PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)
DOPRAVA ZADARMO

DOPRAVA ZADARMO

Na všetky produkty pri nákupe nad 195,00 €

ŠATNÍKOVÉ SKRINE - HÝČKAJTE SI SVOJE ODEVY!

ŠATNÍKOVÉ SKRINE - HÝČKAJTE SI SVOJE ODEVY!

Skrine sú základným úložným priestorom, ktorý nechýba v žiadnej domácnosti. Výber konkrétnej skrine veľmi často rozhoduje o celkovom usporiadaní nábytku v miestnosti a je mu tiež potrebné venovať zvýšenú pozornosť.


Neprehliadnite tieto produkty


Neodmysliteľnou súčasťou našich bytov a domov sú šatníkové skrine. Kam inam by sme uložili množstvo oblečenia ak nie práve do šatníkových skríň? Zabudnite na skladovanie v krabiciach a spríjemnite si Vaše bývanie. Šatníkové skrine sú nenahraditeľné v každej domácnosti. Samozrejme, že môžete na skladovanie oblečenia používať aj veľké krabice. Bude to zadarmo, ale čo pohodlný prístup, prehľadné triedenie, čo design vašej izby? Len design za kvalitou skrine nestojí. Poďme si teda prejsť pár základných bodov, podľa ktorých by sme si mali práve skriňu vyberať.

 

  • Vybavenie skrine – Skôr či neskôr uznáte, aké dôležité a pohodlné je, aby každý kus oblečenia, mal svoje miesto. Starostlivo si preto naplánujte vnútorné vybavenie. Má tyč na vešiaky? Sú police dostatočne široké? Je ich dosť? A čo zásuvky?
  • Výška skrine – Určite si hovoríte, že čím vyššia skriňa tým lepšie a tým viac úložného priestoru budete mať. Nesmiete ale zabudnúť na to, aby ste bezpečne všade dosiahli. Bolo by veľmi frustrujúci neustále si dávať niečo pod nohy, aby ste dosiahli na veci, ktoré ste si uložili do horných políc. Preto by sme vám odporúčali vybrať si vyššu skriňu tak, aby bola na úžitok a nie na obtiaž.
  • Mechanizmy skrine – Uistite sa, že máte dostatočný priestor na to, aby ste neboli obmedzovaný pri otváraní skrine alebo vysúvaní zásuviek. Mali by ste sa zamyslieť, či sa bude skriňa otvárať klasicky alebo zvolíte posuvné dvere, záleží na vás, ale vzhľadom k praktickosti, odporúčame práve druhú variantu, posuvné dvere.
  • Dbajte na správny výber, ktorý vám zjednoduší každodenný život. Ak sa vám podarí vybrať správny model, ktorý zapadne do koncepcie inteiréru a bude praktický, tak s hľadaním Vašich obľúbených kúskov bude koniec, pretože už vždy všetko vo svojej skrini nájdete.

 

Skriňa, 5 dverová masív

Pre tých, ktorí hľadajú kúsok nábytku do svojho domu je táto masívna skriňa najlepšia voľba

Šatníková skriňa Lumos

Táto bielo-petrolejová skriňa okúzli svojim moderným designom. Šatňová skriňa Lumos má posuvné dvere so zrkadlom olemované sklom vo farbe petroleja.

Šatníková skriňa TOP 200 zrkadlo

Predstavujeme našu najnovšiu ponuku – nové regálové systémy, ktoré sú pokračovaním dlhej tradície spojenej s výrobou nábytku na ukladanie oblečenia.

Zdieľať článok na Facebooku