DOPRAVA ZADARMO

DOPRAVA ZADARMO

Na všetky produkty pri nákupe nad 195,00 € Platí iba do 03. 07. 2022

Akcia končí za

Sedačky

Čo vás ako prvé napadne, keď sa povie pohovka? Pohodlie, pohoda? Snáď áno. Význam slova by mal totiž presne týmto smerom odkazovať. 

V našej ponuke nájdete nejeden originálny kus, ktorý rozžiari každú obývaciu izbu a majiteľovi ponúkne priestor, kde bude ľahké zachovať pokoj a nájsť stratenú pohodu.

Ľudia si pri zariaďovaní svojho domova najprv dajú záležať na takom nábytku či doplnkoch, ktoré im dovolia užiť si príjemné chvíle a hlavne pokoj či kľud. A presne tieto funkcie spĺňa pohovka.

Nie je prekvapujúce, že jej názov pochádza z indoeurópskeho slova, ktoré je odvodené od slovesa „hovieť si" a jeho prvotným významom bolo „zachovávať kľud". Či už ide o rozkladacie pohovky alebo sedačky s úložným priestorom, v každom prípade vám poslúžia aj ako miesto vhodné načerpať prepotrebné sily.

Zaľúbili ste sa do sedačky, v ktorej vylihujú vaše vzory z televíznych obrazoviek? Nechce sa vám pri návšteve obľúbenej kaviarne z jednej z nich postaviť a z vašej partie si robia srandu, že v nej vysedávate ako seriáloví Priatelia? Prekvapte ich a zadovážte si pohodlný a dizajnovo originálny kúsok aj do vašej domácnosti.

V prvom rade ale pozerajte na váš vkus a pohodlie, potešia vás možnosti využitia aj rôznych funkčných vymoženosti, ktoré vám dnes spĺňajú napríklad moderné rozkladacie pohovky.

Sedačky rozkladacie s úložným priestorom navyše vyriešia otázky, kde napríklad s doplnkami, ktoré sa vám práve v aktuálnej sezóne dizajnovo nehodia. Ohlásila sa u vás nečakaná návšteva? Stačí pár sekúnd a z rozkladacej sedačky s úložným priestorom sa stane pohodlná posteľ.