PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)

Sedačky

Čo vás ako prvé napadne, keď sa povie pohovka? Pohodlie, pohoda? Snáď áno. Význam slova by mal totiž presne týmto smerom odkazovať. 

V našej ponuke nájdete nejeden originálny kus, ktorý rozžiari každú obývaciu izbu a majiteľovi ponúkne priestor, kde bude ľahké zachovať pokoj a nájsť stratenú pohodu.

Ľudia si pri zariaďovaní svojho domova najprv dajú záležať na takom nábytku či doplnkoch, ktoré im dovolia užiť si príjemné chvíle a hlavne pokoj či kľud. A presne tieto funkcie spĺňa pohovka.

Nie je prekvapujúce, že jej názov pochádza z indoeurópskeho slova, ktoré je odvodené od slovesa „hovieť si" a jeho prvotným významom bolo „zachovávať kľud". Či už ide o rozkladacie pohovky alebo sedačky s úložným priestorom, v každom prípade vám poslúžia aj ako miesto vhodné načerpať prepotrebné sily.

Zaľúbili ste sa do sedačky, v ktorej vylihujú vaše vzory z televíznych obrazoviek? Nechce sa vám pri návšteve obľúbenej kaviarne z jednej z nich postaviť a z vašej partie si robia srandu, že v nej vysedávate ako seriáloví Priatelia? Prekvapte ich a zadovážte si pohodlný a dizajnovo originálny kúsok aj do vašej domácnosti.

Sedačka, pohovka. Kožená sedačka, hnedá. Dvojmiestna sedačka z pravej kože. Drevená hnedá konštrukcia

V prvom rade ale pozerajte na váš vkus a pohodlie, potešia vás možnosti využitia aj rôznych funkčných vymoženosti, ktoré vám dnes spĺňajú napríklad moderné rozkladacie pohovky.

Sedačky rozkladacie s úložným priestorom navyše vyriešia otázky, kde napríklad s doplnkami, ktoré sa vám práve v aktuálnej sezóne dizajnovo nehodia. Ohlásila sa u vás nečakaná návšteva? Stačí pár sekúnd a z rozkladacej sedačky s úložným priestorom sa stane pohodlná posteľ.