PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)

Bytové doplnky

Prispôsobte interiér svojho domova k svojmu obrazu. Bytové doplnky a dekorácie dokážu hotové divy a dodajú vášmu bývaniu nezameniteľnú atmosféru. Vyberte si u nás obrazy, dizajnové hodiny, originálne vešiaky i koberce alebo garnýže a veľa ďalších užitočných vecičiek, s ktorými vám doma bude vždy dobre. Využite akčné zľavy a ušetrite.

Zdá sa vám vaša domácnosť akási strohá a nevýrazná? S veľkou pravdepodobnosťou v nej chýbajú štýlové bytové doplnky, ktoré vedia každý priestor od základov zmeniť. Prinášajú doň totižto vašu osobnosť a hĺbku, čím efektívne bojujú proti sterilnosti a nudnému vzhľadu. Mnohé pritom majú aj dodatočné funkcie, vďaka ktorým ich budete môcť používať na pravidelnej báze.

Doplnky do bytu sú nevyhnutným kúskom zariadenia, ktorý by sa mal nachádzať v každej časti domácnosti. Ich úlohy, rovnako ako dizajn sa menia podľa toho, akú miestnosť práve zariaďujete. Napríklad, v kuchyni sú dôležité praktické kúsky vo forme rôznych nádob, pohárov a stojanov, pričom v spálni je okrem funkčného zariadenia kľúčové aj to dizajnové, ktoré podporí príjemnú atmosféru.

Bytové doplnky. Doplnky do bytu. Bytové doplnky a dekorácie. Bytové doplnky do obývačky. Dekorácie do bytu lacné.

Bytové doplnky do obývačky, kuchyne a rôznych častí domu

Bytové doplnky a dekorácie sa odlišujú v závislosti od toho, do ktorej miestnosti ich plánujete vybrať:

• Bytové doplnky do obývačky – slúžia hlavne na to, aby vytvorili príjemnú atmosféru vhodnú na prácu aj oddych. Ich dizajn a rozmery by ste mali vyberať na základe veľkosti obývačky a interiérového štýlu, ktorý v nej prevláda. A aké doplnky si do tejto miestnosti zaobstarať? Ideálne sú nástenné hodiny, osvetlenie, vonné sviečky a svietniky, obrazy a vázy s kvetmi.
• Doplnky do spálne – majú veľmi podobnú funkciu ako tie do obývačky. Vo veľkom sa podieľajú na atmosfére, ktorá v miestnosti prevláda. Z nepreberného množstva doplnkov by ste do nej mali zvoliť mäkké vankúše a prehozy, teplé deky, pekné lampy, koberce, stojany na šaty, zrkadlá či dokonca paravány. Skvelo však vyzerajú aj bytové dekorácie na stenu. Tie vyplnia inak prázdny priestor, ktorý by mohol pôsobiť príliš chladne a stroho.
• Dekorácie do kuchyne – ide o praktickú miestnosť, v ktorej sa stále niečo deje. Pri nákupe zariadenia do nej by ste sa preto mali vyhýbať dekoráciám bez špecifickej úlohy. Zamerajte sa skôr na funkčné doplnky vo forme nádob, dóz alebo mís. Ako štýlový kúsok, ktorý skrášli kuchyňu, môžete následne použiť aj hrnce a panvice. Tie stačí zavesiť nad kuchynský ostrovček alebo linku, kde sa budú perfektne vynímať.
• Dekorácie do jedálne – aj napriek tomu, že jedáleň je plná ruchu a pohybu, spravidla je o niečo pokojnejšia ako kuchyňa. Preto sa do nej nebojte vybrať pekné dekorácie ako obrusy, štóly, servítky, svietniky a sviečky. Atmosféru navodí aj vhodné osvetlenie, kytica kvetov vo váze či zaujímavo naaranžovaná misa s ovocím.
• Dekorácie do kúpeľne – v kúpeľni budete potrebovať hlavne praktické doplnky, ktoré vám zjednodušia rannú prípravu do práce alebo večernú do postele. Zamerajte sa preto na nádoby, organizéry, stojany, koberčeky a predložky. Ďalej dbajte aj na dostatočne silné osvetlenie a veľké zrkadlá.
• Bytové doplnky do chodby a predsiene – zvoľte len zopár kúskov, ktoré tieto spravidla menšie časti domu zbytočne nezaplnia. Vhodné je napríklad zrkadlo, nemý sluhavešiak a taburetka alebo lavica na sedenie.
• Doplnky do detskej izby – menším deťom budú ako dekorácie slúžiť hračky. Pre tie staršie budú skvelé vonné sviečky, fotorámčeky, knihy, plagáty, koberce, deky a mäkké vankúše.

Lacné bytové doplnky

Ušetrite pri nákupe dekorácií do interiéru. Prezrite si našu širokú ponuku, v ktorej nájdete lacné bytové doplnky a zaobstarajte si moderné a originálne kúsky do každej jednej miestnosti v domácnosti. Okrem klasiky vo forme hodín či zrkadiel nechýbajú ani lampy, stojany na kvety, lavice, koše na bielizeňstojany na šaty a veľa ďalšieho. Určite si tak prídete na svoje.