PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)

Stoličky

Chcete si pohodlne sadnúť? Ste na správnom mieste. Máme pre vás stoličky na ktorých budú vaše zadnice ako v bavlnke. Pri nedeľnom obede, pri práci aj počas večerného posedenia na bare. Vyberte si materiál, farbu, prevedenie aj čalúnenie a posaďte sa s radosťou z novej stoličky i zo skvelej ceny, za akú ste ju kúpili.

Stoličky sú malým zariadením s dôležitou úlohou. Každý jeden priestor, do ktorého ich zakomponujete, menia na miesto pohodlia a štýlu. Nehovoriac o tom, že ak majú unikátny dizajn, perfektne ho dopĺňajú a podčiarkujú.

Stoličky majú široké využitie. Kľúčové sú v kuchyni, jedálni, obývačke, pracovni a detskej izbe. Svoju prácu si následne urobia aj v predsieni, na chodbe či dokonca na terase a balkóne. Pri ich výbere je dôležité sledovať nielen dizajn, ale aj materiál, z ktorého sú vyrobené. Ten vám dopredu napovie, ako dlho vydržia a ako sa vám na nich bude sedieť.

Barové stoličky

Barové stoličky sú ideálnym doplnkom baru, vyvýšeného pultu a masívneho kuchynského ostrovčeka. Na trhu sa stretnete s viacerými typmi:

Moderné barové stoličky na nožičkách – klasika, ktorá nikdy nesklame. Stoličky sú pevné a stabilné. Veľmi dobre sa na nich sedí. Mnohým nechýbajú ani opierky na nohy starajúce sa o tú najvyššiu úroveň komfortu.
Luxusné barové stoličky na podstavci – väčšinou poskytujú možnosť otáčania sedacej časti, vďaka čomu sú veľmi praktické. Menšou nevýhodou je len to, že niektoré lacnejšie kúsky môžu byť menej stabilné.
Minimalistické barové stoličky bez opierok – ide o najjednoduchšie stoličky na trhu. Ich výhodou je to, že sa dajú zasunúť pod bar alebo ostrovček, takže nezavadzajú v priestore. Vhodné sú skôr na rýchle zjedenie pokrmu ako na dlhší oddych.
Dizajnové barové stoličky s opierkami – masívnejšie stoličky, ktoré so sebou prinášajú veľa komfortu. Ideálne sú tak aj na dlhšie sedenie a relax.

Jedálenské stoličky

Jedálenské stoličky sú základným typom stoličiek nachádzajúcim sa v každej jednej domácnosti. Zvoliť si môžete minimalistické prevedenia, ktoré na seba nebudú lákať príliš veľa pozornosti, alebo unikátne kúsky pôsobiace ako doplnok.

Stoličky. Vysoké barové stoličky. Jedálenské stoličky do kuchyne. Drevené, plastové a čalúnené stoličky.

Pri výbere jedálenských stoličiek myslite hlavne na dizajn stola. Uistite sa, že s ním ladia a nebudú sa zbytočne biť, aby v priestore nevznikla nepríjemná atmosféra.

Stoličky do kuchyne a jedálne

Stoličky do kuchyne a jedálne síce nie sú primárne určené na oddych a relax, no počas dňa ich budete využívať pomerne často. Práve preto sa uistite, že sú dostatočne pohodlné. Ideálne je siahnuť po čalúnených modeloch, na ktorých sa vám bude sedieť dobre aj hodiny po tom, ako dojete.

Okrem čalúnenia poskytujú komfort aj lakťové opierky. Tie stoličky do jedálne krásne dopĺňajú a vytvárajú z nich dominantný prvok. Nie sú však dobré v prípade, že máte menší stôl a potrebujete zaň usadiť čo najviac ľudí. Opierky totižto zabraňujú hustejšiemu usporiadaniu stoličiek a medzi jednotlivými miestami vytvárajú väčšiu medzeru.

Drevené, plastové i čalúnené stoličky

Jedálenské stoličky sa vyrábajú z viacerých materiálov. Podľa tohto parametra ich delíme na:

• Drevené stoličky – masívny a nadčasový kúsok, ktorý so sebou prinesie harmóniu a pokoj.
• Plastové stoličky – charakteristické sú zaujímavými farebnými prevedeniami a asymetrickými tvarmi. V interiéri zvyčajne pôsobia futuristicky a netradične.
• Čalúnené stoličky – najpohodlnejší typ stoličiek. Vhodné sú aj na dlhšie sedenie a oddych.
• Kovové stoličky – minimalistický a chladný nábytok s kompaktnými rozmermi. Jeho výhodou je najmä to, že šetrí veľa miesta, takže je vhodný aj do malých interiérov.

Retro, moderné i dizajnové stoličky

Naša ponuka je plná štýlových stoličiek v rôznych dizajnoch. Vyberať si môžete napríklad:

• retro stoličky,
moderné stoličky,
kožené stoličky,
• unikátne dizajnové stoličky,
• masívne luxusné stoličky,
• minimalistické stoličky,
• rustikálne stoličky.

Lacné stoličky

Hľadáte lacné stoličky vo vysokej kvalite? Ste na správnom mieste. V našom e-shope sa nachádzajú kúsky za tie najlepšie ceny. Vyberať si môžete z desiatok farieb, materiálov a rôznych úprav, vďaka čomu máte istotu, že si prídete na svoje.