PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)

Sedacie súpravy 3 + 2 + 1, 3 + 1 + 1

Sedacia súprava je bezpochyby jedným z najdôležitejších prvkov každej obývacej izby. Na trhu už nájdete sedačky rôznych štýlov a typov, farieb a prevedení. Možným variantom sa ponúkajú aj sedacie súpravy typu 3+2+1, ktoré sú zložené z dielov, ktoré k sebe vždy budú ladiť.

Sedacie zostavy 3 + 2 + 1 a 3 + 1 + 1 sú tradičnými a osvedčenými kúskami spájajúcimi štýlový vzhľad a praktickosť. V domácnostiach sa využívajú už veľmi dlho, a to najmä kvôli tomu, že majú veľa miesta na sedenie a priestor, v ktorom sa nachádzajú, dokážu rozdeliť na viacero častí.

Súpravy sú ideálnym riešením pre každého, kto hľadá vyváženú kombináciu komfortu a nadčasového dizajnu. Okrem toho so sebou prinášajú aj viacero ďalších skvelých výhod, ako sú napríklad rôzne doplnkové funkcie. Niektoré sedačky sa dajú rozťahovať, iné disponujú taburetkou, na ktorú si môžete počas dlhého sedenia vyložiť nohy. Často nechýbajú ani prispôsobiteľné opierky či dokonca manuálne alebo elektrické polohovanie.

Následne netreba zabúdať ani na to, že gaučové súpravy 3 2 1 alebo 3 1 1 vám dávajú veľkú mieru voľnosti. Na rozdiel od bežných sedačiek ich totižto môžete rozmiestniť ľubovoľne. Výsledný dizajn obývačky sa tak odvíja čisto od vás.

Sedacie súpravy 3 2 1 sa skladajú z:

• jednej väčšej sedačky poskytujúcej tri miesta na sedenie,
• jednej menšej sedačky poskytujúcej dve miesta na sedenie,
• jedného kresla.

Takáto kombinácia vytvára ideálny priestor na sedenie pre stredne veľké a väčšie rodiny. Dokonca, keď k nej pridáte ešte jedno či dve ďalšie kreslá, bez problémov usadíte aj návštevu.

Sedačka 3 1 1 obsahuje:

• jednu väčšiu sedačku poskytujúcu tri miesta na sedenie,
• dve jednosedadlové kreslá.

Táto súprava je ako stvorená do menších domácností, kde nie je príliš veľa priestoru. V prípade návštevy by ale nemusela stačiť, preto ju budete musieť doplniť niekoľkými stoličkamikreslami alebo taburetkami.

Látkové sedacie súpravy 3+2+1 a 3+1+1

Látkové sedacie súpravy 3 1 1 a 3 2 1 sú navrhnuté s dôrazom na komfort. Skvelo sa na nich sedí aj leží. Vo väčšine prípadov sú príjemne mäkké, takže si na nich môžete aj výborne pospať. Pohodlie môžu občas podporovať mäkké vankúše, ktoré sú zároveň aj štýlovým prvkom.

Sedacia súprava 3+1+1 a 3+2+1. Látkové aj kožené sedacie súpravy 3 2 1 a 3 1 1.

 

Sedačky 3 2 1 látkové, rovnako ako súpravy 3 1 1, sú odeté do mnohých farieb či dokonca vzorov. Látkový materiál sa ľahko farbí, pričom jednotlivé odtiene drží veľmi dobre. To v praxi znamená, že kúsok bude vyzerať ako nový aj po niekoľkých rokoch pravidelného používania.

Z odtieňov si môžete vyberať neutrálnu klasiku vo forme čiernej, bielej, hnedej alebo béžovej. Ak by ste však chceli mierne experimentovať, nemusíte sa báť ani výraznej zelenej, oranžovej, červenej či žltej.

Kožené sedacie súpravy 3+2+1 a 3+1+1

Kožené sedacie súpravy 3 2 1 a 3 1 1 sú klasikou, ktorá nikdy neomrzí. Ľahko sa kombinujú s akýmkoľvek štýlom, majú nadčasový dizajn a potešia vysokou odolnosťou. Známe sú taktiež tým, že do miestnosti prinášajú luxus a unikátnu atmosféru.

V našej ponuke si môžete vybrať menšie a kompaktnejšie kožené súpravy 3 1 1, ktoré ušetria miesto a nebudú zbytočne zavadzať v priestore, alebo väčšiu kombináciu 3 2 1 vhodnú aj pre viacčlenné rodiny.

Sedacie súpravy rozkladacie 3+2+1 a 3+1+1

Chcete si byť istí, že keď sa u vás rozhodnú vaši hostia prespať, budete mať jedno či dve lôžka navyše? V tom prípade si vyberte sedacie súpravy rozkladacie. Z tých v jednej sekunde vytvoríte miesto na plnohodnotný spánok.

Sedacia súprava 3 2 1 rozkladacia je charakteristická tým, že rozkladaním disponuje spravidla väčšia sedačka. Druhá má buď úložný priestor, alebo je bez funkcie.

V rámci sedacej súpravy 3 1 1 má rozkladaciu funkciu sedačka. Niekedy to však môže byť aj kreslo.

Sedacie súpravy 3+2+1 a 3+1+1 skladom

Nakupujte kvalitné sedacie súpravy 3 1 1 skladom a zariaďte si príbytok presne podľa svojich predstáv. A ak by vám náhodou nestačilo zloženie 3 + 1 + 1, v našej ponuke objavíte aj sedacie súpravy 3 2 1 skladom, ktoré vám poskytnú oveľa viac miesta na sedenie aj ležanie.