PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)
DOPRAVA ZADARMO

DOPRAVA ZADARMO

Na všetky produkty pri nákupe nad 195,00 €

DO SPRÁVNEJ KOMODY ULOŽÍTE OBLEČENIE AJ DROBNÉ POKLADY

DO SPRÁVNEJ KOMODY ULOŽÍTE OBLEČENIE AJ DROBNÉ POKLADY

Hľadáte úložný priestor, vďaka ktorému by ste mali všetky dôležité veci na jednom mieste? Potrebujete množstvo zásuviek a skriniek na uloženie drobností, spomienok alebo sezónneho oblečenia?


Neprehliadnite tieto produkty


Potom vsaďte na starú dobrú praktickú komodu. Už naše babičky v nej skladovali napríklad periny. Komody sú s nami od nepamäti a niečo na tom bude, že je tento kus nábytku taký obľúbený.

Príživníci jednoduchého a minimalistického štýlu bývania, ktorí majú radi vzhľad svetlého dreva, si pravdepodobne nebudú môcť vynachváliť komodu BOSS, ktorá sa hodí nielen do klasicky zariadenej spálňe alebo obývačky, ale svoje uplatnenie by určite našla tiež v hociktorej kancelárii. Podobný design ponúkajú tiež komody zostavy Viva, vyberte si veľkosť komody, ktorá bude presne zodpovedať vašim požiadavkám. Vyznávate klasický štýl dreveného nábytku s masivnejším, lešteným vzhľadom. V tom príprade je pre Vás ako na mieru zostava Miano, ktorá ponúka niekoľko praktických variant komôd, z ktorých si určite vyberiete najvhodnejšiu. Pozrite si celú našu ponuku komôd a vedzte, že si vyberiete tú pravú.

Komoda môže mať naozaj rôzne využitie. Je vhodná do detských izieb na uskladnenie oblečenia i hračiek. V spálni ju oceníte ako úložný priestor na posteľnú bielizeň, alebo vaše oblečenie. Obývačka je tiež miestnosť, v ktorej si komoda nájde svoje uplatnenie. Do menších zásuviek môžete odkladať aj šperky a iné poklady.
Moderná komoda bude skvelým doplnkom každého interiéru a je predovšetkým nadčasovým kúskom nábytku, ktorý vám poskytne množstvo priestoru na všetky vaše veci. Či už do nej uložíte oblečenie, drobné poklady, alebo hračky svojich detí, stane sa komoda jedným s najobľúbenejších kusov nábytku, ktoré doma máte. Ak totiž príde nečakaná návšteva, môže komoda slúžiť tiež ako miesto k rýchlemu odloženiu drobného neporiadku zo stola.

Zdieľať článok na Facebooku