PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)
DOPRAVA ZADARMO

DOPRAVA ZADARMO

Na všetky produkty pri nákupe nad 195,00 €

KONFERENČNÝ STOLÍK: NAJVIAC PODCEŇOVANÝ ČLEN NAŠEJ OBÝVAČKY

KONFERENČNÝ STOLÍK: NAJVIAC PODCEŇOVANÝ ČLEN NAŠEJ OBÝVAČKY

Pre mnohých ľudí je najdôležitejšou miestnosťou v ich príbytku obývačka. Práve ona je často výstavnou skriňou nášho obydlia pred pozornými očami návštev. Často však pri jej zariaďovaní zabúdame na fakt, že jej nosným prvkom je konferenčný stolík.


Neprehliadnite tieto produkty


V článku Konferenčný stolík: najviac podceňovaný člen našej obývačky sa dočítate:

 

MULTIFUNKČNOSŤ JE NAJDÔLEŽITEJŠIA

Prvá vec, ktorá vás napadne pri zariaďovaní obývačky, je pohodlnosť vašej sedačky či čo najväčší televízor. Myslieť však treba hlavne na konferenčný stolík, ktorý nie len dotvára estetickú formu dizajnu celej miestnosti, ale spĺňa aj viaceré funkčné vlastnosti potrebné pre dokonalú obývaciu izbu. Tá sa v mnohých prípadoch mení aj na pracovňu či miestnosť vhodnú na rôzne spoločenské hry. A práve vtedy je dobré siahnuť po modernejších stolíkoch. Tie sú vhodné pre ľudí, ktorí dbajú na dodržiavanie najnovších dizajnových pravidiel. Pri správnom výbere odtieňu a výšky dokážu ladiť k takmer každej sedacej súprave. Zabúdať netreba aj na ich funkčnosť, keďže väčšina z nich skrýva v sebe vkusný úložný priestor a vďaka ich nízkej hmotnosti sú plne prispôsobivé a ľahko presúvateľné.

Multifunkčný konferenčný stolík

PRISPÔSOBIŤ SA PRÍRODE JE „IN"

Materiálov, z ktorých sa konferenčné stolíky vyrábajú, je v dnešnej dobe mnoho. Nie je problém si vybrať aj kombináciu viacerých materiálov, ktoré sú častým kompromisom pri návšteve interiérových štúdií. Stále však platí, že najpopulárnejším materiálom je drevo. Tento nadčasový materiál má tendenciu prežiť všetky dizajnové vlny a je vhodným doplnkom v obývacej izbe nie len pre ľudí, ktorí chcú do svojej domácnosti dostať kúsok prírody. Najväčšou výhodou drevených konferenčných stolíkov je ich stabilita a dlhá životnosť. V minulosti platilo, že ich údržba bola náročnejšia, no v dnešnej dobe už existuje množstvo špeciálnych prípravkov za nízku cenu, ktoré drevu vrátia aj po rokoch nádych novoty. Výhodou drevených konferenčných stolíkov je aj široké spektrum odtieňov, vďaka ktorým pre vás nebude problém ich zapasovanie do akejkoľvek miestnosti.

Drevený konferenčný stolík

SKLENENÝ STÔL ZVÄČŠÍ KAŽDÝ PRIESTOR

V minulosti patrili medzi najpopulárnejšie sklenené konferenčné stolíky najmä s kovovou konštrukciou. Aj keď ich predaj v posledných rokoch mierne klesá, sklenené konferenčné stolíky sú podľa odborníkov najlepšou voľbou pre oživenie minimalistických interiérov. V dnešnej dobe sa k ich výrobe využíva najmä kvalitné alebo bezpečnostné sklo a ich poškodenie je tak dnes takmer nemožné. Ich veľkou výhodou je ľahká a časovo nenáročná údržba, ktorá v neposlednom rade nebude mať výrazný dopad na váš finančný stav.

Sklenený konferenčný stolík

Zdieľať článok na Facebooku