PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)

Predsieňové zostavy

Predsiene bývajú často trošku opomínané. Často v nich nájdeme botník a vešiak na bundy a kabáty a tým to končí. Pokiaľ ale chcete svoju predsieň trošku vylepšiť a zároveň nestrácať moc času, môžete si vybrať predsieňovú zostavu.

Predsieň je miestnosťou, ktorú hostia uvidia pri návšteve vášho príbytku ako prvú. Aby vedela urobiť dobrý prvý dojem a nastoliť príjemnú atmosféru, musí byť správne zariadená. Nábytok určený do predsiene si môžete kúpiť dvoma spôsobmi – samostatne alebo formou zostáv. A práve druhá alternatíva je ideálna v prípade, že chcete ušetriť čas a zároveň túžite po tom, aby výsledok vyzeral nadčasovo a originálne.

Predsieňové zostavy sú charakteristické tým, že sú poskladané z niekoľkých kusov nábytku odetých do rovnakého štýlu a farby. Perfektne tak do seba zapadajú a plynulo nadväzujú, čím zaručujú, že priestor bude vyzerať harmonicky.

Nábytok, ktorý je súčasťou predsieňovej zostavy, je rôzny a odvíja sa od toho, ktorú možnosť si zvolíte. Spravidla ju však tvoria tieto kúsky:

Skriňa – ide o vysokú skriňu, do ktorej môžete zavesiť kabáty a bundy. V jej vnútri sa okrem závesnej tyče zvyčajne nachádza aj jedna polička na klobúky, šály, čapice a ďalšie príslušenstvo. Niektoré skrine majú na dvierkach taktiež zrkadlo, v ktorom sa môžete pred odchodom z domu skontrolovať.
Botník – úložný priestor na topánky, ktoré aktuálne používate. Riešený býva formou vyššej a užšej skrine s výklopom alebo nižším regálom, na ktorý sa dá aj sadnúť.
Komoda – v niektorých prípadoch nahrádza vysokú skriňu alebo botník. Predstavuje štýlový kúsok nábytku s množstvom úložného priestoru.
Polica – určená je na odkladanie maličkostí ako sú klobúky a čapice alebo na vystavovanie dekorácií. V priestore pôsobí vzdušne, preto je vhodná aj do tých najmenších predsiení.
Vešiak – býva samostatne stojaci alebo navŕtaný v stene. Druhá alternatíva je ideálna do menších bytov, pretože nezasahuje do priestoru a nezaberá dôležité miesto.

Predsieňové zostavy. Rohové predsieňové zostavy. Moderné a luxusné predsieňové zostavy. Lacné predsieňové zostavy

Samostatnou kategóriou je predsieňová stena, ktorú zvyčajne tvorí jedna alebo viacero skriniek, botník a vešiak. Charakteristická je tým, že jednotlivé kúsky sú napevno spojené a vytvárajú tak masívny celok. Jej výhodou je, že rovnako ako predsieňová zostava, obsahuje všetok základný nábytok. Je len malá pravdepodobnosť, že si k nej budete musieť dokupovať niečo navyše.

Rohové predsieňové zostavy

Rohové predsieňové zostavy sú výborným riešením v prípade, že chcete šetriť miesto a využiť prázdny kút v interiéri. Bez toho, aby zasahovali do priestoru a vadili pri prechádzaní, poskytujú veľa úložiska na všetko, čo potrebujete – od kabátov až po topánky. Samozrejmosťou je následne aj štýlový dizajn a rôzne farebné prevedenia. Je len na vás, či si zvolíte univerzálne odtiene ako bielu a čiernu, alebo výraznejšie tóny vo forme zelenej a modrej.

Moderné a luxusné predsieňové zostavy

Moderné predsieňové zostavy sú nielen praktickým kúskom, ale aj pekným doplnkom, ktorý pritiahne všetku pozornosť. Známe sú tým, že nábytok, ktorý je ich súčasťou, je vyrobený z kvalitných a odolných materiálov, ako je drevo či kov. Následne nechýbajú ani nadčasové farebné prevedenia, ktoré budú štýlové aj o niekoľko rokov, a prepracované detaily, ako napríklad zaujímavé rúčky, gravírovanie alebo špeciálna povrchová úprava.

Lacné predsieňové zostavy

Ušetrite pri nákupe zariadenia desiatky až stovky eur. Prezrite si našu ponuku, v ktorej nájdete moderné a kvalitné, no pritom lacné predsieňové zostavy. Tie vás okrem skvelej ceny potešia aj viacerými farbami, rozmermi či tvarmi. Veľmi ľahko tak zapadnú do vašej domácnosti a budú ladiť s iným nábytkom nachádzajúcim sa v blízkom okolí.