PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)
DOPRAVA ZADARMO

DOPRAVA ZADARMO

Na všetky produkty pri nákupe nad 195,00 €

NEPODCEŇUJTE DEKORÁCIE

NEPODCEŇUJTE DEKORÁCIE

Vykúzlite si domácu atmosféru vďaka drobným bytovým doplnkom a dekoráciam. Štýlovo nimi môžete doplňiť vaše poličky, príp. konferenčný stolík a prekvapiť tak hostí vkusným vybavením bytu. Radosť vám určite urobia nielen keramické dekoratívne prvky, ale napríklad aj praktické fotorámiky, vďaka ktorým si môžete vystaviť vaše fotografie tak, aby ste mali veselé spomienky stále na očiach.


Neprehliadnite tieto produkty


Ďalším nevyhnutným solitérom v každej domácnosti sú praktické nástenné hodinyDesignové hodiny sa budú skvele vynímať v ktorejkoľvek miestnosti a už nikdy nebudete musieť hľadať telefón, aby ste sa uistili, koľko je práve hodín. Dolaďte do bodky, každý detail svojej domácnosti. To sa vám môže podariť napríklad s ozdobnými obalmi na kvety, vďaka ktorým sa vaše bytové rastliny budú vynímať na parapete alebo poličke ešte viac. Aby ste mohli obdivovať svoju neskonalú krásu, zadovážte si tiež pekné zrkadloZrkadlá rôznych veľkostí a štýlov by nemali chýbať nielen v dievčenskej izbe, ale budú sa skvele vynímať napríklad aj na chodbe. Na odkladanie drobných vecí sa zasa výborne hodia malé stoly a stolčeky. Ak v predsieni budete mať elegantný stojací vešiak, praktický botník a malý stolík na drobnosti, nebude jej k dokonalosti nič chýbať.

Tématické bytové doplnky oceníte hlavne počas Vianoc a Veľkej noci, kedy sa môžete s chuťou pustiť do dekorovania bytu. Vytvorte si doma neopakovateľnú jarnú atmosféru vďaka kvetom v štýlovej váze, alebo si užijte romantický večer vďaka svietniku s aromatickými sviečkami. Pri dozdobovaní bytu sa skrátka fantázii medze nekladú. Vystavte si jednoduché plastiky v tvare zvierat, alebo napríklad písmen a na stenu zaveste praktickú mapu sveta. Váš dom tak prebudíte k životu a budete si môcť užívať mnoho drobných detailov, ktoré robia ten správny domov domovom.

Zdieľať článok na Facebooku