PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)

Skrine dverové

Za vašim rozhodnutím zaobstarať si novú skriňu stojí určite praktická potreba. Či už zrovna zariaďujete dom, alebo zháňate len konkrétny kus nábytku, sme si istí, že u nás nájdete to pravé. Ponúkame vám totiž to najlepšie, čo je práve na trhu, a to nie len medzi skriňami.

Skrine dverové predstavujú moderný a funkčný spôsob, ako organizovať a uchovávať oblečenie, obuv a ďalšie predmety. Ide o štýlového pomocníka, ktorý doplní interiér a zároveň doň prinesie všetky dôležité praktické vlastnosti.

Skrine s dverami sú výbornou voľbou do každej jednej miestnosti v domácnosti. Poriadok a čistotu nastolia v spálniobývačke aj v detskej a hosťovskej izbe. Dokonca, kompaktné modely zmestíte aj do užšej chodby, ktorú skrášlia, no pritom nebudú zbytočne zasahovať do priestoru.

V našej ponuke nájdete množstvo skríň s dverami, ktoré si vás získajú ako veľkým úložiskom, tak aj nadčasovým dizajnom.

Vysoké i nízke šatníkové skrine s dverami

Šatníkové skrine s dverami môžeme podľa výšky deliť na:

• Vysoké šatníkové skrine – využívajú priestor do výšky, ktorý by v inom prípade zostal nevyužitý. Ide preto o skvelé riešenie najmä do malých bytov, kde je stále núdza o úložisko. Okrem toho sa však hodia aj do veľkých domov, kde v kombinácii s iným nábytkom vytvoria unikátny celok.
• Nízke šatníkové skrine – tým, že sú nižšie a nedosiahnu až k stropu, môžete na odloženie maličkostí používať aj ich vrchnú dosku. Známe sú tým, že zvyčajne plnia úlohu doplnkového nábytku, čiže dopĺňajú klasické vysoké skrine a slúžia skôr na odloženie maličkostí, ako napríklad príslušenstva, doplnkov a podobne.

Veľké i úzke šatníkové skrine s dverami

Podľa rozmerov sa dajú šatníkové skrine deliť aj na:

• Veľké šatníkové skrine – masívne a široké kúsky lákajúce pozornosť. Zaberajú veľa miesta, preto sú vhodné skôr do väčších miestností, kde nevytvoria ťaživú atmosféru. Ich najväčším plusom je to, že poskytujú množstvo úložného priestoru vo forme políc, zásuviek a tyčí na zavesenie odevov.
• Úzke šatníkové skrine – zmestia sa takmer všade. Efektívne vypĺňajú prázdne miesto a majú dostatok úložiska na odloženie maličkostí. Najčastejšie sa objavujú na chodbách a v detských a hosťovských izbách, ktoré bývajú menšie.

Rohové šatníkové skrine s dverami

Máte prázdny roh a neviete, čím ho vyplniť? Najlepšou voľbou sú rohové šatníkové skrine, ktoré doň perfektne zapadnú. Ich výhodou je to, že vyzerajú skvelo samé o sebe, no ak by ste potrebovali, veľmi ľahko na ne pripojíte klasické skrine.

Dverové skrine. Rohová skriňa s dverami. Vysoká šatníková skriňa. Úzke šatníkové skrine. Najlacnejšie šatnikové skrine

Samostatnou kategóriou sú rohové šatníkové zostavy. Tie zvyčajne kombinujú viacero typov úložných priestorov (skrinky, komody, vitríny, regály). Okrem toho sú známe aj svojou masívnosťou a tým, že poskytujú veľa miesta na odloženie všetkého, čo potrebujete.

Farebné skrine s dverami

Šatníková skriňa je masívnym kúskom, ktorý si všimne každý hneď po otvorení dverí do miestnosti. Práve preto sa musí do celku hodiť. Farebné prevedenie vyberajte podľa ostatného zariadenia a interiérového štýlu.

Ak si s výberom farieb neviete dať rady, využite naše praktické tipy:

• Biele šatníkové skrine – perfektná voľba pre milovníkov minimalizmu. K ich výhodám sa radí najmä to, že sa ľahko kombinujú s ostatným nábytkom a doplnkami a sú nadčasové.
• Sivé šatníkové skrine – do interiéru prinášajú hĺbku. V bledo zariadených miestnostiach budú pôsobiť ako kontrastný prvok. V tých tmavých perfektne splynú s celkom.
• Sýte a výrazné farby – milujete experimentovať? Vtom prípade sa nebojte siahnuť po výrazných tónoch ako modrá, zelená, oranžová či červená.

Lacné šatníkové skrine

Ak chcete ušetriť, no netúžite po nekvalitnom zariadení, nahliadnite do našej ponuky, v ktorej nájdete pevné a odolné lacné šatníkové skrine. Tie vás prekvapia moderným dizajnom, množstvom úložného priestoru a prepracovanými detailmi. Vďaka nim sa z nich stane očarujúca dekorácia každej miestnosti.