Obývacie steny a zostavy - dajte obývačke tvár

Obývacie steny

Preč sú časy, kedy masívne obývačkové zostavy zastavali celú jednu stenu tejto miestnosti. Dnes sa dôraz kladie skôr na vzdušnosť. Sú zložené prevažne z jednotlivých kúskov, ktoré si vie každý individuálne upravovať podľa svojho dizajnového vkusu.

Obývacie steny by mali obsahovať len to najnutnejšie, nie každý sa chce pozerať na vaše zbierky či nepotrebné veci, ktorým ste práve tu našli miesto. Moderné prevedenie počíta s nižšou skrinkou na televízor (tzv. televízny stolček) a len pár poličiek alebo skriniek.

Design si teraz môžete prispôsobiť ostatnému vybaveniu aby sa vám nestalo, že pri návšteve objavíte rovnakú obývačku ako u vás doma. Pri prepojení tejto miestnosti s kuchynskou linkou je vhodné využiť rovnaké výrobné materiály. Veľkosť obývačkovej steny prispôsobte rozmerom televízie, množstvu vecí, ktoré chcete v nej uložiť či samotným proporciám miestnosti. Mohutnejšie verzie môžu v menších bytoch totiž pôsobiť stiesnene.

Najväčšiu pozornosť by ste ale mali venovať televíznemu stolčeku. Zvoľte o čosi väčší rozmer ako má televízor. Každý centimeter navyše po oboch stranách vám eliminuje riziko jeho zhodenia. Obrazovka by mala byť vo výške očí či len nepatrne nižšie, preto jeho výšku porovnávajte s výškou sedačky. Nezabudnite na vyriešenie uloženia káblov, ktoré dokážu mimoriadne pokaziť dojem z celej miestnosti.

0 EUR 700 EUR
TOP
Od najlacnejšieho
Od najdrahšieho
Naposledy pridané
Predajny
OlomoucHněvotínská 58, Olomouc 779 00
UničovDukelská 1157, Uničov 783 91