PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)

Spálňové zostavy

Máte svoju vysnívanú spálňu? Do našej ponuky sme si pripravili sektorový nábytok rôznych dizajnov a v praktickom prevedení. Vyberie si tu každý milovník elegancie a sviežeho nadčasového štýlu, ale aj tí, ktorí obdivujú minimalizmus a jednoduchosť.

Spálňové zostavy sú srdcom každej spálne. Podporujú príjemnú atmosféru a vytvárajú útulné miesto, ktoré je ako stvorené na oddych a relax. Na trhu ich nájdete v mnohých dizajnoch, farbách aj materiáloch. Viete ich tak bez akýchkoľvek problémov zladiť s iným zariadením v miestnosti.

Zostavy do spálne potešia najmä tým, že v sebe spájajú vysokú úroveň praktickosti s nadčasovým dizajnom. Ich súčasťou je rovno niekoľko kúskov zariadenia, ktoré môžete kombinovať podľa svojich vlastných predstáv. Všetky sú pritom odeté do rovnakých odtieňov, aby vytvárali zladený celok.

Spáľňové zostavy. Luxusné a moderné spálne. Kompletné spáľňové zostavy. Spáľňová stena. Spáľňové sety

To, aký typ zariadenia sa nachádza v spálňovej zostave, nie je presne dané. Každá zostava obsahuje niečo iné. Vo väčšine prípadov sa však stretnete so šatníkovou skriňou poskytujúcou veľa úložného priestoru, nočným stolíkom, menšou komodou, rohovou skrinkou, kompaktným šatníkom a praktickými nadstavcami. Súčasťou mnohých zostáv je aj posteľ, vďaka čomu máte istotu, že do celku perfektne zapadne.

Luxusné a moderné spálňové zostavy

Luxusné spálňové zostavy prinášajú do interiéru šmrnc a originalitu. Zároveň vám taktiež poskytujú praktické vlastnosti, čím zabraňujú tomu, aby v interiéri vznikol neporiadok a chaos. V našej ponuke nájdete hneď niekoľko zostáv. Tie sa od seba odlišujú najmä vzhľadom a materiálom, z ktorého sú vyrobené.

Zvoliť si môžete sériu:

Smart – šikovná séria, ktorá vyniká jednoduchosťou a nadčasovosťou. Keď sa pre ňu rozhodnete, môžete si byť istí, že spálňa bude moderná aj o desiatky rokov. Vyhnete sa tak častému renovovaniu, ktoré stojí čas aj peniaze. Súčasťou zostavy Smart sú nočné stolíky, skrinky, postele, komody, nadstavce a veľa ďalšieho. Určite si tak prídete na svoje.
Provence – inklinujete k romantickému vidieckemu alebo chladnému severskému štýlu? V tom prípade je pre vás najlepšou voľbou séria Provence. Jej kúsky, ktoré nájdete v bielej, sivej a tmavozelenej, sú masívne a unikátne. Okrem toho potešia aj vyrezávanými detailmi na povrchu a peknými rúčkami.
Royal – anglická elegancia. Presne takto sa dá opísať séria Royal vyrobená z toho najkvalitnejšieho materiálu. Jednotlivé kúsky sú odeté do bledých odtieňov, ktoré priestor opticky zväčšujú a prinášajú doň potrebné svetlo. Samozrejmosťou sú aj praktické funkcie. Klasické či šatníkové skrine majú veľké množstvo úložiska určeného na skladovanie odevov, doplnkov a ďalších vecí.
Montana – moderná spálňová zostava v jednoduchom a elegantnom prevedení je výbornou voľbou pre milovníkov minimalizmu. Nábytok sa vyrába v tmavých drevených odtieňoch, ktoré do spálne prinášajú hĺbku a zabraňujú vytvoreniu chladného a neosobného efektu.
Figaro Bis – hľadáte niečo originálne a futuristické? Poobzerajte sa po sektorovej zostave Figaro Bis. Jej zariadenia kombinujú sviežu bielu spolu s oblými a hranatými tvarmi. Starajú sa tak o príjemný kontrast a napätie.

Farby spálňových zostáv

Farbu zariadenia do spálne vyberajte podľa vašich preferencií a toho, čo sa v priestore už nachádza. Stávkou na istotu sú spálňové zostavy biele, ktoré budú štýlové aj o dekády. Nehovoriac o tom, že sa ľahko skombinujú s iným zariadením. To isté platí aj o čiernej a sivej. Dokonca, v interiéri krásne vynikne aj čisto drevený dizajn.

Spálňové zostavy lacné

Naše lacné spálňové zostavy vám pomôžu ušetriť desiatky eur bez toho, aby ste znížili nároky na kvalitu. K dispozícii sú trendy kúsky vhodné do akéhokoľvek interiérového štýlu. Ich výhodou je tiež vysoká praktickosť a to, že vám vydržia dlhé roky. Pri nákupe sa preto nemusíte obávať toho, že ich po krátkej dobe budete musieť znova meniť.