DOPRAVA ZADARMO

DOPRAVA ZADARMO

Na všetky produkty pri nákupe nad 195,00 € Platí iba do 03. 07. 2022

Akcia končí za

Sektorový nábytok

Sektorový nábytok je štandardný univerzálny nábytok, ktorého komponenty majú rovnaký dizajn a dajú sa ľubovoľne kombinovať. Vďaka tomu si môžete miestnosti vo vašom dome alebo byte zariadiť v jednotnom štýle a podľa svojich vlastných predstáv. Je na vás, či bude mať vaša obývačka 1 skrinku alebo celú nábytkovú stenu. Sektorový nábytok vám umožní "vyhrať sa" s vašim priestorom a vkusom.

Vyberte si z našej ponuky moderného a štýlového sektorového nábytku v rôznych prevedeniach, ktorý dokonale splní požiadavky každého jedného zákazníka.

Sektorový nábytok základným typom nábytku vo väčšine domácností. Tým, že nie je vyrábaný na mieru, ale v typizovaných rozmeroch je jeho výroba výrazne lacnejšia ako nábytku na mieru. Preto je sektorový nábytok lacnejší a je voľbou väčšiny slovenských domácností. Spríjemnite si váš domov výberom sektorového nábytku od nás. Prinášame vám 19 štýlov pre každý typ domácnosti. Radi vám s výberom pomôžeme online alebo osobne v jednej z našich pobočiek.

Chcete sa doma cítiť ako v bavlnke? S nami to nebude žiadny problém. Prezrite si, aké sedacie súpravy sme pre vás vybrali, a nechajte sa v obývacej izbe hýčkať. Či už máte radi návštevy, alebo preferujete pokojné sedenie pri televízii alebo s knižkou v ruce.Pokud si chcete predovšetkým pohodlne posedieť, možno vám tak úplne nezáleží na tom, ako bude vaša nová sedacia súprava vyzerať a aké bude mať parametre. Nepodceňte to ale, každý správny gaučový povaľač by mal mať svoju sedačku rád nielen preto, ako sa na nej sedí, ale aj preto, ako vyzerá a celkovo zapadá do jeho domu.Jak vie každý, kto náš internetový obchod pozná, pre našich zákazníkov vždy vyberáme len to najlepšie a veľmi nám záleží nielen na najlepšom pomere ceny a kvality, ale aj na vzhľade a praktickosti ponúkaného nábytku. U sedacích súprav tomu samozrejme nie je jinak.Máme pre vás množstvo designových sedacích súprav, ktoré istoiste uspokoja každého nábytkového gurmána a prekvapí každú zvedavú návštevu. Ak radi oslňujete okolia netradičnými vecami, dobre si prezrite ponuku dizajnových sedačiek. Ak si nebudete môcť vybrať, pretože sa vám budú páčiť všetky, asi vám príliš nepomôžeme, ale inak sa na nás neváhajte obrátiť, radi vám podáme pomocnú ruku.Pokud je pre vás vzhľad až na druhom mieste a oveľa viac vás zaujíma praktickosť, zamierte do kategórie sedačiek s úložným priestorom a medzi sedačky rozkladacie. V tých prvých ľahko schováte sezónne oblečenie, nepotrebné riadu alebo rezervné periny pre hostí, na rozkladacej sedačky zase návštevu bez problémov uložíte.Pokud máte priestor na veľkú sedačku a radi by ste využili nepotrebný roh, preskúmajte ponuku sedačiek rohových. Iste si bez problému vyberiete. A nezabudnite si pozrieť použité materiály, tie by vašu voľbu taky mohli ovlivnit.Váháte, ktorú si vybrať? Najjednoduchšie bude prísť do jednej z našich kamenných predajní, sídlime v Košiciach a Uničove a ponúkané sedacie súpravy si pozrieť.