PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)
DOPRAVA ZADARMO

DOPRAVA ZADARMO

Na všetky produkty pri nákupe nad 195,00 €

Sedacie súpravy v tvare U

Jeden z obľúbených typov sedacích súprav je pochopiteľne ten v tvare U. A nie je sa čomu diviť. Tieto sedacie súpravy vám totiž ponúkajú neuveriteľné množstvo priestoru na sedenie a nadštandardné pohodlie.

Sedacie súpravy v tvare U predstavujú vrchol pohodlia a luxusu. So svojím masívnym dizajnom a originálnymi detailmi sa stanú stredobodom obývačky a poskytnú viac ako len priestor na sedenie. Zaručia vám perfektný zážitok z oddychu a maximálny komfort, ktorý nezažijete pri žiadnej inej sedačke.

Jednou z hlavných výhod sedacích súprav do “účka” je ich schopnosť zaistiť dostatok miesta na sedenie pre celú rodinu a každú jednu návštevu. Na rozdiel od modelov do tvaru L alebo I sú totižto oveľa väčšie. V mnohých prípadoch ich preto nemusíte dopĺňať žiadnymi taburetkamikreslami alebo divánmi.

Ďalším plusom “účkových” sedačiek je ich tvar. Ten vytvára prirodzenú konverzačnú zónu, ktorá podporuje jednoduchú komunikáciu a interakciu medzi všetkými prítomnými osobami. Ide tak o výborný kúsok nielen na bežné oddychovanie, ale aj na rodinné stretnutia, oslavy alebo pohodové večery s priateľmi.

Sedacie súpravy do tvaru U nezanedbávajú ani komfort. Mnohé modely disponujú mäkkými vankúšmi a čalúnením starajúcim sa o tú najvyššiu úroveň pohodlia. Následne nechýbajú nastaviteľné opierky a možnosť rozloženia. Vďaka tej viete v priebehu niekoľkých sekúnd vytvoriť jedno či dokonca dve lôžka navyše.

A zabúdať nesmieme ani na samotný vzhľad sedačiek v tvare U. V našej ponuke ich nájdete odeté do viacerých farieb, materiálov a štýlov. Vyberať si môžete jednoduchšie kúsky, ktoré do priestoru perfektne zapadnú a budú s ním ladiť, prípadne výraznejšie a unikátne prevedenia, z ktorých sa stane dominanta každej obývačky.

Veľké sedacie súpravy v tvare U

Veľké sedacie súpravy v tvare U sú ako stvorené do každej rozľahlej miestnosti. Dávajú vám istotu, že sa v nej nestratia a prilákajú pozornosť všetkých osôb, ktoré do nej vojdú. Ich plusom je taktiež veľa miesta. Nikdy sa tak nestane, že by si návšteva alebo člen rodiny nemal kam sadnúť.

Sedacia súprava v tvare U. Sedačka v tvare u. Účková sedačka. Sedacia súprava do učka

Mnohé masívne sedačky disponujú dodatočnými funkciami, ako napríklad úložným priestorom alebo možnosťou rozloženia. Vedia sa tak bez akýchkoľvek problémov prispôsobiť vašim potrebám.

Veľké sedačky v tvare U nie sú len bežným kusom nábytku. Sú centrom pohodlia a zábavy. Spolu s ich štýlovým vzhľadom, praktickými vlastnosťami a schopnosťou poskytnúť veľa miesta, sú ideálnym riešením pre každého, kto hľadá kombináciu pohodlia a luxusu.

Luxusné aj moderné sedacie súpravy v tvare U

Sedačky už dávno nie sú len funkčným pomocníkom, ktorý poskytuje miesto na sedenie alebo ležanie. V súčasnosti sú štýlovým doplnkom vyjadrujúcim vašu osobnosť a to, k čomu inklinujete. Práve preto by ste pri výbere mali sledovať nielen ich praktické vlastnosti, ale aj to, ako vyzerajú.

Naša ponuka je poskladaná z kúskov odetých do rôznych farieb, tvarov a materiálov. Na výber máte napríklad moderné sedačky v tvare U známe skôr jednoduchším a nadčasovým výzorom. Nedisponujú žiadnym špeciálnym zdobením, no potešia neutrálnymi aj sýtymi a výraznými odtieňmi.

Ďalšou možnosťou sú luxusné sedačky v tvare U. Tie pôsobia o niečo majestátnejšie. Známe sú svojou robustnosťou a tým, že môžu mať aj zopár detailov navyše. Samé o sebe sú pekným doplnkom skrášľujúcim obývačku v akomkoľvek štýle.

Lacné sedacie súpravy v tvare U

Sedačky patria medzi najdrahšie kusy nábytku, do ktorých musíte investovať stovky, niekedy až tisíce eur. Ak za ne nechcete zaplatiť tak veľa, nahliadnite do nášho e-shopu. Tu nájdete tie najlepšie a zároveň aj najlacnejšie sedacie súpravy v tvare U na trhu. Ušetrite pri ich nákupe aj vy, a to bez toho, aby ste robili kompromisy v rámci kvality alebo dizajnu.