PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)

Polohovacie kreslá

Radi sa hádžete "do pohody"? S novým polohovacím kreslom to bude ešte ľahšie než kedykoľvek predtým. V lete si v ňom možete vychutnať vychladený drink, v zime pozorovať plápolanie ohňa v krbe či víchricu za oknom, alebo proste si len užiť obľúbený seriál. Skvele však polohovacie kreslo doplní i kanceláriu, kde bude skvelým miestom pre krátky relax.

Každý kto túži po oddychu a perfektnom relaxe by sa mal poobzerať po pohodlných polohovacích kreslách. Tie potešia vysokou úrovňou komfortu, štýlovým dizajnom a množstvom praktických funkcií. Okrem dobrej knihy si v nich môžete vychutnať aj celovečerný film alebo si na chvíľu zdriemnuť.

Jednou z hlavných vlastností polohovacích kresiel je schopnosť prispôsobiť sa potrebám všetkých členov rodiny. Vďaka rôznym nastaveniam im viete v priebehu niekoľkých sekúnd zmeniť pozíciu z klasického sedenia na polosed či dokonca na ležanie. Urobiť sa tak dá manuálne alebo automaticky prostredníctvom ovládača či tlačidiel nachádzajúcich sa na lakťovej opierke.

Polohovacie kreslá. Polohovacie kreslá pre seniorov. Polohovacie kreslá do obývačky. Polohovateľné kreslá.

V našej ponuke nájdete polohovateľné kreslá viacerých tvarov, veľkostí a farieb. Zvoliť si môžete napríklad masívne a luxusné prevedenia, ktoré budú krásnym doplnkom každej obývačky. Inou alternatívou sú minimalistické a kompaktné kúsky. Tie šetria priestor a zmestia sa aj do menších domov a bytov.

Z farieb máte na výber klasiku vo forme čiernej a hnedej, ktorá nikdy nesklame. Prípadne siahnite po menej tradičných odtieňoch, ako je zelená či červená, alebo po jemnom kvetinovom vzore.

Elektricky polohovateľné kreslá

Elektricky polohovateľné kreslo zaručuje tú najvyššiu úroveň komfortu. Kedykoľvek budete potrebovať zmeniť polohu, stačí len stlačiť tlačidlo. O všetko ostatné sa postará mechanizmus v nábytku. Ten plynule a v priebehu niekoľkých sekúnd vytvorí priestor na sedenie, polosed alebo na ležanie.

Elektrické polohovacie kreslo využijete na desiatky spôsobov. Keď ho máte sklopené v klasickom sede, môžete z neho pozerať televíziu alebo v ňom čítať knihu. V prípade polosedu alebo ľahu sa v ňom zas dá relaxovať alebo si v krátkosti zdriemnuť.

Väčšina elektricky polohovateľných kresiel je masívna. Ak sa do takéhoto kúsku rozhodnete investovať, nezabudnite mu v obývačke urobiť dostatok miesta.

Relaxačné polohovacie kreslá

Ako už z názvu vyplýva, relaxačné polohovacie kreslo je určené špeciálne na oddych. Vhodné je ako doplnok sedačky alebo ako ďalšie sedenie v spálni. Plusom je taktiež to, že poteší desiatkami zaujímavých prevedení. Vďaka tomu máte istotu, že si nájdete kúsok, ktorý sa bude hodiť do vášho štýlu bývania.

Spolu s klasickými modelmi nájdete v našej ponuke aj relaxačné masážne polohovacie kreslá. Tie vám poskytnú príjemnú masáž vrchnej aj spodnej časti tela, čím vám zážitok z oddychovania zdvojnásobia.

Televízne kreslá polohovacie

Hľadáte doplnkové sedenie do obývačky, ktoré by ste mohli využiť pri pozeraní svojho obľúbeného seriálu? Stavte na televízne kreslo polohovacie. To má perfektný tvar, vďaka ktorému budete vidieť dobre na televíziu a zároveň si perfektne oddýchnete. Bez toho, aby vás bolel chrbát, kríže alebo nohy.

TV kreslo polohovacie môže disponovať manuálnym aj automatickým polohovaním. Všetko závisí od toho, aký model si vyberiete. Manuálne kúsky sú zvyčajne lacnejšie, no ich polohu si musíte nastavovať sami. Automatické sú zas drahšie, ale o zmenu pozície sa postarajú za vás.

Polohovateľné kreslá pre seniorov

Seniori sa zvyčajne pohybujú menej ako mladí aktívni ľudia, preto majú na kreslá oveľa prísnejšie požiadavky. Základom je vysoká úroveň komfortu, ktorú musí dopĺňať ergonómia vo forme opierok na nohy, hlavu a ruky. Ďalej nesmie chýbať ani praktickosť, čiže automatické polohovanie, a povrchová úprava s jednoduchým čistením. Vhodná je koža alebo koženka.

V našej širokej ponuke nájdete rovno niekoľko polohovateľných kresiel pre seniorov. Niektoré sú masívnejšie, iné zas kompaktnejšie. Samozrejmosťou sú aj kúsky s peknou potlačou, ktorú si staršie osoby zamilujú.

Každé jedno elektrické polohovateľné kreslo pre seniorov je vyrobené z kvalitných a odolných materiálov. Tie zaručujú dlhú životnosť a ľahké čistenie.

Vyberte si z našej ponuky polohovacích kresiel a užite si každý deň pohodu na maximum.