PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)
DOPRAVA ZADARMO

DOPRAVA ZADARMO

Na všetky produkty pri nákupe nad 195,00 €

NA LEŇOŠENIE AJ POHODLNÝ SPÁNOK

NA LEŇOŠENIE AJ POHODLNÝ SPÁNOK

Ako už názov válenda napovedá, ide o praktický kus nábytku, na ktorom sa môžete bez výčitiek povaľovať. Preto, aby ste vybrali tu správnu válendu, určite si niekoľko jednoduchých požiadaviek, ktoré by mala vaša vysnívaná válenda spĺňať.


Neprehliadnite tieto produkty


Ak má slúžiť najmä ako posteľ, tak je potrebné vybrať takú válendu, ktorej súčasťou je kvalitný a ergonomický matrac. Nepodceňujte dôležitosť kvalitného spánku a pri nákupe válendy sa zaujímajte o to, či bude práve daný matrac vyhovovať vašim požiadavkám na komfortný odpočinok.

Válendy sú často využívané nielen v spálňach a detských izbách, ale tiež ako príležitostné postele pre hostí. Správna praktická válenda s úložným priestorom vám poskytne dostatok miesta na uskladnenie perín, ktoré práve nepotrebujete. Úložný priestor válendy je možné využiť rôzne, môžte v ňom uschovať sezónne oblečenie, posteľnú bielizeň, alebo čokoľvek iné. Úložný priestor je teda dôležitá výhoda každej válendy.

Vzhľad nábytku je dôležitý, a to predovšetkým vtedy, ak ide o dominantný bytový prvok, ktorým válenda určite je. Vyberajte si z dostupného množstva čalúnených válend tak, aby ste boli so svojim výberom spokojný a válenda svojim vzhľadom príjemne dopĺňala štýl vášho bývania. Ak máte radi farby, zvoľte veselé čalúnenie válendy, ktorá sa hodí predovšetkým do detských izieb. Vybrať si môžete ale aj z množstva elegantných farebných kombinácii a sofistikovaných vzorov, takže si skrátka každý príde na svoje.
Polohovateľná válenda je pre vás tou správnou voľbou, predovšetkým ak ju využívate pre každodenný spánok. Vďaka polohovateľnému matracu si užijete nevídaný komfort. Polohovateľné válendy sa skvele hodia nielen pre osoby so zníženou pohyblivosťou a dôchodcov, ale ocenia ju všetci milovníci pohodlia.

Zdieľať článok na Facebooku