PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)

Komody zásuvkové

Zásuvkové komody sú výborným parťákom pre úschovu rôznych dokumentov, časopisov, hier a všetkého, čo nechcete nechať len tak sa povaľovať po priestore. Uplatnenie však nájdete aj pre uskladnenie bežne noseného oblečenia, ktoré sa do nich dá veľmi efektívne a prehľadne zložiť. Vyberte si z našej ponuky zásuvkových komôd tú, ktorá perfektne zapadne do vzhľadu celého interiéru.

Zásuvkové komody sú jedným z najpraktickejších kúskov zariadenia, ktoré nájdete na trhu. Ich výhodou je najmä to, že ich môžete využívať na skladovanie akýchkoľvek predmetov. Do úložného priestoru sa zmestí oblečenie, menšie aj väčšie dekorácie, knihy, dokumenty, kozmetika, elektronika a veľa ďalšieho.

Široké možnosti používania robia z komôd so zásuvkami perfektného pomocníka do každej jednej miestnosti. Krásne sa budú vynímať v obývačke, kuchyni, jedálni, detskej izbe či na chodbe. Dokonca, menšie a kompaktnejšie modely zmestíte aj do malej predsiene.

Komodu so šuflíkmi objavíte v mnohých farebných aj materiálových prevedeniach. Máte tak istotu, že ju skombinujete s iným nábytkom a dekoráciami, ktoré sa už v priestore nachádzajú. Počas nákupu sa sami rozhodujete, či bude komoda skôr jednoduchšia a s celkom splynie, alebo bude výraznejšia a priláka na seba všetku pozornosť.

Výhodou niektorých komôd so zásuvkami je aj to, že kombinujú otvorený a uzavretý úložný priestor. Do uzavretého môžete skryť všetko, čo nechcete, aby bolo na očiach. V otvorenom zas vystavíte štýlové doplnky, suveníry a zarámované fotky.

Úzke komody so zásuvkami

Úzka komoda so zásuvkami sa hodí do menších domácností, kde nie je príliš veľa voľného miesta. Jej kompaktné rozmery zabraňujú tomu, aby zasahovala do priestoru, pričom však stále zaisťuje dostatok úložiska. To môžete využiť na odloženie menších doplnkov alebo oblečenia.
Úzke prevedenia komôd môžu byť nižšie aj vyššie. Prvá možnosť je ideálna napríklad ako náhrada TV stolíka. Nábytok má skvelé rozmery, vďaka čomu televízor nie je príliš vysoko a dobre sa naň pozerá. Ak by ste TV stolík mali, komodu môžete umiestniť do predsiene, kde poslúži na odkladanie čapíc, rukavíc či šálov.
Vyššie úzke komody so zásuvkami oceníte na chodbe. Tú krásne doplnia a zároveň poskytnú miesto na položenie kľúčov alebo vystavenie fotografií, váz s kvetmi či iných dekorácií. Úzka komoda je následne vhodná aj do ďalších miestností, ako napríklad do jedálne, kuchyne a obývačky.

Komoda so šuflíkmi. Zásuvkové komody. Úzka komoda so zásuvkami. Komoda s 4 zásuvkami. Biela komoda so zásuvkami

Komody s 3, 4, 5 zásuvkami

Pri výbere zásuvkových komôd musíte dbať nielen na ich dizajn a rozmery, ale aj na to, koľko úložiska vám poskytnú. To sa zvyčajne odvíja od počtu zásuviek.

Komoda 1 zásuvka – ide o tie najmenšie komody, ktoré plnia úlohu príručného alebo nočného stolíka. Poskytujú veľmi obmedzené úložisko určené len na zopár drobností.
Komoda 2 zásuvky – predstavuje stále pomerne malú komodu, ktorá sa vo väčšine domácností používa ako nočný stolík. Dve zásuvky však umožňujú veci skladovať prehľadnejšie.
Komoda 3 zásuvky – praktický model, ktorý môže mať klasickú veľkosť. Vhodný je aj na skladovanie masívnejších a väčších predmetov.
Komoda 4 zásuvky – univerzálne prevedenie s množstvom úložiska, ktoré je rozdelené do štyroch častí. V nábytku tak môžete skladovať rôzne typy predmetov.
Komoda 5 zásuviek – komoda s 5 zásuvkami je spravidla tou najväčšou, ktorú na trhu nájdete. Veľký počet zásuviek umožňuje triediť skladované predmety podľa vami zvoleného systému. Zabraňuje sa tak vzniku chaosu a neporiadku.

Komody so zásuvkami a farby

Farebné prevedenia komôd sú nekonečné. Domácnosť si vďaka tomu viete zariadiť presne podľa svojich predstáv. Medzi najpopulárnejšie klasiky patrí čierna a biela komoda so zásuvkami. Obe alternatívy sú nadčasové a ľahko sa kombinujú s iným zariadením. Ak by sa vám však zdali fádne a neoriginálne, nahliadnite do našej ponuky. V tej nájdete aj krásne sýte farby, ako napríklad zelenú, sivú či hnedú, ktoré si okamžite zamilujete.