PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)

VŠESTRANNÉ VYUŽITIE KOMODY

VŠESTRANNÉ VYUŽITIE KOMODY

Komoda patrí medzi kusy nábytku s historickými koreňmi z 18. storočia. Vtedy bola predstavená vo Francúzsku ako praktický úložný priestor na bielizeň s nožičkami. Dnes je komoda súčasťou takmer každého moderného interiéru a často vytláča klasické veľké skrine do úzadia. Hlavným dôvodom je jej neošúchaný design a všestranné využitie.


Neprehliadnite tieto produkty


Už sa nejedná len o bielizník našich babičiek, pozlátený lapač prachu s tonou mosadzných sošiek a ďalších drobností na ňom. Z komody sa stal účelný kus nábytku, ktorý je možné umiestniť kdekoľvek v byte, do spálne aj do predsiene, kúpelňe čí obývačky. Na trhu je obrovské množstvo komôd v najrôznejšom prevedení čo sa týka materiálu, veľkosti a tvaru. Dnes slúži komoda ako úložný priestor na čokoľvek. Narozdiel od klasickej skrine šetrí priestor a je jednoduchšie s ňou manipulovať prípadne ju premiestňovať. Aké sú teda výhody komody okrem toho, že ju môžeme jednoducho premiestňovať?
Pre jej rozmery jej nájdete miesto prakticky kdekoľvek. Pri jej údržbe nemusíte liezť po rebríku a báť sa, že si zlomíte nohu. Vrchný priestor môžete využiť ako odkladací priestor na dekorácie, izbové kvety, knihy alebo elektroniku. Pre svoju variabilitu prevedenia a mnohokrát nápadité spracovanie je vhodným riešením ako výplň priestoru vstupnej haly, kde môže upútať oko nejedného návštevníka. Ak ju skombinujete s peknou dekoráciou, vytvoríte jedinečný efekt.
Komodu môžete využit ako individuálny kus nábytku alebo súčasť nábytkovej zostavy. Ženy iste ocenia možnosť do nej uložiť šperky a kozmetiku a spolu so zrkadlom vytvoriť jedinečné zázemie pre každodenné skrášľovacie radovánky. Na trhu sú dostupné tzv. repliky starožitných kusov nábytku, ktoré dozdobia byty v rustikálnejšom štýle za prijateľnú cenu. A tak sa dostávame k ďalšej z mnohých výhod komody. Ich cena nie je vôbec vysoká. A čo vy? Už ste si vybrali tu pravú alebo stále váhate?

Zdieľať článok na Facebooku