PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)

BOXSPRINGOVÉ "AMERICKÉ" POSTELE

Za zaujímavým pomenovaním „boxpringové postele" sa neskrýva nič iné ako tie, ktoré ste si mohli vyskúšať počas vášho pobytu v hoteloch mnohých zahraničných značiek a lokalít.

 

Boxspring postele sú každým rokom obľúbenejšie. Do spální prinášajú kombináciu príjemnej atmosféry, nadčasového dizajnu a toho najvyššieho komfortu. Charakteristické sú čalúneným rámom, viacerými farebnými prevedeniami a výrazným čelom.

Masívne boxspringové postele sú ideálnou voľbou do stredne veľkých a veľkých spální, kde perfektne vyniknú. Na rozdiel od niektorých bežných postelí majú krásny výzor, ktorý z nich robí unikátny doplnok. Dokážu tak na seba prilákať veľké množstvo pozornosti.

Manželské postele boxspring

Manželské postele boxspring patria medzi najpopulárnejšie typy postelí na trhu. Poskytujú veľa miesta na spanie, pričom mnohým nechýba ani úložný priestor. Niektoré modely sú bez nožičiek, iné ich majú, no spravidla len v minimalistickom prevedení.

Americké manželské postele môžu mať rôzne dodatočné funkcie, ako napríklad osvetlenie alebo elektrické polohovanie. Vedia vám tak zaistiť vysokú úroveň pohodlia. V našej ponuke nájdete desiatky zaujímavých modelov. Okrem čalúnených sú k dispozícii aj kožené, ktoré potešia jednoduchým čistením.

Samozrejmosťou je aj viacero farebných odtieňov. Pre minimalistov máme biele, čierne či hnedé manželské postele boxspring. Naopak, pre tých, ktorí by chceli niečo výraznejšie, sme si pripravili oranžové, ružové, zelené aj modré varianty.

Boxspring postele s úložným priestorom

Boxspring postele s úložným priestorom sú ideálne do spální aj hosťovských izieb. Využívajú inak nevyužitý priestor, do ktorého môžete umiestniť vankúše, prehozy, prikrývky alebo posteľnú bielizeň.

Väčšine postelí sa úložný priestor vyklápa. Výhodou tohto riešenia je skutočnosť, že do úložiska sa dostanete aj vtedy, keď v okolí nie je veľa voľného miesta. Na druhej strane, vždy, keď ho budete chcieť otvoriť, sa musíte uistiť, že na posteli nikto neleží a nenachádzajú sa na nej vankúše a ďalšie príslušenstvo.

Rozmery boxspringových postelí

Boxspringové postele sú vo všeobecnosti veľké a masívne. Práve preto im musíte v interiéri vymedziť dostatok priestoru. V našej ponuke nájdete viacero rozmerových variantov. Vyberať si môžete napríklad:

• boxspring postele 180 x 200,
• boxspring postele 160 x 200,
• boxspring postele 140 x 200.

Kvalitné boxspringové postele

Kvalitné boxspring postele sa vyznačujú niekoľkými vlastnosťami:

Masívny rám – kvalitnú boxspring posteľ spoznáte podľa toho, že má masívny a pevný rám, ktorý odolá aj horšiemu zaobchádzaniu. To určite ocení každá jedna domácnosť. Postele sú totižto nábytkom určeným na každodenné používanie. Nehovoriac o tom, že v nich budú s veľkou pravdepodobnosťou spať dve osoby. Práve preto musia byť pripravené aj na vyššiu záťaž.
Kvalitný materiál – tento bod sa úzko spája s prvým. Posteľ musí byť vyrobená z kvalitného materiálu s vyššou nosnosťou. Materiál by mal okrem toho odolávať aj opotrebovaniu a rôznym externým faktorom, ako napríklad slnečnému žiareniu alebo vyššej či nižšej teplote.
Doplnkové funkcie – tie najlepšie boxspringové postele vám poskytnú doplnkové funkcie, ako napríklad elektrické polohovanie, osvetlenie alebo úložný priestor. Platí, že čím viac funkcií majú, tým je úroveň komfortu vyššia.
Nadčasový dizajn – kvalitné postele sú originálne, štýlové a pretrvávajú v čase. Moderné budú aj o niekoľko rokov, vďaka čomu ich nebudete musieť tak skoro meniť.

Boxspringové postele. Americké postele. Boxspring postele s úložným priestorom. Kvalitne boxspring postele (americké)

Lacné boxspringové postele

Nakupujte lacné boxspring postele v našej ponuke. Na výber máte desiatky rôznych prevedení, od tých jednoduchších až po prepracované, ktoré potešia doplnkovými funkciami. Určite si tak prídete na svoje.