PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)

Jedálenské stoličky

Jesť v stoji sa síce dá, jedlo si ale rozhodne nevychutnáte tak dobre, ako keď sa k nemu posadíte. Najlepšie na kvalitnú a peknú jedálenskú stoličku. Ponúkame vám ich hneď niekoľko.

Nadčasový dizajn, pohodlné sedenie a vysoká úroveň funkčnosti – to sú hlavné charakteristiky moderných jedálenských stoličiek, ktoré môžu skrášľovať aj vašu domácnosť. Vhodne zvolenými modelmi podčiarknete unikátnosť priestoru a zároveň nimi vytvoríte príjemnú atmosféru ako stvorenú na pokojné vychutnanie obľúbených jedál.

Stoličky do kuchyne a jedálne sú kľúčovým prvkom, ktorý nesmie chýbať v žiadnej domácnosti. Vyberať by ste ich mali hlavne podľa dizajnu stola, no do úvahy je potrebné brať aj veľkosť miestnosti a prevládajúci interiérový štýl. Len tak si zaistíte, že vybrané prevedenia budú s celkom ladiť a perfektne doň zapadnú.

Drevené, čalúnené i kožené jedálenské stoličky

Jedálenské stoličky sa dajú deliť do viacerých kategórií. Podľa materiálu rozlišujeme:

• Jedálenské stoličky čalúnené – poskytujú vysokú úroveň komfortu, pretože sú pohodlné a mäkké. Pokojne tak na nich môžete sedieť aj dlho po skončení obeda alebo večere. Ich plusom je tiež množstvo farebných prevedení, pričom niektoré z modelov majú pekné vzory a potlače.
• Drevené jedálenské stoličky – masívne kúsky lákajúce pozornosť. Charakteristické sú vysokou odolnosťou, pevnosťou a nadčasovosťou. Nehovoriac o tom, že do interiéru prinášajú harmóniu.
• Jedálenské stoličky kovové – minimalistické výrobky, ktoré šetria priestor. Hodia sa tak aj do menších interiérov. Majú univerzálny dizajn, ktorý sa ľahko kombinuje s iným zariadením.
• Jedálenské stoličky kožené – luxusné a unikátne prevedenia, ktoré sú zvyčajne doplnené o čalúnenie. Veľmi dobre sa tak na nich sedí a oddychuje.

Jedálenské stoličky. Drevené, kožené, kovové a čalúnené jedálenské stoličky. Drevené stoličky z masívu.

Následne sa stretnete aj s ďalším delením, a to na:

Jedálenské stoličky bez opierok – jednoduché kúsky šetriace miesto. Poslúžia najmä na rýchle zjedenie obeda alebo večere. Keď sú však doplnené o čalúnenie, sú veľmi komfortné.
Jedálenské stoličky s opierkami – dominantný prvok, na ktorom môžete sedieť dlhé hodiny. Keďže je rozmernejší, hodí sa skôr do veľkých domov a bytov. V tých malých by mohol zaberať dôležité miesto.

Farby jedálenských stoličiek

Jedálenské stoličky sú síce praktickým pomocníkom, no kuchyňu alebo jedáleň tiež skrášľujú. Stačí si len zvoliť vhodné farebné prevedenie. K najpopulárnejším sa aktuálne radia:

• čierne jedálenské stoličky,
• biele jedálenské stoličky,
• béžové jedálenské stoličky.

Ak vás žiadna z týchto farieb nezaujala, porozmýšľajte nad niečím výraznejším. Ideálne sú napríklad zelené alebo žlté jedálenské stoličky.

Dizajnové, luxusné i moderné jedálenské stoličky

Túžite po netradičnom prvku, ktorý perfektne doplní kuchyňu alebo jedáleň? Prezrite si našu ponuku a vyberte si luxusné jedálenské stoličky. Tie bývajú zvyčajne vyrobené z drahých materiálov, ktoré prekvapia vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou. Samozrejmosťou sú aj prepracované detaily a unikátny dizajn.

Jedálenský stôl a stoličky

Jedálenský stôl a stoličky sú základom každej jedálne aj kuchyne. Poskytujú vám miesto, kde môžete konzumovať všetky pokrmy a tráviť čas s blízkymi. Jednotlivé kúsky si viete kupovať samostatne, prípadne vo forme praktického setu. Ten vás poteší jednoliatym dizajnom, vďaka čomu bude interiér pôsobiť čisto a harmonicky.

Lacné jedálenské stoličky

Ušetrite pri nákupe zariadenia desiatky eur. Nahliadnite do našej ponuky a vyberte si lacné stoličky do kuchyne, ktoré v sebe spájajú nadčasový výzor a vysokú kvalitu. K dispozícii je nespočetne veľa možností. Určite sa vám aspoň jedna zapáči.