PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)
DOPRAVA ZADARMO

DOPRAVA ZADARMO

Na všetky produkty pri nákupe nad 195,00 €

BAROVÉ STOLIČKY NÁJDU SVOJE MIESTO AJ VO VAŠEJ DOMÁCNOSTI

BAROVÉ STOLIČKY NÁJDU SVOJE MIESTO AJ VO VAŠEJ DOMÁCNOSTI

Aj keď sú barové, môžeme sa s vysokými stoličkami stretnúť čím ďalej častejšie aj v štýlovo zariadených domovoch. Ak je súčasťou vašej kuchyne aj barový pult, tak určite uvažujete nad praktickými barovými stoličkami, ktoré by tomuto priestoru dodali pohodlie a funkčnosť.


Neprehliadnite tieto produkty


Keď si vyberiete elegantné barové stoličky, budú vám vaši hostia závidieť príjemnú atmosféru a možnosť ,,zájsť na bar" priamo v pohodlí domova. Toto riešenie je obľúbené aj v prípade menších domácností, kde je barový pult využívaný aj ako jedálenský stôl, ku ktorému oceníte pohodlné vysoké stoličky.

Podľa vzhľadu vašej kuchyne by ste mali kombinovať tiež štýl barových stoličiek. Klasické drevené barové stoličky sú jednou z najobľúbenejších variant. Zaujímavou alternatívou sú tiež stoličky kovové. Vysoké kovové stoličky sa hodia do vzdušnejších moderných interiérov. Nielen drevo a kov, ale napríklad aj plast je veľmi obľúbený materiál používaný pri výrobe barových stoličiek. Plastové designové barové stoličky s polohovateľnou výškou si zamilujete na prvý pohľad.

Farebné čalúnenie na barových stoličkách by ste mali ladiť v štýle vášho interiéru, tak docielite to, že bude váš domov pôsobiť vyrovnane a bude tu príjemná domáca atmosféra. Ak sa nebojíte experimentovať, vybavte svoj domov extravagantnými barovými stoličkami, ktoré podtrhnú štýlovosť vášho interiéru.

Barové stoličky sa samozrejme najviac hodia na svoj pôvodný účel. Takže ak vybavujete interiér baru alebo reštaurácie, aj pre vás máme v ponuke kvalitné barové stoličky. Pri ich výbere dbajte predovšetkým na dobrú stabilitu, ktorá vám zaručí, že sa k vášmu baru budú hostia radi vracať. Barové stoličky vyberajte nielen podľa ceny, ale predovšetkým dbajte na ich vzhľad a praktickosť. Správne zvolené barové stoličky dodajú vášmu podniku tú správnu atmosféru.

Zdieľať článok na Facebooku