PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)

BÝVANIE V JEDNOTNOM ŠTÝLE

BÝVANIE V JEDNOTNOM ŠTÝLE

Snívate o byte zariadenom presne podľa vašich predstáv, ale stále ste sa k jeho rekonštrukcii neodhodlali? Možno je práve teraz ten správny čas pustiť sa nielen do jarného upratovania ale aj do rekonštrukcie bytu. Ak si chcete vytvoriť bývanie, kam sa budete veľmi radi vracať, tak máme pre vás niekoľko praktických rád.


Neprehliadnite tieto produkty


Pri vybavovaní interiéru dbajte na niekoľko zásadných vecí, je to jednotný štýl, príjemná farebnosť a praktickosť nábytku. Čo sa týka štýlu, každý máme trošku iný vkus, preto je dobre ujasniť si už na začiatku rekonštrukcie, aký štýl bývania chceme. Podľa toho potom jednoducho zvolíte správny nábytok – skrine, stoly aj bytové doplnky, ktoré budú spoločne ladiť a vytvoria vám tak príjemnú domácu atmosféru. Ak si zvolíte elegantný štýl, tak určite oceníte drevený nábytok, nábytok z masívu aj klasické obývačkové steny. Ak si potrpíte na jednoduchý štýl, tak si vyberte nábytok v základných farbách, napríklad biely, ktorý tiež pomôže opticky zväčšiť aj menšie izby. Alebo uznávate designové bývanie?

Pri výbere správnych farieb do interiéru sa snažte predovšetkým dbať na to, aby sa jednotlivé odtiene dopĺňali a zároveň lahodili vášmu oku. Farebné steny sú veľmi obľúbené, dokonale rozžiaria vašu domácnosť. Dajte si však pozor na to, aby farby korešpondovali aj s vybavením – s dekoráciami a nábytkom. Praktickosť je neoddeliteľnou súčasťou všetkých správnych kusov nábytku a bytových doplnkov. Nábytok vyberajte tak, aby nielen štýlovo dopĺňali zvyšok vášho interiéru, ale zamerajte sa tiež na jeho praktické využitie a priestorové vlastnosti. Ak máte menší byt, určite oceníte malé komody a sedacie súpravy menších rozmerov. Naopak ak si možete dovoliť väčší nábytok, postarajte sa o to, aby všetky kusy nábytku farebne i tvarom ladili.

Zdieľať článok na Facebooku