PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)
DOPRAVA ZADARMO

DOPRAVA ZADARMO

Na všetky produkty pri nákupe nad 195,00 €

Jednolôžkové postele

Kvalitná posteľ a zdravý spánok si zaslúži naozaj každý. Doprajte si LEN to najlepšie a vyberte si u nás svoju novú jednolôžkovú posteľ, ktorá vám dodá maximálne možné pohodlie. Zobuďte sa už len s úsmevom.

Jednolôžkové postele sú univerzálnym kúskom nábytku, ktorý sa hodí do mnohých miestností v domácnosti. Chýbať by nemali v detskej izbe, kde poskytnú pohodlné lôžko menšiemu aj väčšiemu dieťaťu. A hodiť sa budú aj do hosťovskej izby, vďaka čomu v nej bude môcť v prípade potrieb prespať jedna či rovno dve osoby.

Dvom jednolôžkovým posteliam môžete nájsť miesto aj v spálni. Takéto riešenie je kompaktnejšie ako klasická manželská posteľ. V malých bytoch efektívne ušetrí miesto, pričom nijakým spôsobom nenaruší potrebnú úroveň komfortu.

Jednolôžková posteľ má niekoľko charakteristických vlastností, ku ktorým sa radia:

Kompaktnosť – ako sme už spomenuli, postele jednolôžkové majú spravidla praktické rozmery, vďaka čomu nezaberajú veľa miesta a nezasahujú do priestoru. Ideálne sú tak do detských izieb pre dve či viac detí a do malých spální.
• Jednoduchý dizajn – posteľ jednolôžko sa ľahko kombinuje s iným zariadením v interiéri, pretože má minimalistický dizajn, ktorý si rozumie s takmer každým štýlom. Nábytok bez problémov zapadne do celku a nebude na seba príliš upozorňovať.
• Praktické funkcie – niektoré jednolôžkové postele môžu mať dodatočné funkcie, ako napríklad úložný priestor alebo manuálne polohovanie.
• Viaceré prevedenia – postele sú vyrobené z viacerých materiálov a odeté do mnohých farieb. Každý si tak vyberie presne podľa svojich predstáv.
• Rôzne rozmery – jednolôžka sa predávajú v rôznych rozmeroch. Viete si tak zvoliť model, ktorý bude vyhovovať vašim priestorovým možnostiam.

Jednolôžkové postele s úložným priestorom

Jednolôžková posteľ s úložným priestorom je výbornou voľbou v prípade, ak bojujete s nedostatkom úložiska. Do postele môžete uložiť menšie aj väčšie predmety. Skvelo poslúži na úschovu vankúšov, paplónov, prehozov alebo bielizne. Dokonca, skladovať sa v nej dajú aj veci, ktoré príliš často nepoužívate, napríklad sezónne doplnky alebo prečítané knihy.

V jednolôžkových posteliach s úložným priestorom býva úložisko riešené zvyčajne veľkými zásuvkami alebo výklopom. Prvá možnosť je vhodná vtedy, keď máte okolo postele dostatok miesta. Ak by ste ho nemali, zaobstarajte si radšej výklop. Zaistíte si, že sa do úložiska dostanete vždy, keď budete potrebovať.

Samostatnou kategóriou je ešte jednolôžková rozkladacia posteľ, ktorá má v časti, kde by sa inak nachádzal úložný priestor, lôžko navyše. Toto riešenie je ideálne do detských izieb, kde sú dve deti, no miesto je len na jednu posteľ. Prípadne do malých hosťovských izieb.

Jednolôžkové postele. Jednolôžková posteľ s úložným priestorom. Drevené postele jednolôžkové. Jednolôžková posteľ z masívu.

Čalúnené, drevené a masívne jednolôžkové postele

Jednolôžkové postele sa vyrábajú z viacerých materiálov. K tým najpopulárnejším sa radia:

• Jednolôžková čalúnená posteľ – nájdete ju v mnohých farebných prevedeniach. Nehovoriac o tom, že niektoré modely disponujú aj pekným vzorom. Takéto kúsky so sebou prinášajú pravé teplo domova a vytvárajú príjemnú atmosféru.
• Jednolôžková posteľ z masívu – je nadčasová, pevná a odolná. V domácnosti vydrží dlhé roky. V určitých prípadoch môže byť rozmernejšia, preto sa pri jej kúpe uistite, že sa vám do interiéru zmestí.
• Jednolôžková kovová posteľ – strohejší, no veľmi moderný kúsok, ktorý poteší tým, že je kompaktný a šetrí priestor. Má viaceré farebné prevedenia, pričom najobľúbenejšie sú čierne a biele.

Rozmery jednolôžkových postelí

Veľkosť jednolôžkovej postele vyberajte na základe veľkosti priestoru, do ktorého ju plánujete umiestniť. V našej ponuke nájdete napríklad:

• jednolôžkové postele 160 x 200,
• jednolôžkové postele 140 x 200,
• jednolôžkové postele 120 x 200,
• jednolôžkové postele 110 x 200,
• jednolôžkové postele 90 x 200,
• jednolôžkové postele 80 x 200.

Chcete pre svoj zdravý spánok urobiť maximum? Doplňte svoju novú posteľ o nový kvalitný matrac a rošt.