa s posuvnými dverami fungovala zároveň aj ako zrkadlo, zvážte predovšetkým to, aké veľké potebujete. Pred samotným nákupom skrine sa zamyslite aj nad tým, koľko dverí by pre vás bolo ideálnych a aké vnútorné usporiadanie od skrine čakáte. Oboje ide totiž často ruka v ruke.

Prezrite si starostlivo našu ponuku alebo sa príďte na svoju vyvolenú skriňu pozrieť do jednej z našich kamenných predajní. Sídlime v Košiciach a Uničove.