PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)
DOPRAVA ZADARMO

DOPRAVA ZADARMO

Na všetky produkty pri nákupe nad 195,00 €

KUCHYŇA, JEDÁLEŇ

Praktické a dômyselné kuchynské linky, skrinky, komfortné jedálenské sety, lavice a stoličky, ale aj drezy alebo police. Vybavte stredobod vašej domácnosti kvalitným a skvele vyzerajúcim kuchynským nábytkom z našej ponuky a užívajte si kulinárske experimenty aj rodinné stretnutia. Využite extra zľavy a za ušetrené peniaze urobte v novej kuchyni oslavu.

Aj keď sa to na prvý pohľad nezdá, kuchyňa býva v dnešnej dobe najnavštevovanejšia a najvyužívanejšia miestnosť domu. A nezáleží na tom, či radi varíte a ste schopní stráviť prípravou jedla pol dňa, alebo ste skôr príležitostní kuchári a radšej sa po večeroch nenápadne zakrádate pre niečo dobré do chladničky. Či tak, alebo onak, je veľmi dôležité, aby ste sa doma v kuchyni cítili dobre.

Okrem atosféry by ste však pri zariaďovaní kuchyne mali dbať aj na funkciu jednotlivých kusov nábytku a ich celkovú praktickosť. Premyslite si rozloženie jednotlivých kusov nábytku dopredu. Môžete ušetriť veľa miesta, peňazí aj času. Ujasnite si všetko potrebné a zariaďte si tak praktickú kuchyňu.

Zabúdať by ste však nemali ani na to, čo sa vám páči. Ak túžite po novej kuchyni, nie je nič jednoduchšie, než si pozrieť našu pestrú ponuku kuchynských liniek a skriniek. Ako obvykle môžete vyberať podľa vzhľadu, ceny aj úžitkového materiálu. Mysleli sme ako na milovníkov nevšedného dizajnu, ktoré určite zaujmú pestrofarebné kuchynské linky, tak aj na zástancov striedmej klasiky.

Nezabudnite si tiež pozrieť ponuku jedálenských lavíc, bola by škoda nemať sa na čo posadiť, keď už si v novej kuchyni navaríte. Do lavíc navyše môžete uschovať málo používané hrnce alebo riad, ktoré je škoda vyhodiť.