PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)
DOPRAVA ZADARMO

DOPRAVA ZADARMO

Na všetky produkty pri nákupe nad 195,00 €

PREMEŇTE SVOJE SNY O KUCHYNI NA SKUTOČNOSŤ!

PREMEŇTE SVOJE SNY O KUCHYNI NA SKUTOČNOSŤ!

Keď ide o vašu vysnívanú kuchyňu, nemali by ste robiť kompromisy. Dôležitá je funkčnosť aj vzhľad. Vaša kuchyňa by mala mať štýl, farby aj usporiadanie, podľa vašich predstáv.


Neprehliadnite tieto produkty


Systém kuchýň je navrhnutý tak, aby ste mali maximálnu voľnosť pri jej navrhovaní presne podľa svojich potrieb. Všetko od skriniek po dvierka a úchytky má dômyselný design, ktorý Vám poskytne množstvo možných variant. Skvelá kuchyňa nielen, že dobre vyzerá, ale tiež Vám pomôže vyriešiť niektoré z bežných problémov, ako a kam uložiť kuchynské náčinie. Kuchyňa, kde má každá vec svoje miesto je ukľudňujúca. Nemusíte riešiť neporiadok alebo zúfalo hľadať potrebné pomôcky. Vďaka rohovej otočnej polici využijete rohový priestor v kuchyni bez toho, aby ste sa museli vzdať ľahkého prístupu k uloženým veciam. Stačí otočiť policu a dosiahnete na všetko čo potrebujete.
Pri plánovaní kuchyne sa väčšinou zabúda na osvetlenie. Ale dobré osvetlenie má veľký význam. Osvetlenie sa špeciálne navrhuje nad pracovné dosky, do skriniek, nad skrinky a dokonca i do zásuviek. Osvetlenie sa najčastejšie používa LED, ktoré je vysoko úsporné.
Nezáleží na tom, či si vyberiete kuchyňu v elegantnom modernom štýle, alebo útulnú a tradičnú. Vždy by ste mali mať možnosť doladiť design novej kuchyne do najmenšieho detailu.

Zdieľať článok na Facebooku