PhonePotrebujete poradiť?
+421 907 615 760 / +421 918 901 895 (Po - Ne 09:00-17:30)
DOPRAVA ZADARMO

DOPRAVA ZADARMO

Na všetky produkty pri nákupe nad 195,00 €

VYBERTE SI TU SPRÁVNU SEDACIU SÚPRAVU!

VYBERTE SI TU SPRÁVNU SEDACIU SÚPRAVU!

Sedacia súprava patrí medzi najdôležitejšie súčasti obývacej izby a v dnešnej dobe je to najpoužívanejší nábytok v domácnosti. Preto je potrebné pri kúpe sedačky dostatočne premyslieť všetky možné varianty.


Neprehliadnite tieto produkty


Keďže je obývačka centrálnou miestnosťou každého bytu či rodinného domu, kde sa schádza celá rodina alebo kam si sadnete s priateľmi, mala by byť sedacia súprava dostatočne veľká a pohodlná, ale zároveň by mala byť vybraná v pomere k veľkosti miestnosti.
Na dnešnom trhu si môžeme vybrať z veľkého množstva prevedenia, farebných kombinácií a vďaka tak veľkej ponuke sa často rozhodujeme hlavne podľa vzhľadu. Neexistuje sedačka ideálna pre každú situáciu, niekedy poslúži lepšie ľavica s vankúšmi ako značková pohovka. Sedacie súpravy sa rozdeľujú do niekoľkých rôznych skupín, najčastejšie rozdelenie je však na klasický alebo moderné prevedenie.
Klasické sedacie súpravy kladú dôraz predovšetkým na zdravé sedenie a pohodlné vstávanie, čo je od určitého veku ich obrovské plus. Navyše sú tieto sedačky dostupné v rôznych farbách a materiáloch. Rôzny materiál sa samozrejme odráža na jej cenovej relácii a životnosti.
Modernú sedaciu súpravu vyberajte v porovnaní kvality a pohodlnosti sedačky voči cene produktu. Pre domáce pohodlie sú vhodné predovšetkým sedačky, ktoré majú hlbokú sedaciu časť, kde sa dá veľmi pohodne ležať. Veľkým trendom poslednej doby sú moderné sedacie súpravy, ktoré majú v sebe úložné priestory pre ovládače, knižky a iné drobnosti. Niektoré majú tiež funkciu rozkladu, čo prispieva k väčšiemu komfortu.

Zdieľať článok na Facebooku