PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)
DOPRAVA ZADARMO

DOPRAVA ZADARMO

Na všetky produkty pri nákupe nad 195,00 €

Skrine so zrkadlom

Praktický doplnok do predsiene? Ale kdeže! Kvalitnú skriňu so zrkadlom totiž oceníte aj v ktorejkoľvek inej izbe. Samozrejme že aj v predsieni splní svoj účel, vyskúšajte však s ňou zariadiť spálňu alebo šatňu a uvidíte, že rozhodne nešliapnete vedľa.

Nadčasové, štýlové a vysoko praktické. Presne také sú skrine so zrkadlom, ktoré si svoje miesto nájdu v spálni, detskej aj hosťovskej izbe. Dokonca, krásne zapadnú aj do samostatného šatníka alebo obývačky.

Najväčšou výhodou týchto skríň je to, že disponujú zrkadlom, ktoré sa nachádza na ich dvierkach. Tie môže zakrývať úplne celé, prípadne len nejakú ich časť. Jeho hlavnou úlohou je otvoriť priestor, odrážať svetlo, vďaka čomu je interiér presvetlený a príjemný, a poskytovať vám odraz. V tom si kedykoľvek skontrolujete napríklad outfit alebo účes. Nemusíte si tak dokupovať samostatne stojace zrkadlo, čím ušetríte nielen financie, ale aj miesto.

Zrkadlové skrine sú jedinečným kúskom, ktorý si rozhodne zamilujete. V priestore sa budú perfektne vynímať a priťahovať na seba pozornosť. Bez akýchkoľvek problémov sa zladia s iným zariadením a vytvoria tak pohodovú atmosféru vhodnú na oddych aj spánok.

Šatníková skriňa so zrkadlom

Šatníková skriňa so zrkadlom je charakteristická svojou masívnosťou a množstvom úložiska. Ideálna je hlavne do spální, kde ju využijete na odkladanie odevov, obuvi, doplnkov a menšieho či väčšieho príslušenstva.

Skrine so zrkadlom. Šatníková skriňa so zrkadlom, lacné, vypredaj. Biele skrine so zrkadlom.

Väčšina šatníkových skríň so zrkadlom kombinuje viacero typov úložného priestoru. Obľúbené sú skrine a zásuvky, ktoré bývajú doplnené o tyč na zavesenie. Takto sa vám nábytok efektívne prispôsobuje a zaisťuje, že v ňom budete môcť skladovať čokoľvek.

Skrine do chodby, predsiene i spálne so zrkadlom

Skrine so zrkadlom využijete hneď vo viacerých častiach domácnosti. Najlepšie vám poslúžia:

V spálni – skriňa do spálne so zrkadlom je základným kúskom tejto miestnosti. Stará sa o poriadok a zabraňuje vytvoreniu chaosu. Okrem toho celok zjednocuje a dopĺňa. Menší či väčší model by v nej tak rozhodne nemal chýbať.
Na chodbe – skriňa do chodby so zrkadlom je výborným pomocníkom, ktorý pojme všetky kabáty, bundy, topánky a doplnky. Spravidla je o niečo menšia ako model určený do spálne. Aj napriek tomu však dokáže poskytnúť dostatok úložiska. Jej veľkou výhodou je skutočnosť, že vďaka zrkadlu efektívne otvára zvyčajne malý a stiesnený priestor.
• V detskej a hosťovskej izbe – zrkadlové skrine majú v týchto miestnostiach podobné funkcie ako v spálni. Poskytujú miesto na odloženie vecí a vytvorenie poriadku.
V obývačke – skriňa so zrkadlom si môže nájsť svoje miesto aj v obývačke. Do tej sa obyčajne vyberajú skôr kompaktnejšie kúsky s menším zrkadlovým detailom.

Rohové skrine so zrkadlom

Roh je nepraktickou časťou miestnosti, ktorá mnohokrát zostáva nevyužitá. Vo veľkých domoch to spravidla nevadí. V tých malých, kde je dôležitý každý centimeter, platí presný opak. Ak bojujete s priestorom a potrebujete vyplniť aj prázdny kút, zvoľte si rohové skrine so zrkadlom. Tie do celku perfektne zapadnú a poskytnú dodatočné úložisko.

Rohové skrine so zrkadlom majú klasické aj posuvné dvierka. Väčšina tiež disponuje kombináciou políc a zásuviek. Dokonca, v niektorých prípadoch sa stretnete aj s tyčou na zavesenie. Ide tak o plnohodnotný prvok, ktorý zabráni chaosu a pomôže udržať poriadok.

Farebné prevedenia skríň so zrkadlom

Premýšľate, akú farbu nábytku zvoliť? Biela skriňa so zrkadlom je stávkou na istotu. Zladíte ju s takmer všetkým. Krásne však vyzerá aj čierna, sivá či béžová. Nehovoriac o tom, že do spálne sa bude hodiť aj dizajn dreva alebo jeho imitácie.

Lacné skrine so zrkadlom

Hľadáte lacné skrine so zrkadlom, ktoré vám v domácnosti vydržia dlhé roky? Nahliadnite do našej ponuky, kde nájdete štýlové a kvalitné kúsky za tie najlepšie ceny. Vyberať si môžete ako masívne prevedenia ideálne do spálne či detskej izby, tak aj kompaktnejšie modely vhodné do predsiene. A nechýbajú ani viaceré farebné a materiálové varianty, čo vám dáva istotu, že si určite prídete na svoje.