PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)

Sektorový nábytok

Sektorový nábytok je štandardný univerzálny nábytok, ktorého komponenty majú rovnaký dizajn a dajú sa ľubovoľne kombinovať. Vďaka tomu si môžete miestnosti vo vašom dome alebo byte zariadiť v jednotnom štýle a podľa svojich vlastných predstáv. Je na vás, či bude mať vaša obývačka 1 skrinku alebo celú nábytkovú stenu. Sektorový nábytok vám umožní "vyhrať sa" s vašim priestorom a vkusom.

Vyberte si z našej ponuky moderného a štýlového sektorového nábytku v rôznych prevedeniach, ktorý dokonale splní požiadavky každého jedného zákazníka.

Sektorový nábytok základným typom nábytku vo väčšine domácností. Tým, že nie je vyrábaný na mieru, ale v typizovaných rozmeroch je jeho výroba výrazne lacnejšia ako nábytku na mieru. Preto je sektorový nábytok lacnejší a je voľbou väčšiny slovenských domácností. Spríjemnite si váš domov výberom sektorového nábytku od nás. Prinášame vám 19 štýlov pre každý typ domácnosti. Radi vám s výberom pomôžeme online alebo osobne v jednej z našich pobočiek.

Lámete si hlavu nad tým, ako správne nakombinovať jednotlivé kusy nábytku? Sektorový nábytok patrí medzi najkomplexnejšie voľby, keďže sa dá využiť vo väčšine miestností domu či bytov.

Rôzne variácie štýlov dokážu zaujať aj najmenších v detských izbách, skĺbia intimitu s funkčnosťou v spálni alebo vkusne docielia skvelý pocit trávenia času v obývačke. Na svoje si prídu fanúšikovia klasiky, masívu, moderných prevedení, rustikálneho či provensálskeho štýlu.

V našich končinách je najpopulárnejšou kombináciou sektorový nábytok biely, farby sa však dajú medzi sebou aj kombinovať. Ako funkčne skvelý a dizajnovo vhodný doplnok sa núkajú sektorové skrine. Aj v tomto prípade ale dbajte aj na kvalitu samotnej značky či materiály, z ktorých sú jednotlivé komponenty vyrobené.

Aj tie najnáročnejšie očakávania vám splní napríklad sektorový nábytok Kora, ktorý tiež nájdete v našej ponuke.

Sektorový nábytok je spása pre každého, kto si láme hlavu s tým, ako ideálne nakombinovať jednotlivé kusy nábytku. Výborne vypadá a jeho nespornou výhodou je, že podľa potreby možete neustále dokupovať nové kusy nábytku. Sektorový nábytok má dlhú tradíciu a ľahko s ním vybavíte obývaciu izbu, spálňu, predsieň i jedáleň.