100 EUR 2000 EUR
TOP
Od najlacnejšieho
Od najdrahšieho
Naposledy pridané

Ľudia si pri zariaďovaní svojho domova najprv dajú záležať na takom nábytku či doplnkoch, ktoré im dovolia užiť si príjemné chvíle a hlavne pokoj či kľud. A presne tieto funkcie spĺňa pohovka.

Nie je prekvapujúce, že jej názov pochádza z indoeurópskeho slova, ktoré je odvodené od slovesa „hovieť si" a jeho prvotným významom bolo „zachovávať kľud". Či už ide o rozkladacie pohovky alebo sedačky s úložným priestorom, v každom prípade vám poslúžia aj ako miesto vhodné načerpať prepotrebné sily.

Zaľúbili ste sa do sedačky, v ktorej vylihujú vaše vzory z televíznych obrazoviek? Nechce sa vám pri návšteve obľúbenej kaviarne z jednej z nich postaviť a z vašej partie si robia srandu, že v nej vysedávate ako seriáloví Priatelia? Prekvapte ich a zadovážte si pohodlný a dizajnovo originálny kúsok aj do vašej domácnosti.

V prvom rade ale pozerajte na váš vkus a pohodlie, potešia vás možnosti využitia aj rôznych funkčných vymoženosti, ktoré vám dnes spĺňajú napríklad moderné rozkladacie pohovky.

Sedačky rozkladacie s úložným priestorom navyše vyriešia otázky, kde napríklad s doplnkami, ktoré sa vám práve v aktuálnej sezóne dizajnovo nehodia. Ohlásila sa u vás nečakaná návšteva? Stačí pár sekúnd a z rozkladacej sedačky s úložným priestorom sa stane pohodlná posteľ.

Predajny
OlomoucHněvotínská 58, Olomouc 779 00
UničovDukelská 1157, Uničov 783 91