PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)

Vitríny

Máloktorý kus nábytku je tak variabilný ako práve vitrína. Existuje nepsočetné množstvo tvarov, druhov a veľkostí. Nájdete vitríny jednodverové aj dvojdverové, presklenné aj plné- stačí si vybrať. Možete ich nenápadne umiestniť v obývačke, alebo z vitríny naopak urobiť dominantu izby. Sú krásne i praktické a miesto sa na ne nájde v každej domácnosti. Zadovážte si ju.

Moderné vitríny dokážu oživiť každý priestor a zároveň doň priniesť dôležité úložisko. Ich najväčšou výhodou je to, že ich môžete využiť ako na skladovanie vecí, tak aj na ich vystavenie. Ak teda doma máte trofeje, zarámované fotografie alebo suveníry, umiestnite ich do presklenej časti a dovoľte im, aby vynikli.


Vitríny majú mnohé farebné prevedenia. Veľmi ľahko sa tak kombinujú s iným zariadením v priestore alebo zvoleným interiérovým štýlom. Samozrejmosťou sú aj viaceré materiály, povrchové úpravy a rozmery. Máte tak istotu, že sa budú hodiť aj do vašej domácnosti. Nahliadnite do našej ponuky a vyberte si vitrínu, ktorá nielenže doplní prázdnu stenu alebo kút, ale taktiež pomôže udržať poriadok a vytvoriť príjemnú atmosféru.

Presklené vitríny

Presklené vitríny sú klasikou, ktorá nikdy neomrzí. Vo väčšine prípadov sa delia na dva základné typy:

Celopresklené modely – ide o vitríny, ktoré sú presklené od vrchu až po spodok. Ideálne sú hlavne na vystavenie dekorácií, suvenírov a osobných predmetov. Ich výhodou je to, že pôsobia vzdušne a nadčasovo. Na druhej strane, mínusom je skutočnosť, že v nich musíte neustále udržiavať poriadok.
Kombinované modely – jednu časť majú priehľadnú a druhú nie. Prvú môžete využiť rovnako ako v prípade celopresklených modelov. To znamená na vystavenie dekorácií a suvenírov. Nepriehľadná časť je zas vhodná na skladovanie vecí, ktoré nechcete, aby boli na očiach.

Komody s vitrínou

Komoda s vitrínou je kombináciou dvoch najobľúbenejších typov nábytku. Vďaka svojmu masívnejšiemu vzhľadu pôsobí v interiéri dominantne a láka na seba všetku pozornosť. Typ úložiska sa líši v závislosti od zvoleného modelu. Najčastejšie sa však využívajú zásuvky a police.


Komody s vitrínou sú univerzálne a hodia sa do všetkých miestností. Tým, že sú spravidla nižšie, môžete používať aj ich vrchnú dosku. Na tú sa hodí napríklad váza s kvetmi, dekoratívny tanierik alebo pekný behúň.

Rohové vitríny

Potrebujete v interiéri ušetriť miesto alebo máte prázdny roh, ktorý pôsobí chladne a stroho? V tom prípade siahnite po rohovej vitríne. Tá poteší kompaktnými rozmermi a špeciálnym tvarom, vďaka ktorému nebude zbytočne zasahovať do priestoru.
Aj tu platí, že množstvo a typ úložiska, ktorý rohové vitríny poskytnú, sa odlišuje v závislosti od zvoleného modelu. Najobľúbenejšou kombináciou sú police a zásuvky.

Vitríny do obývačky

Vitríny do obývačky plnia rôzne úlohy. V mnohých domácnostiach slúžia na vystavenie dekoratívnych predmetov, pohárov a suvenírov. Niektoré disponujú aj špeciálnym svetlom, ktoré na ne počas večera upriami pozornosť.
Presklené vitríny do obývačky nájdete v našej ponuke v masívnom aj kompaktnom vzhľade. Ideálne sú preto ako do menších bytov, tak aj do veľkých domov. Následne nechýbajú ani štýlové farebné prevedenia a prepracované detaily, ktoré z nich robia originálnu a nadčasovú ozdobu.

Vitríny. Presklené vitríny. Komoda s vitrínou. Vitríny do obývačky, kuchyne i jedálne. Biela vitrína. Rohová vitrína

Vitríny do kuchyne

Vitríny do kuchyne sú klasikou, ktorá nikdy nesklame. Ich hlavnou úlohou je poskytnúť úložisko na taniere, poháre, šálky a ďalšie kuchynské potreby. Vyberať si môžete viaceré typy vitrín, pričom k tým najpopulárnejším sa radia modely kombinujúce priehľadnú a nepriehľadnú časť.
Spolu s kúskami do kuchyne si viete zaobstarať aj vitríny do jedálne. V tých sa dajú skladovať obrusy, servítky, štóly, behúne a ďalšie príslušenstvo, ktoré by ste mohli potrebovať pri stolovaní.

Drevené, masívne vitríny

Patríte k milovníkom dreva? Vyberte si drevené vitríny v prírodnom vzhľade. Tie do interiéru prinesú pokoj a pravú domácu atmosféru. Inou možnosťou sú univerzálne farebné varianty, ako napríklad čierna, hnedá a biela vitrína, či menej tradičné odtiene vo forme zelenej a modrej.

Vitríny na rôzne použitie

Vitríny nemusíte používať len na skladovanie bežných predmetov a vystavovanie suvenírov. V našej ponuke nájdete aj:

• vitríny na alkohol,
• vitríny na modely áut či iných zberateľských predmetov,
• vitríny na víno,
• vitríny na knihy.