PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)
DOPRAVA ZADARMO

DOPRAVA ZADARMO

Na všetky produkty pri nákupe nad 195,00 €

OSLŇTE SVOJU NÁVŠTEVU UŽ PRI PRÍCHODE

OSLŇTE SVOJU NÁVŠTEVU UŽ PRI PRÍCHODE

Každá návšteva ocení, keď si môže niekam odložiť bundu, topánky či kabelku, preto nepostrádateľným nábytkom býva v predsieni stena a botník. Zároveň bude predsieň so šikovným a vkusne vybraným nábytkom pôsobiť pekne a usporiadane, čo vo výsledku urobí prvý dobrý dojem na všetkých.


Neprehliadnite tieto produkty


V článku Oslňte svoju návštevu už pri príchode sa dočítate:

 

AKO VYBRAŤ PRAKTICKÝ BOTNÍK?

V základnej výbave správnej predsiene nesmie bezpochyby chýbať praktický botník. Podľa čoho sa však riadiť pri výbere ideálneho botníku? Základným kritériom pre výber botníku by mala byť jeho veľkosť. Pokiaľ bývate s rodinou vo veľkom dome, je pravdepodobné, že budete potrebovať uložiť veľa topánok. V takom prípade je pre vás prioritou priestorný botník. Naopak v menšom byte iste oceníte botník, ktorý nezabere veľa priestoru, ale bude doň možné prehľadne uložiť všetku vašu obuv.

PREHĽADNÉ RIEŠENIE PRE VÁŠ DOMOV

Praktické botníky s úložnými priestormi usporiadanými tak, aby pojali čo najviac topánok, sú tou najlepšou voľbou pre každú predsieň. Vďaka tomuto neoceniteľnému kusu nábytku sa už nemusíte starať o neprehľadné hromady topánok za vchodovými dvermi. Topánky skrátka jednoducho a prehľadne naskladáte do botníku, a je upratané. Väčšina botníkov je opatrená niekoľkými zásuvkami, do nich môžete topánky prehľadne ukladať. Ak chcete uložiť svoju obľúbenú zbierku lodiček, alebo potrebujete miesto, kde schovať pracovnú obuv, ponuka botníkov je v dnešnej dobe tak rozmanitá, že si z nej určite vyberiete ten správny. Farbu predsieňovej steny alebo botníku volte podľa svetlosti priestoru. Predsiene sú obvykle najtmavšie miestnosti, často bez denného svetla. Preto pokiaľ takúto predsieň máte, prikloňte sa radšej k nábytku vo svetlejšom prevedení. Priestor tým aspoň trochu presvetlíte a opticky zväčšíte. Pokiaľ vám do predsiene preniká svetlo cez dvere, z okolitých miestností alebo máte miestnosť výrazne osvetlenú, môžete si dovoliť nábytok v tmavšom prevedení.

Zdieľať článok na Facebooku