PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)

Skrine s posuvnými dvierkami

Neoceniteľný pomocník (nielen) každého malého bytu, presne tak by sa dala označit skriňa s posuvnými dverami. Pokiaľ ste sa rozhodli pre ňu, neváhajte si vybrať z našej ponuky - určite si tu nájdete tú pravú, ktorá perfektne zapadne do vášho interiéru.

Skrine s posuvnými dverami sú praktickým riešením, ktoré nijakým spôsobom nezasahuje do priestoru, pričom poskytuje veľa úložiska na odevy, doplnky, príslušenstvo a ďalšie drobnosti. Okrem toho mu nechýba ani elegantný dizajn a viacero rozmerov, takže ho viete prispôsobiť svojim potrebám a požiadavkám.

Posuvné skrine sú nielen vizuálne atraktívne, ale aj funkčné. Tým, že sa ich dvierka neotvárajú smerom von, ich môžete umiestniť aj do úzkej chodby, v blízkosti postele alebo priamo za dvere.

Šatníkové skrine s posuvnými dverami

Šatníkové skrine s posuvnými dverami sú masívnym kusom nábytku, ktorý zaberá celú plochu steny. Poskytuje vám tak veľké množstvo úložného priestoru vhodného na väčšie aj menšie predmety. Úložisko je pritom riešené rôznymi formami – policami, zásuvkami či tyčou na zavesenie.

Skrine s posuvnými dverami. Šatníkové skrine, policové skrine s posuvnými dverami, rohové. Lacné skrine s posuvnými dverami.

Mohutné a veľké šatníkové skrine s posuvnými dverami sú výborné hlavne do spálne, kde doplnia posteľ. Svoju úlohu si však spravia aj v detskej alebo hosťovskej izbe. Dokonca, niektoré kúsky môžete postaviť aj do chodby, predsiene alebo obývačky.

Skrine do spálne s posuvnými dverami

Skrine do spálne s posuvnými dverami sú jedným z najobľúbenejších typov nábytku na trhu. V miestnosti preberajú úlohu dominantného kúsku, ktorý si všimnete hneď po tom, ako do nej vojdete. Dopĺňať ich môže aj ďalšie zariadenie, no to je zvyčajne menšie a jednoduchšie, aby sa s nimi nebilo.

Spálňové skrine s posuvnými dverami môžu mať zrkadlo. Tento detail priestor opticky otvára a zväčšuje. Nehovoriac o tom, že si vďaka nemu nemusíte kupovať samostatne stojace zrkadlo, ktoré by zabralo ďalšie miesto.

Šatníkové skrine s posuvnými dverami a policami

Úložný priestor je v nábytku riešený viacerými spôsobmi. Najpopulárnejšou alternatívou sú však šatníkové skrine s posuvnými dverami a policami. Pomocou nich spravíte poriadok v úplne všetkom – od oblečenia až po ťažké knihy či menšie šperky.

Policová skriňa s posuvnými dverami má univerzálne využitie. Hodiť sa vám bude do spálne, obývačky aj detskej izby.

Rohové, úzke i vysoké šatníkové skrine s posuvnými dverami

Podľa prevedenia šatníkové skrine delíme na:

• Rohové skrine s posuvnými dverami – vypĺňajú inak prázdny roh a šetria miesto. Sú výborné hlavne do malých domácností.
• Úzke skrine s posuvnými dverami – podobne ako rohové modely, aj tieto skrine šetria miesto. Majú minimalistický dizajn a sú vysoko praktické.
• Široké skrine s posuvnými dverami – ide o rozmerný kus nábytku, ktorý poskytuje veľa úložiska. Najkrajšie vynikne vo veľkých priestoroch.
• Vysoké skrine s posuvnými dverami – dosahujú až po strop a využívajú inak nevyužitý priestor. Nájdete ich v úzkom aj širšom prevedení.
• Nízke skrine s posuvnými dverami – tým, že sú nižšie, môžete použiť ich vrchnú dosku na odkladanie drobností. Aj tu platí, že k dispozícii sú úzke aj širšie varianty.

Farebné prevedenia šatníkových skríň

Premýšľate, akú farbu šatníkovej skrine si zvolíte? Ak hľadáte niečo, čo bude moderné aj o dlhé roky, siahnite po bielych skriniach s posuvnými dverami. Iným riešením sú sivé alebo hnedé odtiene. Prípadne dizajn imitujúci drevo, ktorý so sebou prinesie pravé teplo domova.

Skrine s posuvnými dverami a rozmery

Rozmery posuvných skríň sú rôzne. Vyberať by ste ich mali podľa svojich priestorových možností. K populárnym alternatívam patria:

• skrine s posuvnými dverami 120 cm,
• skrine s posuvnými dverami 150 cm,
• skrine s posuvnými dverami 180 cm,
• skrine s posuvnými dverami 200 cm,
• skrine s posuvnými dverami 250 cm.

Lacné skrine s posuvnými dverami

Ušetrite pri nákupe skríň do domácnosti desiatky eur. V našej ponuke sa nachádzajú lacné skrine s posuvnými dverami vo viacerých farbách a rozmeroch. Tie si nájdu miesto v spálni, obývačke, detskej izbe aj na chodbe.

Prezrite si starostlivo našu ponuku alebo sa príďte na svoju vyvolenú skriňu pozrieť do jednej z našich kamenných predajní. Sídlime v Košiciach a Uničove.