PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)

Kuchynské linky - zostavy

Máme pre vás širokú ponuku kuchynských zostáv za skvelé ceny, ktoré vám doprajú dostatok pracovnej plochy aj úložného priestoru na vaše hrnce, taniere a všetok riad. Vyberte si kuchynskú zostavu, ktorá oživí a doladí vašu kuchyňu k dokonalosti.

Čaká vás zariaďovanie novej kuchyne alebo rekonštrukcia tej starej? V tom prípade by ste mali porozmýšľať nad kuchynskými zostavami. Toto riešenie, ktoré v sebe kombinuje praktické vlastnosti a nadčasový dizajn, pridáva vašej domácnosti osobitý štýl a šmrnc. Celok vďaka nemu vyzerá moderne a originálne. Nehovoriac o tom, že jednotlivé výrobky na seba perfektne nadväzujú, čím sa znižuje riziko vytvorenia nepríjemného napätia.

Kuchynské zostavy sú charakteristické tým, že ich tvoria viaceré kúsky nábytku odeté do rovnakého dizajnu. Tým sa zaisťuje, že v miestnosti budú spolu ladiť. Okrem toho netreba zabúdať ani na to, že výrobky, ktoré sú súčasťou zostavy, si kupujete samostatne. Celý proces zariaďovania tak máte plne v rukách.

Rohové kuchynské zostavy

Kuchynské zostavy rohové sú vynikajúcou voľbou pre každého, kto sa snaží šetriť miesto. Vypĺňajú totižto inak prázdny roh, čím maximalizujú využitie kuchyne. Ich plusom je tiež to, že zvyšujú úroveň ergonómie a komfortu pri varení. Celý proces je tak oveľa plynulejší, rýchlejší a efektívnejší.

Kuchynské zostavy. Kuchynske zostavy rohové v tvare L a U. Zostava kuchynskej linky. Kuchynské zostavy výpredaj, lacné

Rohové kuchynské linky majú spravidla jeden z dvoch základných tvarov, ktorými sú:

• Kuchynské zostavy do L – vhodné aj do menších bytov. Efektívne vypĺňajú jeden roh a poskytujú dostatok miesta na varenie aj pečenie. Dokonca, keď sú doplnené o moderný ostrovček alebo pult, môžu slúžiť aj na konzumáciu pokrmov.
• Kuchynské zostavy do U – masívnejšie riešenie, ktoré zaberá omnoho viac miesta. Ideálne je preto do väčších kuchýň. Nábytok vypĺňa dva prázdne rohy, pričom poskytuje veľa úložného aj odkladacieho priestoru. Okrem prípravy jedál je kuchyňa vhodná aj na ich konzumáciu alebo posedenie s blízkymi a priateľmi.

Ak sa vám rohové kuchyne nepáčia alebo vám nevyhovujú, je tu alternatíva vo forme písmena IKuchynská linka je rozmiestnená po celej dĺžke steny, na ktorej sa nachádza všetko zariadenie. To býva niekedy doplnené o masívny ostrovček, ktorý zabraňuje tomu, aby výsledok vyzeral príliš stroho.

Rôzne štýly kuchynských zostáv

Kuchynské zostavy sa predávajú v rôznych štýloch. K najpopulárnejším sa radia:

• Minimalistický štýl – kuchynské linky, vitrínykomody a ďalšie zariadenie je odeté do jednoduchého nadčasového dizajnu. Ten sa bez problémov kombinuje s ostatným nábytkom a ľahko splynie s celkom. Ak inklinujete k minimalizmu, ideálnou voľbou bude pre vás linka Lady, Zobal, Nevada či Volt.
• Vintage a retro štýl – oba sú známe tým, že sa neboja sýtejších odtieňov a výraznejšieho kontrastu. Do domácnosti vďaka tomu prinášajú hravosť a dobrú náladu. V našej ponuke nájdete rovno niekoľko vintage a retro zostáv, ako napríklad Ramiak alebo Scasi.
• Rustikálny štýl – zakladá si na prírodných materiáloch a tmavších odtieňoch. Charakteristický je návratom k prírode, histórii a prirodzenosti. Interiér mení na príjemné prostredie plné lásky a rodinnej atmosféry. Chcete ho priniesť do svojej kuchyne? Vyberte si zostavy Diana, Monika, Nela alebo Lisa.
• Vidiecky štýl – má veľa spoločného s rustikálnym štýlom. Zameriava sa na kvalitné prírodné materiály, svetlé a tlmené farby ako biela, krémová alebo bledosivá, a množstvo doplnkov. Zo zostáv nachádzajúcich sa v našej ponuke ho vystihujú najmä série Eliza, Country, Agáta a Adria. Vhodnou voľbou je však aj masívna Provence kuchynská zostava.
• Industriálny štýl – tmavý a ponurý trend, ktorý sa hodí skôr do veľkých kuchýň. Tie malé by mohol opticky zmenšiť a vytvoriť v nich nepríjemné napätie. Keď sa preň rozhodnete, podporte ho zostavou Langen, Aspen alebo Nela.

Lacné kuchynské zostavy

Hľadáte kvalitné, no pritom lacné kuchynské zostavy? Nahliadnite do našej širokej ponuky. Tá je plná štýlových a originálnych kúskov, ktoré priestor oživia a prinesú doň kúsok z vašej osobnosti. Možností je nespočetne veľa. Určite si prídete na svoje.