PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)

Manželské postele

V dvojici sa to ťahá lepšie, to určite dobre viete. Kúpte si preto manželskú posteľ - nikde sa vám nebude spať lepšie. Navyše skvele zjednotí vzhľad miestnosti a ich obstaranie väčšinou býva lacnejšie ako nákup dvoch samotných postelí.

Užite si ten najlepší oddych každú jednu noc. Vyberte si z našej ponuky štýlové a komfortné manželské postele, ktoré si vás získajú nadčasovým dizajnom a praktickými funkciami. K dispozícii sú minimalistické alebo prepracované kúsky lákajúce pozornosť aj z diaľky. Máte tak istotu, že nájdete kúsok, ktorý sa bude hodiť aj do vašej spálne.

Manželská posteľ je dôležitou súčasťou každej jednej domácnosti. Poskytuje miesto na spánok aj krátky oddych počas dňa. Okrem toho skvelo dopĺňa interiér a vytvára v ňom ohnisko. Niektoré kúsky majú masívne rozmery a výrazné čelo, vďaka čomu nie sú len praktickým pomocníkom, ale aj štýlovou dekoráciou.

Vysoké manželské postele

Vysoké manželské postele sú v súčasnosti najväčším trendom na trhu. Mnohé z nich spadajú do kategórie amerických boxspring modelov známych masívnym dizajnom. Ich rám môže byť mäkký alebo pevný.

V rámci prvej možnosti sa stretnete najmä s čalúnením alebo kožou. Ich výhodou je to, že do miestnosti prinášajú pravé teplo domova. Plus, potešia nespočetným množstvom farieb. Spolu s klasikou vo forme čiernej a bielej si môžete zvoliť aj žlté, modré, oranžové či dokonca kvetinové prevedenie.

Do kategórie pevných modelov sa radia prevažne vysoké manželské postele z masívu. Ich charakteristickými črtami sú nadčasovosť, originalita a pevnosť. Populárne sú následne aj kovové postele. Na tie si ale dávajte pozor, pretože pôsobia chladne. Nezabudnite ich doplniť vankúšmi, prikrývkami a prehozmi.

Manželské postele s úložným priestorom

Hľadáte do svojej spálne vysoko praktický kúsok? V tom prípade stavte na manželské postele s úložným priestorom. Tie vám poskytujú miesto na odloženie nepotrebných vankúšov, paplónov či bielizne. Efektívne tak šetria miesto a starajú sa o poriadok.

Vysoké manželské postele s úložným priestorom majú úložisko riešené buď vo forme vyklápania, alebo zásuviek. Vyklápanie je pritom populárnejšie, pretože nijakým spôsobom nezasahuje do priestoru. Ku skladovaným veciam sa tak dostanete aj vtedy, keď okolo postele nie je príliš veľa miesta.

Rozmery manželských postelí

Veľkosť manželskej postele sa odvíja od viacerých faktorov. Najviac ju ovplyvňujú priestorové možnosti vašej spálne. Počas nákupu preto sa uistite, že kúsok nebude zavadzať pri prechádzaní a interiér kvôli nemu nebude pôsobiť stiesnene.

V našej ponuke si vyberáte viaceré veľkosti postelí. K dispozícii sú napríklad:

• manželská posteľ 180 x 200,
• manželská posteľ 160 x 200,
• manželská posteľ 140 x 200,
• manželská posteľ 120 x 200.

Luxusné a moderné manželské postele

Luxusné manželské postele prinášajú do spálne pravú domácu atmosféru, vďaka čomu sa v nej budete cítiť vždy veľmi príjemne. Od iných modelov sa odlišujú svojím masívnym čelom a originálnym dizajnom. Mnohým nechýbajú ani zaujímavé detaily, ako napríklad elektrické polohovanie alebo osvetlenie.

Moderné manželské postele sú nadčasové. To znamená, že pretrvávajú v čase a aj o niekoľko rokov budú spĺňať štandardy trendy domácnosti. Spálňu tak nebudete musieť rekonštruovať vždy, keď dôjde k nejakým výrazným zmenám v interiérovom dizajne.

Lacné manželské postele

Lacné manželské postele z našej ponuky vám pomôžu ušetriť desiatky až stovky eur. Pritom si však stále zachovávajú vysokú úroveň kvality a odolnosti. Do interiéru si tak prinesiete kúsok, v ktorom budete môcť snívať každý jeden deň. Prezrite si aktuálne dostupné modely a siahnite po univerzálnej čiernej alebo výraznej zelenej či oranžovej posteli. Možnosti sú široké. Určite nájdete niečo, čo sa vám zapáči.

Súčasťou manželských postelí často býva praktické čelo a niekedy aj nočné stolíky, takže je manželská posteľ niekoľkonásobná výhra.

Manželská postel 200x140,160,180. Manželské postele s roštom. Luxusné manželské postele.